Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ejusa
5. dec 2008

Mmm,neviem preco 🙂 Potom niekedy dam.Aky si mala porod,dobry,teda lahky?

lucinka1104
5. dec 2008

ejusa nebudem ťa staršiť,ale strašný 😔 😔 😔 😔 no mne pôrod vyvolávali, lebo som už dlho mala kontrakcie a nič sa nedialo len bolesti......

lucinka1104
5. dec 2008

ejusa dala som do prvého albumu kuk foto z dňa pôrodu

perla200
5. dec 2008

peta to fakt? a nemala si ist na krv?

celine
5. dec 2008

Peti, preco si nesla na krv?

petra2505
5. dec 2008

Baby mala som ist na krv, ale potom som zvazila, ze ked mi z krvi vyjde, ze nie som tehotna budem cely vikend patrat preco som mala // a preco nemam menzes.No a tak som teda rano este skusila test a bola /.Uz to mam odplakane a cakam na menzes, ale zatial nic.Som tak strasne sklamana, ze to sa neda ani opisat, uz neverim ziadnym testom, Jonasovi nicomu.Vsetko som rano hodila do kosa.

celine
5. dec 2008

Vies kolko krat som ja vsetko obrazne povedane zahodila do kosa... ale v zene sa vzdy predsa len ozve ta tuzba po babatku a nacerpa dalsie sily na nove zaciatky. Aj mne sa zdalo vsetko stratene, ked som prisla aj o 2.babatko, mala som nocnu moru z dalsieho, pripadne dasich neuspesnych pokusov, ale to rychlo pominulo a bojujeme dalej. Myslim, ze to mame zakodovane vsetky v sebe. Nevzdavaj to, ver, ze raz to vyjde. Kolko sa snazite o babatko?

petra2505
5. dec 2008

celine dva a pol roka

monika777
5. dec 2008

petra strasne ti drzim palce..ani nevies ako..najhorsie natom je ze clovek ktory tuzi pobabtku sa nedari a cloveku ktoremu to je jedno by ich mal aj kazdy rok..ale chod pre istotu v pondelok tomu dokimu a vsetko mu povec...urcite nieco natom bude a budes mudrejsia

celine
5. dec 2008

my sme sa o prve snazili 3/4 roka, nevyslo to, do 1/2 roka od MA som otehotnela znovu a zasa neuspesne a toto tretie po 3/4 roku opat, ale to prislo samo od seba bez nejakeho prilisneho snazenia 😉 Verim ti, ze dva a pol roka uz cloveka desi, ale su tu dievcata, ktorym sa to podarilo este neskor, ale hlavne ze podarilo. Neboli ste na vysetreniach?

petra2505
5. dec 2008

celine boli sme uz v dvoch CAR, okrem laparky uz mame za sebou vsetko mozne, ja uz doktorov nemozem ani vidiet.....monika777 aj ja Ti drzim palce, ved sme na tom rovnako....som totalne zdeptana, toto som necakala.....4 alebo 5 poz testov a potom negativ - to ma polozilo, ja som sa tak tesila, neverila som tomu, ale tesila som sa......Keby som aspon mala menzes, ale ani najmensi naznak, ze by mal prist ☹ ☹ ☹

silviamt
5. dec 2008

petka, hlavu hore nam sa to podarilo az po styroch rokoch pravidelneho sa snazenia uz som bola zufala a uvazovali sme o navseve centra a zrazu boli krasne tucne dve ciarky. A nehovoriac o tom, ze som mala stale zvyseny prolaktin

celine
5. dec 2008

peti, bez vahania, by som utekala v pondelok k lekarovi, skoda, ze si nesla dnes. Nie je mozne, aby ti vyslo tolko pozitivnych testov a potom to zrazu zmizlo. Ak sa v tvojom tele nieco udialo, treba, aby o tom lekar vedel a vysetril ta, ked je to este cerstve. O to viac, ze MS stale nemas. Mozno sa pomylil ten posledny negativny test 😉 pozitivne testu su este stale v prevahe 🙂

liliput
5. dec 2008

no už som sa vychrumkala...malý ešte spí.... :O)

tiež si myslím ako celine.....že ten posledný test je asi vadný, peti.... 😵

petra2505
5. dec 2008

celine su v prevahe, ale ja uz im neverim, nekupim ani jeden jediny test

silviamt
5. dec 2008

petka, ja si tiez myslim ze by si mala ist k dr, lebo tych pozit. testov bolo dost. Mojej kamoske tiez vysli aj take aj take a bola tehu 🙂

petra2505
5. dec 2008

na pondelok mam vybavene volno tak mozno skocim ked odvtedy nedostanem menzes

sarinka23
5. dec 2008

Dakujem za rady dievcata, tak pockam a uvidim potom vam dam vediet. 😉

monika777
5. dec 2008

peti skoc tam urcite naozaj...uz aj koly tebe aby si vedela nacom si a co sa vlastne udialo....aj ja radsej pojdem a nebudem skusat ziadne dalsie testy..pojdem nech mam odpoved na isto...je to lepsie a myslim ze aj pre moju psychiku,pretoze tieto posledne tyzdne ma uplne vystavily a pripadam si ako blba ☹

lucinka1104
5. dec 2008

peti choj lebo aj tak ti musím aspoň vyvolať mršku ak by si tehu nebola....,ale ekd ti vyšlo toľko s //

petra2505
5. dec 2008

toto sa mi stalo prvykrat v zivote, najviac mi meskala den max dva a teraz je to uz 5 den, 5 poz testov, jeden negativny, priznak na menzes ziadny no nechapem, prsia ma bolia ked si ich chytim tak mozno menzes dojde zajtra...........ale po psychickej stranke som zrela na doktora 😀 🙄

haniak
5. dec 2008

ahojte mala som vsetky priznaky tehot az dnes mi povedali v nemocnici ze tehotna som ale plod tam nieje som smutna lebo musim ist pod narkozu ☹

monika777
5. dec 2008

haniak-to ma velmi mrzi ☹ a dnes si bola u doktora??je to na 100%este som sa z niecim takym nestretla...vsak test ti ukazal ze si??nechapem tomu....a neni to este skoro aby ti to povedal??nemoze to byt ze by to este nevydel??

haniak
5. dec 2008

ahoj monika777ano pol dna som bola na antolskej......sono mi ukazalo ze plod tam neni...ale tehotna som tak mi to lekar povedal......nechapem ani ja.....je to niaky potrat.....aj testy som si robila 3x a aj lekar mi povedal 27.11 ze srdiecko bije a dnes mi povedali na antolskej ze nic tam nieje som vraj v 8tt

ejusa
5. dec 2008

Lucinka,Ty si si musela toho vela prezit,nieco strasne ☹ ...

lucinka1104
5. dec 2008

ejusa no bola to strašné a neprijala by som to nikomu, no môj synček je bojovníček a nevzdal sa 😵 😵 😵

liliput
6. dec 2008

baby, no nakoniec som to zle rátala.....až desiateho by mi mala prísť MS....nie siedmeho....no tak ešte musím zase čakať.... 😠 😵 neviem prečo som mala na mysli stále siedmeho...

monika777
6. dec 2008

ahoj lili...tak ti drzim palce nech ti to aj tak vyjde 😉 mne je zle ako konovi..strasne mi je na vracanie a ledva ldva prehltam sliny..lebo najradsej by som si isla strcit prsty do krku 😝

kvietocek7
6. dec 2008

ahojte babenky 🙂 tusim budeme mat druhe babo ale este som nerobila test. Je mi dost blbo maloco zjem a ked aj tak mam pocit na zvracanie. Poradte prosim co take papate aby ste nezvracali

lucinka1104
6. dec 2008

kvietocek kup si homeopatika cucculine, do čaju si pridávaj zázvor buˇd v prášku ako je korenie, alebo čerstvý či sušený to je jedno,ale veľmi pomáha na nevoľmosti a ráno predtým ako vstaneš z postele si vžyd daj tocucculine a dáke piškoty. Pomáha aj cola po glgoch no hlavne ten zázvor.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre