Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

angi1707
13. mar 2009

moc nie ja tak 28-31dni,ale to brucho ma vazne vytaca,pred menzesom ma tak casto neboli,hlavne ked viac chodim,ak si lahnem ustupi to,hm....

angi1707
13. mar 2009

dinduska:aj ty cakas?

dinduska
13. mar 2009

ja cakam a stale nic 😀 a kolky den cyklu si dnes? 😨

sofinka30
13. mar 2009

pisala som sem asi pred hod.a pol a vobec to tu neukazalo..to co?s tehot.testami mam svoje skusenosti-ked.bol pozit.,nebola som v tom a ked negativny,tak ano 😠 .No ale nie vzdy,len to pisem,akoze sa mi to stalo.Myslim,ze ste tehotne vsetky 3 😵 .A myslim,ze ja mam jedine zapal moc.mechura alebo ma poraza 😀 .Zle mi je stale,skoro odpadavam,stale mi napriek tomu ze mi je blbo nieco chuti,bolest ako na ms a to ma prist az 28.3.,sem tam pichnutie na pravej strane a co teda isto nie je priznak tehu-zakaleny bledy moč co ma znepokojuje.V pond.asi letim k dokt.

angi1707
13. mar 2009

34 a ty?mas pravidelne?

angi1707
13. mar 2009

sof,mrcha je sice este daleko,ale vies o tom,ze na zaciatku tehu byva aj zapal mechura?este aby si aj ty nebola... 😅

dinduska
13. mar 2009

ja mavam od vysadenia ha pravidelny na 28den dnes som 30 a stale nic.od vysadenia ha mi nemeskali ani raz.prsia ma bolia na dotyk sem tam mam picha vo vajecnikoch mam take tlaky v podbrusku ako pred ms ale menej mam taky biley natahovaci lepkavy husty hlienovy vytok.zacala som rapidne pit kavu a napchavam sa stale pizzou. 😀 tak uvidime ci nahodou ta mrcha mrchata hnustna nedorazi 😝 ty skus zajtra alebo v nedelu testnut.aj ja budem zase zajtra ale spravim ho hned rano dufam,ze tam uz budu // 😉 budem ti drzkat palceky aby ti to vyslo 😉

sofinka30
13. mar 2009

😝 no to som nevedela.A nechapem ako zapal mechura moze suvisiet s uhniezdovanim resp. zaciatkom tehu 😕 .Angi vies,vtipne je to,ze ja mam nepriechodne vajcovody..A tak to by bol skor zazrak.Ale co som vam neprezradila je,ze uz asi 4 mesiace pijem kombuchu co by teda podla mojich informacii mala precistovat vsetko ..Zazračná huba..akurat ze tomu neverim... ☹

angi1707
13. mar 2009

No,sofi pekne schaysse,to ma mrzi,ale zazraky sa deju......

angi1707
13. mar 2009

Dindi:nemozes tak stresovat,lebo to bude nakoniec zo stresov,preco tak skoro testujes?mne povedal doky,ze ja nemam skor jak po 6 tyzdnoch....ale to je zas o inom.....radsej si pockam este tyzden...... ☹

sofinka30
13. mar 2009

nemusi,kazdy mame nejaky problem... ja tomu neverim,ale dost ma to drzi nad vodou,cize asi v kutiku duse verim aj ked si to nepriznavam a som rada ze vobec mam vajecniky...to je sanca stale.Aj keby neskor a umelym 😵 .Ja som viac zvedava na Vas..teraz 😀 .a drzim palciska

angi1707
13. mar 2009

ja som si tiez uz svojim presla,2xIVF,IUI,mimomaternicove,potrat....obidva razy som som bola pozitivna,ale len dvakrat a aby som nezabudla PAP.IV.uz ti ich precistovali?

angi1707
13. mar 2009

hups,pomylila som sa-ale len dva tyzdne....... ☹

sofinka30
13. mar 2009

akoze precistovali?Robili mi prefuky,ale tym zevraj sa to neprecisti ...tym vlastne prisli na to ze su nepriechodne.Preco si bola na umele ak mozme vediet?

dinduska
13. mar 2009

angi ja som taka nedockava toto sa mi stalo prvykrat ze meskaju som strasne napata 😅

sofi angi ma pravdu zazraky sa deju velmi ti to prajem 😉 😉 🙂

angi1707
13. mar 2009

pohoda,mozes.manzel mal zly SP.no,myslela som prefuky,ako ti to robili pod narkozou?

angi1707
13. mar 2009

ja som si uz zvykla,dindi....pred dvomi rokmi som si robila az po 3tyzdnoch,bol sice pozit.ale bohuzial mimomat.hlavne nestresuj,ja som vtedy nato absolutne nemyslela...ako dlho sa snazite?

dinduska
13. mar 2009

v aprili to bude rok ☹

angi1707
13. mar 2009

prajem to vsetkym,ktore si to zelaju,viem ake je cakanie....mam sice dve deti,ale nie sterajsim partnerom....a poviem vam.....6rokov cakania,nie vobec sranda....ale uz si zacinam zvykat. 😅

sofinka30
13. mar 2009

Dakujem suseda 😉 -no vies,Prievidza je tu za rohom.ano,robili to pod narkozou pred rokom aj nieco.Ale to je na figu,lebo moj muz je bud stale v robote,alebo neposlucha 😀 ,takze my len tak sportovo-ako vydá 😝 zarabame.. To by bol fakt zazrak..no ale min.tyzden vydalo,tak dufat mozem...rano tu chcem mat vysledky vasich testov a urcite ste tehu tak ja budem hladkat monitor a hadam mi to prinesie stastie 😅

sofinka30
13. mar 2009

a inak prave som dojedla gulas...sibe mi dost,nie? 😀 😀

dinduska
13. mar 2009

fuha tak to je teda dost angi

sofi bodaj by simala pravde a boli by sme vsetky tehu ja teraz este viac ako inokedy lebo keby teraz som tak mam deticky mozno aj na den presne po roku mala je 21.11 a teraz by mi vysiel termin podla tehu kalkulacky na 19.11.to by bola parada 😝
sofi moj muz tiez chodi prec a na snazenie mame len tyzden v mesiaci ☹ niekedy sa povadime alebo nieco a potom stracame cas este aj z toho tyzdna 😅 ale tento tyzden ked nemam mrchu tak mozeme aj teraz 😅 😅 😀

markiza
13. mar 2009

baby, ja vam to tehulkovanie tak prajem 😉 vlastne ani neviem preco vas citam, asi z nostalgie...

dinduska, ty mas novembrovciatko 2007? to mame rovnako stare deticky, nas sa narodil 16/11 😵

sofinka30
13. mar 2009

dinduska presne ako u nas.Ale moj je niekedy doma kazdy 2.tyzden,niekedy na tyzden po 3 tyzdnoch ako ten tvoj.A ozaj keby nebolo hadania,hadam by aj viac šancí bolo 🙄 .Angi to mas fakt pestre,toho sa obavam-vsetko to absolvovat,to neni ziadna sranda.Baby vobec neviem kedy dnes zaspim..poobede som zaspala v synovej izbe na 2 a pol hod. ako poleno co ja nezvyknem...a minulu noc som dobre spala,tak neviem...asi ma nieco obchadza 😵 asi ten zazrak 😝

sofinka30
13. mar 2009

na vsetko krasne sa oplati cakat...to mas pravdu markiza...a vitaj tu.A vdaka 🙂

dinduska
13. mar 2009

markiza ja sa sem tam zapojim aj do temy novembrove babatka 2007 ale vacsinou (stale)pisem sem 😀

sofi ja od keby som zacala pijavat tu kavu tak chodim spavat vzdy po polnoci.minule som dostala chut na kavu o 7 vecer tak si to viete predstavit do pol 4 som tu stepovala 😀 😅 😅

angi1707
13. mar 2009

sofi,nechaj ma troch potesit,aj tak to nevyjde....az za tyzden,ty si urob....xixi....a som toho nazoru co ma prist,pride,netreba nic silit....

angi1707
13. mar 2009

....vitaj markiza,ty uz asi neplanujes dalsie,alebo zeby?

sofinka30
13. mar 2009

nic netrva vecne ...aj to je pravda.Ani to zle,ale ani to dobre..a co ma prist pride.Takze toto zle cakanie tiez isto skonci a cim dlhsie trva ,tak tym skor uz odide...lebo nic netrva vecne.Takze musi prist co má prist aj ked nebudeme nic silit.To znamena len jedno...onedlho sme tehotne vsetky 😀 ...ale som to vymyslela,co 😅

dinduska
13. mar 2009

to bolo pekne povedane 😉 a bodaj by to tak bolo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre