Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jennx22r
29. okt 2009

ahojte babulky...chcem sa vas opytat poslednu MS som mala 7.10 a o babo sme sa pokusali 23.10 myslim ze som mala plodne dni,lebo cyklus mavam tak 32 dnovi...bolia ma prsia a 3 dni my bolo zle ale nevracala som.myslite ze by to mohlo byt tehu?kedy by mi to test ukazal....

petra2505
29. okt 2009

ja som mala menzes 4.10.09 skusali sme casto, plodne dni som nepocitala dnes som skusila test je neg, ale na test je este skoro jennx22r ja by som na Tvojom mieste skusila az okolo 5.novembra
ja som ho skusala len zo zvedavosti lebo mam za sebou stimulku ivf a na vklad idem v decembri tak som myslela, ze by sa mohlo podarit aj prirodzene, ale nie je to tak 😉 drzim palce

mija777
29. okt 2009

jenn,ja si myslim,ze na test je este skoro..pockaj kym ti bude meskat ms 😉 alebo aspon vydrz do terminu ms.Ale zeby sa uz tak rychlo dostavili priznaky..?Kazdopadne drzim palce 😉

petra2505
30. okt 2009

no co kocky testovali ste alebo vydrzite?

dinduska
30. okt 2009

ahojky,vanes ako?prisla mrcha uz alebo nie?testovala si?

zuuzka
30. okt 2009

Ahojte kocky. No ja testujem a testujem a stale nic...bud je to prilis skoro, alebo naozaj tehu nie som. Ach jaj, asi uz budem cakat na MS, dovtedy kaslem na testy.

petra2505
30. okt 2009

a zuzi kedy cakas M ?

zuuzka
30. okt 2009

Buduci tyzden v piatok, teda o tyzden. Asi to tak velmi chcem, ze uz blbnem...A co ty? Budem drzat palce v decembri, urcite sa to podari 🙂

petra2505
30. okt 2009

Zuzi dakujeme, budeme dufat 🙂 aj ja drzim palce k poz testiku ved aj ja testujem ako o zivot 😀 dnes som sa zasobila testami a mam uz aj fobiu ze su // 😀 😀

klara87
31. okt 2009

Ahojte,

potrebujem pomoc.. Asi pred 4 tyzdnami som mala nechr. pohl. styk. Potom som pocitovala bolesti v podbrusku, cca. o 7 dni po styku som mala slabsie spinenie, len jeden den.
Po tyzdni som mala 3 dnove spinenie. Bola som u doktora, on povedal ze tam nic nevidi.
MS som nedostala. Je to normalne???

cervena_ciapocka
31. okt 2009

karla87, este pockaj, skus spravit par testov, lebo na ultrazvuku tak skoro este nie je nic vidiet. A potom skus zajst este raz k doktorovi.

Baby, a kde najcastehsie kupujete testy? V lekarni ci drogerii? A kupite viac naraz, ci kazdy den jeden? 😀

klara87
31. okt 2009

cervena ciaposka: testy boli negativne.. Ale lekar povedal, ze nie som tehotna. Je mi to cudne, ani krv nebral, len so sonom ma vysetril.Je to takto ok?

Ja som test kupila v lekarni, ale som uz citala ze z DM-ky je dobra ta tzv. "modrá správa".

cervena_ciapocka
31. okt 2009

karla a kolko ti meska menstruacia? Keby ti vzal krv vedel by to na istotu.

cervena_ciapocka
31. okt 2009

jee, ty si klara 😅 prepac 🙂 sa m ipoprehadzovali pismenka 😀

klara87
31. okt 2009

niiic, v pohode.. MS mi meska 4 dni, ale som mala bolesti v podbrusku a to slabe spinenie.. Takze neviem.

Sono mi moze ukazat tehotenstvo?? Snad hej 😒

cervena_ciapocka
31. okt 2009

Ja som dnes 31 DC a to som uz mala mat MS, aj prsia ma bolia tak ako vzdy. Minuly mesiac som mala velmi divnu a kratku menstruaciu, tento mesiac som aj bola chora tak dufam, ze sa zas neposunie na neviem kedy 😒 Aj ked nieco mi hovori, ze nepride 😅 ale asi je to len moja silna tuzba 😅 😀

klara87
31. okt 2009

ty si mala len divnu a slabu, ja som mala len 3dnove spinenie a maaalo krvi.
Prsia aj mna bolia, som zufala..

cervena_ciapocka
31. okt 2009

myslim, ze na ultrazvuku este nemusi byt nic vidno, mozno az tak o tyzden.
Skus si niekedy v stredu spravit test a o tyzden zajst opet k lekarovi.

Pred mesiacom ta moja vizerala len ako spinenie, take divne bez sliznice ako pri normalnej MS a tiez len 3-4 dni. Som zvedava co bude teraz.

klara87
31. okt 2009

no skusim test este raz..Kamoska caka druhe babo, MS mala pri 2 teh. len slabu, akoby spinenie, testy neukazovali nic.

cervena_ciapocka
31. okt 2009

ja som si tiez myslela, ze aj u mna je to tak, a robila som si test aj ked ta divna menstruacia skoncila, ale tiez bol negativny, tak uvidime co bude teraz, ci pride alebo nie.
Len ja som brala aj lieky teraz co sa nesmu v tehotenstve, tak mam aj taky divny pocit, ze co ak som bola tehu 😖 najhorsie je to cakanie

mery888
1. nov 2009

ahojte kočky 🙂 asi že 100 rokov som tu nebolaaaa....tak sa k vám trošku pridám 🙂

dinduška šak ty už nám budeš aj rodiť 🙂 🙂 ako to len beží rýchlo všetko...
aaaa lucinka že 17 tt 😉 😉 babulky držte sa....

zuuzka podľa mňa ešte počkaj s testíkom pár dní....to bolo ešte skoro, to by ti ešte neukázal ani keby si bola naozaj tehu....tak držím palce 🙂

klary čo sa týka tej modrej správy tak už mi dve kočky vraveli, že mali 2 čiarky, ale vôbec neboli tehu... 😒 tak ich to trošku zradilo...vraj mama testy su fajn...tie 2 v jednom balení...

no ja som dnes 26 DC a mrchu čakám nečakám až o týždeň v nedelu...tak uvidím...ale nepociťujem žiadne príznaky ako zväčšené prsia....len ma pobolieva podbruško nič viac..takže z toho zase nič nebude... ☹

zuuzka
1. nov 2009

Mery dakujem. Uz pockam, nebudem uz testikovat. Je to len par dni a uvidim ci bude meskat alebo nie. Mavam pravidelny cyklus tak uvidim.....ach kiez by neprisla a konecne by boli dve ciarky 🙂

mery888
1. nov 2009

zuuzka a v piatok by mala byt mrcha??tak to sme na tom podobne...ja v nedelu...musíme to vydrzať 😒 😒 aj keď je to fakt ťažké...ja už by som chcela vedieť na čom som... ☹

dinduska
1. nov 2009

ahoj mery no to teda to si tu uz naozaj nebola 100rokov 😀
no ani nehovor ja uz sa nemozem dockat kedy pojdem robit mam obrovske brucho,ovela vacsie ako som mala pri tatke lebo tehu nohavice co som pri nej nocila teraz uz cez brucho nenatiahnem a pri nej som v nich isla rodit 😒 😒 a to som pribrala len 3,5kg.

ty teda este stale nic?no ja verim,ze vam to uz vsetkym co skoro vynde lebo uz naozaj to trva dlho takze co skoro to vynde,budem moc drzat palceky papa a pekny dnik 😀

petra2505
1. nov 2009

Kocky mne dnes stmavli bradavky, mam ich do cierna 😀 je mi to smiesne lebo som si ich zacala drhnut , mala som cierne tricko a myslela som, ze zapustilo, ale nie mam to take tmave, myslim, ze vplyvom hormonov po stimulacii (september)

mery888
1. nov 2009

dinduška a najké aktuálne fotečky nehodíš do albumíku?? 🙂 pekne sa drž!!kedy presne máš termín??

nooo ja zatial nič....ale uvidíme verím, že to príde v ten pravý čas 🙂 🙂 kiežby to bolo už čoskoro 🙂

dinduska
2. nov 2009

no jasne nieco tam dnes hodim 🙂 potom dam vediet.termin mam 1.1 ale neverim,ze vydrzim az do vtedy.uz teraz sa citim ako pri prvej pred porodom.a uz aj na poradni mi v stredu povedal,ze sa mi zacina otvarat krcok tak nemam behat ale vela lezat a uvidime ako to bude na dalsej poradni dufam,ze nebudem musiet ist este do toho 36tt do nemocnice lebo ma porazi a mojho muza a malu duplom 😒 ale verim,ze to bude este vramci normy 🙂 .hlavne musim vydrzat minimalne do 36tt a potom uz mozem ist 😀 ja by som aj bola velmi rada keby som isla v prvej polke decembra aby som bola na sviatky uz pekne doma aj s malickou aby som sa nemusela stresovat ci ma to nahodou nechyti niekedy na vianoce alebo cez sviatky.no ved uvidime ako bude.ale ako prvorodicka so isla rodit som bola 38+5 tak tiez troska skoro a to som fakt,ze vela lezala a oddychovala no teraz sa to absolutne neda 😒

pepppe
2. nov 2009

ahojte babenky,mam taku otazocku,mozem byt tehotna,ked mi 4dni meska mrcha a citim uz5 dni,take bolesti v brusku,ako ked mam mat ocakavanu mrchu,co si myslite:??dakujem vopred 🙂

sarinka23
2. nov 2009

Pepppe: ano ta moznost tu je neskusala si spravit test?

vanessa123a
2. nov 2009

Ahoj Dindus...mrcha nikde a test negativny...tak neviemm 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre