Prosím o názor - myslíte, že som tehotná?

milenkaaa
30. apr 2020

Dobry den, snažíme sa s priateľom o dieťatko. Dnes som si robila test. Menstruacia mi mešká 4den. Bolia ma prsia, obcas tlaky pod bruškom, asi piaty den trpim nespavosťou, som dost precitlivena...Ku gynekologicke idem 12.5.ale dovtedy nevydržím a potrebujem sa o tom s niekym podeliť a poradiť🙂 Myslite si, ze som tehotná? Robila som si 4testy a na každom jednom takáto slabá čiarka.V pondelok 2x,v utorok 1x, v stredu1x a dnes posledný... Vidíte ju tam ci si domyslam?🙂 Ďakujem vopred za odpoved...

dollyzv
30. apr 2020

@milenkaaa a čiarka má od pondelku rovnakú intenzitu?

milenkaaa
autor
30. apr 2020

@dollyzv Je o trocha silnejšia ako ostatne. Dalo by sa povedať, ze tie prvé uuuplne slabucke a potom tretia a tato su narovnako silne.

dollyzv
30. apr 2020

@milenkaaa pokiaľ je táto silnejšia ako tá z pondelka tak je to v poriadku 🙂 sprav test znova v sobotu a ak bude znova silnejšia ako dnes,je to na dobrej ceste,zatiaľ to vyzerá na tehotenstvo ;)
Čiarka by mala každé 2-3dni silnieť...dôležité ale je testovať vždy rovnakou značkou testu

milenkaaa
autor
30. apr 2020

@dollyzv Dakujem velmi pekne za radu🙂 Pomohli ste mi🙂

diaalex
30. apr 2020

@milenkaaa gratulujem, je to pozitívne 🙂 keď je to pepino test, tak on nemá takú silnú intenzitu ako iné 🙂

vikybotka
30. apr 2020

Dievčatá čo myslíte ?

bboossoorka
1. máj 2020

@vikybotka Nič tam nieje

mrkvicka060
1. máj 2020

@vikybotka ja vidim slabu ciarku. Asi je to tam.

vikybotka
1. máj 2020

Skúsim o pár dní 🙂

milenkaaa
autor
1. máj 2020

@diaalex Ano, je to Pepino test🙂

diaalex
1. máj 2020

@milenkaaa tie majú slabú farbu 🙂

milenkaaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
2. máj 2020

Krasny😍😍😍👌👌👌👌👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre