Prvá čiarka priesvitná, druhá silná. Som tehotná?

kikuska369_369
26. mar 2013

Chcela by som sa opýtať, je možné že je test pozitívny keď jena tehotenskom teste prvá čiarka priesvitná a druhá silná? Ide v tomto prípade o test pozitívny?
Ak s tým máte niektorá skúsenosť prosím odpíšte mi.
Ďakujem.

samasa
26. mar 2013

otoč test hore nohami 🙂

22macka22
26. mar 2013

zalezi kolko dni po ovulacii si, skus dat test sem, aby sme videli. Ak je viditelna,skus urobit test zajtra, pozajtra, ak bude silniet, znamena to, ze si tehu 🙂 drzim palceky

aaliyah
26. mar 2013

Ja som to tak tiež mala,a bola som tehotna 😉

beatrice28
26. mar 2013

tiež si myslím, že skôr ano ako nie

mistrall
26. mar 2013

skus to odfotit, ale skor je to pozit test 😉 zavisi, ci to bude silniet

awalancha3
26. mar 2013

takze ak ide o ovulacny test, tak je urcite negativny, ak ide o tehotensky test, ako je to v tvojom prípade, tak treba brat do uvahy kolky den po ovulacii si, aka znacka testu to je (pepino a woman secret robia slabych duchov), ci nemas cystu alebo si nebrala pregnyl.......Pozri si moj album s testovanim a uvidis, ze na 10 den po ovulacii je na teste len slabunky duch, skoro neviditelny, ale den po dni sa zosilnuje.... neostava ti nic iné, ako kazdy den testnut a ciarky porovnavat.... k lekarovi naozaj nema zmysel ist skor ako po 3-4 tyzdnoch, jedine, ze by si umierala od nedockavosti tak na odber krvi... 😉
S najvacsou pravdepodobnostou ale tehotna si, ak je na teste co i len slabulilinka druha ciarka ruzovej farby

aristka
26. mar 2013

urob si ešte jeden s odstupom pár dni

borkax
27. mar 2013

aj ja som tak mala. podla mna si

petra123horvathova
9. jan 2024

Dobrý pomôžte my pomôcť mešká my menštruácia 4 5 deň mám spravený test je pozitívny jedna slabšia čiarka druhá silnejšia som tehotná?🥺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre