Prvé snaženie o dieťa, ms mešká, no testy negatívne

janica2018
15. okt 2018

Ahojte, tento mesiac sme sa pocas ovulacie prvykrat snazili o dieta, prvykrat sme teda mali nechraneny styk (cize bez kondomu), antikoncepciu neberiem. Menstruaciu som mala roky ako hodinky (28 dni), pocas ovulacie v strede cyklu som pocitovala jej priznaky, takze si myslim ze cca viem kedy ju mam, preto sme sa aj v tom case pokusali o dieta. Nemala som ziadne stresy, boli sme na svadobnej ceste. Tak, ako vzdy som zacala par dni pred MS pocitovat ze prichadza (bolesti vajecnikov aj prs), no neprisli, dnes mi meskaju cca 5-6 dni. Okrem toho ma obcas pali zaha a spominane priznaky mam aj nadalej. Robila som si uz niekolkokrat test(aj ine znacky), no vzdy jasne negativny. Myslim si teda, ze pravdepodobne tehotna nie som, no velmi sa bojim, ci nemam nejake problemy. Chcem sa spytat, stretli ste sa s tym, ze vznikli problemy presne v tom prvom mesiaci, kedy ste mali nechraneny sex? Nejde mi to do hlavy, preco prave teraz, akurat ked sme prvykrat mali nechraneny sex. Dufala by som, ze som tehotna, no testy hovoria jasne. K doktorovi pojdem tento tyzden, no neviem prestat na to mysliet. Dakujem

beckynka07
15. okt 2018

my ked sme na to sli prvýkrát, tiez sa mi posrala kramy, zrazu meskala, další mesiac bola skor atd...příznaky som si prve dva mesiace podla mna fsugerovala, lebo som strasne chcela aby to vyslo na prvy sup...mudrejsia budes po lekarovi, tu ti nikto nepovie, ci si alebo nie

hennyinnsbruck
15. okt 2018

@janica2018 uvidis co ti povie lekar. Mozno je to psychikou ze meska, svadobnou cestou, alebo ti test ukaze neskor//..... Tazko povedat.

janica2018
autor
15. okt 2018

@beckynka07
@hennyinnsbruck dakujem vam, ratam s tym ze neotehotnieme hned na prvypokus. Trapi ma skor to, ze ci (a teraz to napisem asi dost smiesne) nemohli sposobit spermie v mojom tele nejaku cudnu reakciu alebo vytvorit cystu

beckynka07
15. okt 2018

@janica2018 to neviem, ale vsimla som si tu na fore, ze vela babam, ako sa zacali snazit o dieta, sa zmenila kramy 😃
a aj to, ze im tehotenste testy dlho neukazovali, ze su tehotne, aj ked boli..
takze uvidíš, co ti lekar povie 🙂

nikuska111
15. okt 2018

@janica2018 ahoj mala som tento istý problém pred 2tyzdnami ... Tiež som v polovici cyklu pociťovala bolesti ako počas ovulácie ale zrejme ovulácia nebola ... Mala som ju posunutú ... Menštruácia prišla až po 1,5tyzdni od meskania

scales
15. okt 2018

@janica2018 ahoj, tak ja som na tom podobne, vcera vecer slaby duch na teste a dnes rano nic na 3 testoch, som zufala, este ze som muzovi nic nepovedala... ms mi ma rist dnes, bolia ma krize, ale teplotu mam nad 37...

janica2018
autor
15. okt 2018

@scales ja som mala vcera teplotu nad 37 (prvýkrát som si to skusala odmerat, takze neviem aka je moja bezna) a dnes rano uz len 36,4, takze fakt neviem...potom napis, ci ti prisla ms 🙂

alzbeta222
15. okt 2018

@janica2018 ahoj, ja som presne takto otehotnela. Na prvý pokus. Tiež mi meškali týždeň krámy a test nič. Všetky testy negatívne. Tehotenstvo mi ukázalo až po cca 8 dňoch a aj to slabú čiarku. Mala som príznaky ako pred menštruáciou... A neverila som že sa to podarí na prvý krát 🙂 moja rada je že ešte počkaj 2 dní a potom si urob ďalší test. Hcg v krvi sa zdvojnásobuje každé 2-3 dní. 🙂

janica2018
autor
15. okt 2018

@alzbeta222 dakujem ze si napisala svoju skusenost, no horsie je ze si mi zase vliala nadej, ktoru som uz p odnesnom ranajsom negativnom najcitlivejsom teste uplne zavrhla :D uz si naozaj nemyslim, ze som tehotna, kedze aj ta teplota dnes bola nizka....a este som sa aj celu noc strasne potila, co vraj znamena hormonalne zmeny, ale urcite nie tehotenstvo :-/

hennyinnsbruck
15. okt 2018

@janica2018 😲??????????????

hennyinnsbruck
15. okt 2018

@janica2018 kym nepojdes lekarke urob si rano test....... A ked ms nepride uvidis co povie...

scales
15. okt 2018

@janica2018 a necitis cez den, ze by ti vystupila? Lebo ja rano mavam okolo 36,8 a potom k veceru 37,3... uplne citim taku horucost, ze mam teplotu... pred ovulkou som nemerala, ale po ovulke to mam takto... aj pri prvom som tak zistila, ze sa nieco deje, ked som chora nebola a vyse tyzdna som si cez den meravala aj 4x a teplota bola stale vysoka... tak teraz som bola presvedcena, ze je tomu znovu tak, len pri prvom som uz den pred ms mala ducha.. to som mala sice aj vcera, lenze dnes ma prekvapilo ked 3 testy z rana negativne :( mozno ja to mavam vecer, ze aj to hcg mam vyssie... neviem :(

janica2018
autor
15. okt 2018

@hennyinnsbruck
@scales dakujem baby, dam vam vediet, ako som dopadla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre