Ružová krv (výtok) a meškanie menštruácie.

luckam98
25. mar 2020

Ahojte dievčatá,ženy.
Mám nepravidelnú menstruaciu a momentálne by mi na prísť, mešká 6 dni ale z toho si hlavu nerobím,pretože sa mi to stáva často. Jednoducho nepravidelný menštruačný cyklus. Ale pred 3 dňami začala ísť zo mna fakt po troške ružovučká krv(výtok akoby). Neviem si to vysvetlit, pretože sa to ukazuje iba keď sa utriem. Na nohavičkách nič. Robila som si aj test, ale bola tam len jedna čiarka(bohužiaľ :( ). Budem rada za každú radu.♡

iwuskapoh
25. mar 2020

@luckam98 ahoj ja som tiež mala nepravidelnú ms a presne také vytoki som mala,aj mám pred ms 5 dní slabý vytok, bola som na laparke.a zistili mi tam že mám nepriechodný vajcovod mám tam zapal ..beriem duphastom už sa mi upravila ms ..ale sprav si test o 2 týždne,

luckam98
autor
25. mar 2020

@iwuskapoh Počkám dva týždne, spravím test a ak bude negatívny,tak si vybavím vyšetrenia. Ďakujem pekne ♡

veronikaszabova
25. mar 2020

@luckam98 nemusis cakat 2t, sprav o par dni. Drzim palce

iwuskapoh
26. mar 2020

@veronikaszabova vies niekomu test neukáže mojej kamoske naukazalo až keď bola v 6tyzdny

okm221
26. mar 2020

@iwuskapoh môže byť ale podľa mňa 80% ženám ukáže test teho už v prvý deň meskajuceho MS.

luckam98
autor
27. mar 2020

@okm221 Robila som si test dnes a negatívny. Lenže začala ísť zo mna trošku aj hneda krv a mala som včera večer divne bolesti v podbrusku. A dnes poobede už išla zo mna zasa ružová krv a už viacej o niečo ako pred tým a aj také malé guče krvi. Tak buď mám veľmi veľmi slabú MS alebo neviem. Počkám ešte 4 dni vtedy by mi mala skončiť MS a poputujem ku gyn.

okm221
27. mar 2020

@luckam98 podľa mňa sa ti menzes ešte len rozbehne, ženské telo je cele záhadné, hormóny sú ovplyvňované hocičim, takze môžu ozaj prísť hocijaké zmeny aj keď niesme na ne zvyknute 🙂 poznám toto presne celé ako píšeš, žena je prelaknuta co sa deje, hľadá východiská, a to len naše telo si robí čo chce 😶aspoň sa mi niekedy tak zdá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre