Ružovkastý výtok. Môžem byť tehotná?

kristinagabi
2. dec 2009

Prosim vas baby poradte mi. Asi styri dni pred menstruaciou som mala husty bielo-zlty vytok. Dnes som mala dostat menstruaciu a od vcera mam ruzovkasty vytok,tiez husty....? Mozem byt tehotna ? Alebo sa mi iba zacina menstruacia ?

zuzanockamt
2. dec 2009

kristi ... moze to byt vselico ... aj tehu ... sprav si test a budes si ista 😉 ... a merias si BT?

kristinagabi
autor
2. dec 2009

Nie,nemeriam.
Ja som si myslela,ze to bude urcite menstruacia,len ma prekvapilo to,ze ani dneska nekrvacam riadne. Samozrejme,zajtra ako prve idem si kupit test. Len aby som to dovtedy vydrzala 😀

zuzanockamt
2. dec 2009

no tak potom zelam, aby si nasla // na teste ... ja som dnes asi 20 alebo 21 DC, takze este musim nejaky ten tyzden vydrzat, ale nemyslim, ze sa nieco podarilo 😖

kristinagabi
autor
2. dec 2009

Dakujem. No velmi neverim,ze by som dostala taky darcek od Mikula 😀 .
Kazdy mesiac tak potajomky dufam,ze nam to vyjde.

zuzanockamt
2. dec 2009

ja tiez dufam kazdy mesiac, ale stale nic 😖 ... a dlho sa uz snazite?

kristinagabi
autor
2. dec 2009

Prepac,zajtra sa ti ozvem. Idem spinkat...

kristinagabi
autor
3. dec 2009

☹ ☹ ☹ ☹
Tak tolko. Nemusela som si kupovat test... Ruzovkasty vytok-zaciatok menstruacie ☹ . Zase jeden mesiac. Neviem ako to vsetko zvladaju ostatne baby aj po niekolkych rokoch. My sa snazime 9 mesiacov,ale je to cim dalej tym horsie ☹

zuzanockamt
3. dec 2009

no skoda ... my sme bez HAK 15 mesiacov a vaznejsie to berieme asi 8 mesiacov a stale nic

kristinagabi
autor
3. dec 2009

Ja som po vysadeni HAK otehotnele hned. Moja radost netrvala dlho,v 8tt som potratila ☹. Od vtedy nic. To nechapem,ze vtedy sa nam podarilo hned a teraz nic.
Zuzka chodis ku doktorovi?

zuzanockamt
3. dec 2009

chodim len na preventivky pravidelne ... moja dokina povedala, ze az ked sa nam nebude darit 2 roky, tak sa mam ozvat 🙄

kristinagabi
autor
3. dec 2009

Urcite si mladucka 🙂 . Ja az tak vela casu nemam. Moj lekar tiez povedal,ze dva roky,min.1 rok sa zvykne cakat.

lante
3. dec 2009

Kristinaagabi, ja som tiež o svoje prvé mimi prišla v 12tt. Potom mi trvalo pol roka snaženia, kým sa zadaril Vili..........každý mesiac sklamanie...obviňovala som všetko a všetkých a s každou ďalšou mrchou som bola nešťastnejšia......a vtedy, keď som bola si istá, že to zase nevyšlo a prichádza mrcha (rovnaké bolesti) a ono to už bolo niečo iné.

kristinagabi
autor
3. dec 2009

Vcera vecer som sa uz tiez tesila,ze sa nam to podarilo,ale rano prislo sklamanie.
Lante,po potrate si brala nejake tabletky?

zuzanockamt
3. dec 2009

kristi ... si ma pobavila, ze mladucka 😀 😀 😀 ... vo februari budem mat 28 a MM bude mat v januari 35

kristinagabi
autor
3. dec 2009

😎 Moj lekar sa ma spytal,ci chcem cakat. Ja som povedala,ze by som chcela cim skorsie... Mam 31
Mozno aj preto,lebo som po potrate

zuzanockamt
3. dec 2009

aj ja som povedala, ze by som chcela co najskor, ale dokina povedala, ze sa nemam kam ponahlat, aj ked ja si myslim teda opak, lebo nie som najmladsia a dieta som chcela stihnut do 30-ky ... co sa mi uz teda si nepodari

kristinagabi
autor
3. dec 2009

Zuzka,preco by sa ti to nepodarilo do 30 ?
S doktorkou si spokojna?

lante
3. dec 2009

Kristinaagabi, jediné čo som brala bol Duphaston, ale to už až na udržanie tehotenstva s Vilkom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre