Ružový výtok týždeň pred menštruáciou

morosie
29. dec 2011

Čaute baby, už druhý deň mám ružový výtok,ale iba raz za deň. Mám týždeň pred menštruáciou,pričom ju vždy mávam s hnedým výtokom asi dva dni pred a po. Toto je pre mňa novinka, nakoľko sa snažilkujeme už pár mesiacov, veľmi by ma potešila správa,že sa to konečne podarilo. Žiadne prejavy nejakej choroby ako pálenie, svrbenie nemám - iba toto. Prsia mám zväčšené,občas zabolia, nafúknuté bruško trochu, kríže trošinku, inak som v pohode.
Poradí mi niekto, čo to môže byť? Test si nehodlám robiť pred menštruáciou,ak príde ovšem....toľkokrát som sa už sklamala. Tajne dúfam,ale bojím sa ☹

moni
29. dec 2011

@morosie
moze to byt implantacne spinenie...drzim palce nech o tyzden vyjdu // 😉

morosie
autor
29. dec 2011

to by bolo najväčšie šťastie 🙂 ... uvidíme

morosie
autor
30. dec 2011

Môže to trvať dva dni? Občas sa mi to objavilo, dnes už nič také nepozorujem. Testy do menštruácie asi nemajú význam,že?

morosie
autor
3. jan 2012

Baby pomôžte, potom ružovom špinení, ktoré trvalo zvláštne dlho asi 4 dni,ale bolo také slabé, že na celé by mi stačila jedna intimka,ale samozrejme,že som ich mala viacej 🙂 sa mi včera objavilo krvácanie (mrcha mala dôjsť až 5.1.) ide podľa mňa o menštruáciu,pretože ju sprevádzajú bolesti,ale na moje počudovanie je tá krv svetlá,čisto červená a ja mávam takú mrchu,že dovidenia-silnú, tmavú krv so zrazeninami.
Baby môžem byť aj tak tehotná,alebo už som taká nahaluzená,že sa mi hormóniky pobláznili? 😒
Mám taký zvláštny ciťák, aj tie bradavky ma tak pichali a prsia boleli. Záha ma páli dosť často a to som ja nikdy také niečo nemala. Ešte mám aj nádchu alebo čo to je.
Poraďte ženy, chcela by som vidieť aj nejaké iné názory,než môj 🙂

leanax
6. jan 2012

@morosie Ja mám podobnú skúsenosť s tým výtokom, 2 dni ružovkasté a potom nič, tiež sa snažíme už dlhšie o druhé bábo, ale nedarí sa. Mám kúpené tri tehotenské testy do zásoby, ale čakám, lebo tiež budem sklamaná ak to nevyšlo.
Inak ja s tým skúsenosť nemám, ale moja kamoška tiež krvácala hned na začiatku, tiež tak čudne ako opisuje ty a bola tehotná. Ale najlepšie bude počkať, či to prejde, alebo nie.

morosie
autor
6. jan 2012

No baby ms 4 dni, dnes už minimum - skôr špinenie, ale ja to mávam podobné. Možno som sa iba včera veľmi vyplašila, počas dňa to ustalo. Asi to bude tým,že počas dovolenky som mala viacej času na sledovanie sa ako počas práce.

Už sa nesledujem,lebo mi z toho prepne 😅

katty27
7. jan 2012

čaute baby,,mna dnes aj včera pobolieva podbruško a bolia ma aj kríže,,menzes mam dostat az o tyzden,,vie mi niektora povedat ake ste mali priznaky tehu?

morosie
autor
8. jan 2012

@katty27 no ja zatiaľ žiadne 🙂 ... jedna z možností,čo uvádzaš to môže byť,alebo iba pms

natalia
8. jan 2012

@morosie ahoj,aj si bola tehu?ja som si tri dni pred Ms urobila test bolo tam vidiet druhu čiarku alebo slabo a prišla Ms,mala som silne ale iba tri dni..tiež skusim urobit kontrolny test po skončení 😉

morosie
autor
8. jan 2012

nie nebola som, mala som špinenie, neviem,či to bolo zahniezďovanie alebo nie...no mrška prišla, bola silná,tak asi sa to nepodarilo ... test negatívny....skúšame znova 🙂

morosie
autor
10. jan 2012

@natalia ako to dopadlo? Urobila si si kontrolný test?

natalia
11. jan 2012

@morosie ahoj,u mna to dopadlo napodobne,po Mrške test negativny...a dnes som ho urobila zas pre istotu a tiež negativny..ale nechapem tie dve čiarky...pred mrškou..a inak mam zapaleny mechur a dostala som antibiotika

morosie
autor
11. jan 2012

@natalia no možno to vajíčko aj bolo oplodnené,len sa neujalo, možno sa ti už začínal ten zápal alebo to skreslilo výsledok, škoda-to ma mrzí 😒 Ale neboj, dáš sa do poriadku a skúsite znova 😉

natalia
11. jan 2012

@morosie myslim že to bolo asi tak ako si napisala..citila som sa byt tehu..len bohužial ten zapal mechura...tak uživam antibiotika...a možno ten zapal skreslil vysledok ktožvie..ale prsia ma boleli neskutočne a citila som priznaky...

morosie
autor
11. jan 2012

ja ti verím, u mňa to bolo podobné, tiež som cítila tehu príznaky a nič,prišla ms 😖

vanes123456
23. nov 2017

Ahojte. 🙂 Chcela by som sa vás opýtať,či máte niektorá skúsenosti. Mám pravidelný pohlavný styk. Často mi meškáva menštruácia,kvôli cystám ,no asi 3 mesiace som mala pravidelný cyklus. Teraz mi však mešká takmer 3 týždne , pred 4 dňami som mala veľké bolesti v bruchu (akoby som nič nejedla,ale jedla som veľa) a teraz som mala ružovkastý výtok. Test mi vyšiel negatívny dvakrát ,ani slabučká čiarka. Moja gynekologička ordinuje až od budúceho týždňa ,tak sa chcem predbežne spýtať, čo si o tom myslíte ,pripadne ci ste sa s niečím podobným stretli. 🙂

surikatajunior
27. jún 2023

Ahojte baby. Viete mi prosím poradiť? Mám 2 dni pred MS. Dnes ráno som mala slabé ružové špinenie a viac nič. Len ráno. Nemavam takéto špinenie pred MS. Cítim sa normálne. Akurát čo som si všimla, že bolesť prsníkov mi prišla neskôr než obvykle pred MS. Nafúknutá ako balón, prsia bolestivé a citlivé. Zväčšené podbruško. Toto sa mi stalo prvý krát odkedy Mám MS. Neviete prečo? Alebo čo by za tým mohlo byť? Z gynekologického hľadiska som zdravá a nemám žiadne problémy. Snazilasom sa na nete dozvedieť čo to znamená, no takmer všade mi vyhodilo len choroby a nejaké implantacne krvacanie🤦‍♀️ nerozumiem tomu. Budem vďačná, za vysvetlenie a ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre