Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Šedá druhá čiarka na teste

tinka53
24. apr 2013

Ahojte, chcem sa spýtať či sa už niektorá z vás stretla s niečím takým ako ja...a či z toho bolo naozaj tehotenstvo. Robila som si test a vyšiel negativny, po 4 hodinách sa ale objavila druhá čiarka no velmi slabulilinká, dokonca foťákom nedetekovaná 😅 ..nie je ružová ale šedá..no je tam! .. viem,že po limite by sa odčítať výsledok nemal ale ktorá na tie testy aj po limite nekukne ak túži po // však? Neviem teraz len čo si mam o tom myslieť..či dať peniaze na další test alebo nadalej čakať na ms...stalo sa to už niektorej a bolo z toho tehu?

cenculinka
25. apr 2013

@tinka53 volaj veterinarovi, ze mas nieco velmi surne v meste a ze zajtra isto nemozes a ze prides dnes 😀 😀 😀

denisa87
25. apr 2013

@tinka53 mala som to dotych 10minut,takze neviem,uz netestujem,mam doma 20 ks testov,bude ma to lakat ale kaslem to,bude co bude...

tinka53
autor
25. apr 2013

@cenculinka 😀 😀 😀

@denisa87 počkaj dva - tri dni 😉

tinka53
autor
25. apr 2013

@denisa87
@cenculinka ja som nemala upratovať tú skrinku v kúpelni 😀 😀 😀

cenculinka
25. apr 2013

@tinka53 co ti poviem, ja som vzdy na druhy den prehrabala kos na odpadky v kuchyni a kukala som, ale len ked muz nebol doma, lebo by ma rovno do blazinca odviezol 😀

tinka53
autor
25. apr 2013

@cenculinka 😀 😀 😀 neboj aj ja som tak bola ked sme plánovali prvú 😀 ...toto by bolo už tretie, len som sa ešte s tymto nestretla že ukaže test po limite... ale asi to bude tak ako aj baby písali, že to je len kanalik...treba druhy test alebo nech pride ms...no ale nemam žiadne priznaky na ňu ale ani na tehu ako som zvykla mávať, žiadne pms pocity..nič 😝

denisa87
25. apr 2013

@cenculinka
@tinka53 kočky,ja netrpezlivka,jedno pisem a druhe urobim,toto som robila predchvilkou,prvý je hned fotený,este pred zaschnutím,neviem,kuknite ho,mne uz prepína asi a druhy par minut po...bože dala som dva rovnake,šibe mi už 😀😀

tinka53
autor
25. apr 2013

@denisa87 vidím na oboch 😉 ale na tom prvom je to o niečo zretelnejšie 🙂 no sú tam..to je hlavne, už len nech to silnie

cenculinka
25. apr 2013

@denisa87 daj ho potom ked trosku vyschne este 🙂 bo dajak nic nevidim teraz 🙂

cenculinka
25. apr 2013

@tinka53 no tak ked nie su ziadne priznaky na ms, sup rychlo este niekde sa kupat a uvidis, ze mrcha jedna hnusna dorazi, este len v kabinke budes 😀

dinala
25. apr 2013

Kup si radsej testery v pevnom obale.. su drahsie ale citlivejsie.. jeden si sprav hned a druhy na druhy den ráno

tinka53
autor
25. apr 2013

@cenculinka 😀 včera som si dala červené víno za pohár a ani to nepomohlo... a aj teplá sprcha bola, akurat mi len špatne prišlo 😝

cenculinka
25. apr 2013

@tinka53 skus tu plavaren, to je tutovka 😀 teda tutovka je aj kupa tehu testu, x krat sa stalo aj mne aj kamoske, ze sme kupili, ze teda testneme a vo wc ako cikam na ten papierik, sup a mrcha tu 😀 ale pokial test nezabral, ani vino a sprcha, skus este plavaren a ked ani to nepomoze, juchuuuu vytahuj veci po detoch a hura do priprav 😀 😀 😀

tinka53
autor
25. apr 2013

@cenculinka 😀 no chcela by som vidieť manželovú "juchúúúú" reakciu 😀 😀 😀 😀 teraz máme doma len pár mesačnú slečnu a druha je štvorročná, rodina daleko od nás, bude to na slučku ale aj tak by som sa tešila 🙂

denisa87
25. apr 2013

@cenculinka tak horny na obede ,dolny ten ranny,asi nic...

katy2
25. apr 2013

@denisa87 to je jasne negativne 😔

denisa87
25. apr 2013

@katy2 no ved zato som dala,ze co vy nato,zatial som 9dpo,teplota dnes trosku zas stupla,tak uvidim o par dní 😅

sarin
25. apr 2013

@denisa87 ahoj odkial mas tie testiky?

tinka53
autor
25. apr 2013

@katy2
@denisa87 prečo jasne negativne, má tam ducha,tak nádej umiera posledná 😀 😉

denisa87
25. apr 2013

@sarin z konika,one step,preco?

sarin
25. apr 2013

@denisa87 len tak sa pytam 😕 drzim palce

denisa87
25. apr 2013

@sarin ok 😀

cenculinka
25. apr 2013

@denisa87 😒 nuz co ti ja viem? 😒 😠

cenculinka
25. apr 2013

@tinka53 na slucku by bolo, keby to vyslo a sup dvojicky 😀 😀 😀 ale zarty nabok 😀

katy2
25. apr 2013

@tinka53 je to negativne... zbytocne je si robit nadeje..... ti duchovia nic neznamenaju... mam bohate skusenosti.... naco sa klamat....

tinka53
autor
25. apr 2013

@katy2 ved uvidíme, nie je každá žena rovnaká 😉 ....možno som priliš optimista 😀 ale niekedy to inak nejde

chances
25. apr 2013

@katy2, denisa87, ja som mala rovnakych duchov na zaciatku

tinka53
autor
26. apr 2013

@chances
@katy2
@cenculinka
@denisa87 Tak kočky ja som dnes testla a sú tam silné // dokonca testovacia silnejšia ako kontrolmá, takže moja skúsenosť s rapiclear je, že aj ked dosť po limite ukázal ducha, bol realny

denisa87
27. apr 2013

@tinka53 jej,to je super,mne len dchuju A NIC ☹

tinka53
autor
27. apr 2013

@denisa87 ale ja som robila 10 dní po tom duchovom teste....skús si kúpiť mamatest 😉