Šedá druhá čiarka na teste

tinka53
24. apr 2013

Ahojte, chcem sa spýtať či sa už niektorá z vás stretla s niečím takým ako ja...a či z toho bolo naozaj tehotenstvo. Robila som si test a vyšiel negativny, po 4 hodinách sa ale objavila druhá čiarka no velmi slabulilinká, dokonca foťákom nedetekovaná 😅 ..nie je ružová ale šedá..no je tam! .. viem,že po limite by sa odčítať výsledok nemal ale ktorá na tie testy aj po limite nekukne ak túži po // však? Neviem teraz len čo si mam o tom myslieť..či dať peniaze na další test alebo nadalej čakať na ms...stalo sa to už niektorej a bolo z toho tehu?

denisa87
27. apr 2013

@tinka53 FAKT?TAK TO SI MA POTESILA,GRATULUJEM,JA SOM 11DPO,MS ESTE NEPRISLA,TAK ESTE CAKAM 😉

tinka53
autor
27. apr 2013

@denisa87 fakt 🙂 a dakujeeeem, už len dúfam,že to bude chlapček, mám doma už dve baby, prvá bude mať o pár dní 4 rôčky a druhá mala teraz 7mesiačikov 😅 bude to drsné 😝

cenculinka
28. apr 2013

@tinka53 no tedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bude tretie 😀 😀 😀 blahozelam 🙂 a manzel si zvykne, ved co mu uz ine ostava 😀

chances
28. apr 2013

@tinka53 gratulujem a v dobrom zavidim 🙂 my mame zatial dve, tretie az ak sa nam niekedy podari prestahovat do vacsieho bytu...

chances
28. apr 2013

@denisa87 podla tvojho vcerajsieho testu to vyzera naozaj slubne, drzim palce!

kvietok035
28. apr 2013

ahojte, pridám aj ja moju skusenosť, menštruácia mi meškala 3 dni tak som si spravila test, druhú čiarku nebolo vidiet vobec, až po vyschnutí testu sa tam objavila. a takto sa to opakovalo najbližšie tri dni a tri testy, až ma to prestalo bavit a sla som ku doktorovi a oznámil mi cca 5. týžden tehu 🙂

reni1512
28. apr 2013

@denisa87 ahoj no ja tych tvojich testikoch vidim duchov...co si davala dva...este cakas ci dorazi mrska alebo budes skusat dalej testovat?

miruuska
6. jún 2013

baby vas nazor?

syahriaj
10. jún 2013

bagong teh kesel aimh
😎 😀 😔 😕 😵 🤐 🙄 😝 🙂 🙂 😉 😒 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😖 😖 😝 😝

aplless
13. jún 2013

ahojte od kolkeho DPO su silne ciarky????? ja mam tak slabunke je to menej ako 20 DPO.???

romanka923
14. jún 2013

baby vidíte tam niečo aj vy?

kotatko1232
9. máj 2016

Babyy je tam niekto??
vydite tam nieco?

kotatko1232
10. máj 2016

co myslite rozobrala som digi testik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre