Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex okolo ovulky a zvláštne pocity na druhý deň. Čo to je?

mon777
6. mar 2013

Par dni dozadu sme zacali snazilkovat v prostriedku mojho cyklu a teda okolo ovulky. Neviem kedy na 100 percent bola, no na 98 som si ista, ze bola 2.3., co by sme aj celkom vystihli. Hned po sexe sme sli spat a ja inak ako na bruchu zaspat neviem a v tu noc ma to moc tlacilo, tak som nemohla na nom spat. Inokedy mi to absolutne neprekaza. Na druhy den som ostala nafuknuta ako balon a drzi ma to doteraz. Zacala som extremne pit malinovku s hroznovou prichutou a v praci sa mi stale vyzivuje. Aka je pravdepodobnost, ze toto vsetko nie su len nahody? Akoze nic si od toho neslubujem, lebo je to len par dni dozadu, ale dost ma to zaraza a udivuje. Vdaka za odpovede. Zacinam si pripadat ako pubertaca, ktora vo vsetko vidi nieco, co ani byt nemusi 😅

trish31
6. mar 2013

NA druhy den urcite nemozes mat priznaky tehotenstva.NAfuknuta si z ovulky.

strihalka
6. mar 2013

To ze si nemohla usnout na brichu asi bude hlavne z toho duvodu ze si mela velmi dominantni folikul, ktery pri vrcholu ovulace praskne ...ja jsem pred tehu mela velmi bolestivou ovu, kolikrat jsem si ani sednout nemohla......a vzdy jsme bola potom nafouknuta...pokud mas ted chute, tak je to mozno aj preto ze se ti blizi menzes a to jsme vsechyn zeny chutove 2x tak narocnejsi 🙂

ajsenz
6. mar 2013

neexistuje aby si po dni a myslím že ani po týždni cítila prejavy tehotenstva. Spermie sa v tele môžu držať aj 3 dni a nemusia oplodniť vajíčko hneď v ten deň kedy si mala sex. Nepoviem 2 týždne po sexe ale deň to ešte ani tvoje telo nevie či je vtom či nie 😀