Silná meštruácia a pozitívny tehotenský test

sisy222
16. apr 2013

ahojte.s manzelom sa snazime o dietatko uz takmer rok.menstruacia mi meskala 2dni,ked som si urobila test,ktory vysiel pozitivny,ale druha ciarka bola velmi slabucka.dnes rano som dostala menzes...mozno som blba,no urobila som si este jeden test,asi pred hodinou,ktory vysiel opat pozitivny a druha ciarka je este silnejsia nez vcera.testy boli rovnakej znacky,citlivost 25.sestricka od lekarky mi povedala,ze sa to stava,s doktorkou som nehovorila.neviem co si mam o tom mysliet,co robit..tak vam dakujem za nazory,rady,ci skusenosti.

sunny15
1. mar 2020

@nikolf20 a to si vtedy ešte nemala pozitívne testy?

nikolf20
1. mar 2020

@sunny15 prave že ten prvy obrazok
Je robeny ked som este nekrvacala
Štvrtok a Piatok som robila

sunny15
1. mar 2020

@nikolf20 a nebral ti krv na hcg alebo sono?

nikolf20
1. mar 2020

@sunny15 sono ni robili tak nic neje vidno
A vysledky z krvi az zajtra

sunny15
1. mar 2020

@nikolf20 tak nechápem prečo ti pichli vyvolávacku🤔malú počkať na krv

nikolf20
1. mar 2020

@sunny15 ze vraj je to tak kedze dostanem menzes tak nesom a keby ze mi stale meskala
Tak som
:/ no neviem čo robit kedze test ukazal poz.

popuska
3. mar 2020

Ahojte baby..dufam ze sa tu este odpisuje...mam otazku..berem antikoncepciu a mala.som podozrenie ze som tehotna,spravila som si test a bol pozitivny..na to som dostala menzes a spravila si znova a bol opat pozitivny dokonca ciarka ruzovejsia,no mam normalny menzes.stalo sa to niekomu?

mimi16
4. máj 2020

@popuska ahoj, bol ten test platný? Si nakoniec tehotná, pretože vyzerá trošku rozpitý.

popuska
4. máj 2020

@mimi16 ahoj,nie..ani dalsi cyklus sa nepodarilo

22domi22
5. máj 2020

Ahojte môžte mi poradit niekto? Alebo mate podobnu skúsenost? V deň blížiacej ms mi vysli pozit tehotenske testy slabá čiarka ktorá bola v ďalší deň silnejšia ms nebola tak po vikende som sa objednala k dr.kedze bolo ešte skoro objednala ma až ked budem 6 týždni tak celý čas všetko nasvedčovalo ktomu že som tehotná kúpila som femibion asi po týždňovom meškaní som si spravila ešte digitalny test pozitivny ukázal 2-3 tyzdne od oplodnenia no a v 6 tt večer zrazu krvavy vytok tak som šla na pohotovosť či je všetko v poriadku a na sone nebolo nič doktor sa ma pytal či som si robila test podla poslednej ms som bola v 6 tt nevylucil tehotenstvo ale keďže nič nevidel dal mi vziat krv na hcg druhy den rano som dostala zrejme ms keďže spodok pobolieval ale žiadne ukrutne bolesti uplne ako ked dostanem zimnica spodok ma bolel zrazu ma prsia prestali bolieť volala som o vysledky že niečo namerali a že pokial nemam silne bolesti tak nemusím chodiť ja som už citila že zrejme sa to neudrzalo ked ani na sone nič nebolo tak rano som šla k svojej dr. Prezrela ma aj na sone tiež nič nevidela vzali mi krv a mam si na druhy den zavolať či ten hormon klesol dnes som volala že mam to brať ako samovolny potrat o dva dni kontrola a ďalší odber krvy a vraj ma budu čistit.Tak sa pytam ak to bolo biochemicke tehotenstvo a krvacam už 3 deň a nič v maternici nemám k čomu by bola ta kyretaz ked nemam ani bolesti nič mi nenašli a na 6+3 tt by snad videli nejaku bodku alebo zbytok ale ked ani pred krvácanim nič nebolo ani len gestacny vak tak ja si myslím že to bolo to biochemicke a telo to vylucilo ms

mimi16
5. máj 2020

@22domi22 ahoj, tak ťažko povedať čo tam lekár videl. Ak ti povedali, že tam nič nie je tak logicky aj mne vychádza biochemické tehotenstvo. Asi by bolo vhodné poradiť sa i tom ešte raz, aby si zbytočne neabsolvovala čistenie.
Nech ti to čím skôr vyjde k úspešnému koncu.

joanka7
27. júl 2023

Zdravim ci tu ešte niekto je tiež mam taky problem MS prišla a testy mam nejake zlaštne mam pocit že je pozitivny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre