Silný tehotenský test už 9 dní po ovulácii

maciatko123
28. nov 2020

Ahojte baby chcela by som sa opýtať kamarátka si teraz robila test a vyšlo jej toto chcem sa spýtať ci je možné aby vyšiel takýto silný test už 9 dpo? Mne sa zdá že na 9dpo by ledva vyšiel duch... (presviedčam ju že otehotnela skôr) Preto si myslím ze otehotnenie bolo skôr 🙂 ďakujem za odpovede a vaše skúsenosti 🙂

babovka2321
28. nov 2020

Otehotnenie mohlo byt skor, ak nemala ovulaciu vtedy, ako si myslela (bavime sa o dnoch, nie mesiac dozadu) a podla mna je to v pohode ciarka, ono je to velmi individualne, niekomu ukaze tyzden pred ms, niekomu az tyzden po. A potom su zas aj pripady, kedy je silnejsia ciarka skoro preto, lebo zena caka viac babatiek :D ale podla mna je to v poho ta ciarka a neviem, preco si z toho taka rozhorcena, ze sa musis pytat nazor inych zien na to, ze sa tvoja kamoska podla teba myli 🙂

petamich
28. nov 2020

@maciatko123 mne vysla ovela silnejsia ciarka 10DPO a lekar povedal, ze nic nebolo posunute a ovulacia prebehla ako mala 🙂 takze ano je to mozne, ze na 9DPO jej to takto vyslo, hrate sa teraz, ktora ma pravdu ci ako? kazda zena to ma individualne, jednej vyjde skor inej neskor, preto ma HCG v tabulkach taky rozptyl

babydesire
29. nov 2020

Zrejme mala ovulku skor,,mne sa nieco podobne stalo v tretom tehu kedy som tskuto ciarku mala na teste sice na 28den ale v poslednych mesiacoch (a to este aj v case uzivania hak) som mala kratsie cykli, kedze u predosluch tehu tskato ciatka bola az na 32-33den a na 28d sotva duch, bolo to ine..predpokladala som teda ze ovulka bola ocosi skor..na prvotrimestralnom screeningu dr urcil termin o 4dni skor akoby bol podla ms a tento termin pocas celeho tehu nemenil. Dcerka sa sama vypytala presne v den porodu,porod sa zacal presne o 00:00 (chcela som ist na wc a kukla na hodinky, pre stavila sa z postele a odtieklo mi trochu vody s krvou) o pol siestej rano v den terminu bola na svete :+)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre