Skoré príznaky po ovulácii

aktak22
22. mar 2021

Ahojte
Chcem sa s vami len podelit a spytat sa ci niektora z vas mala podobne priznaky skoro po ovolku a bola nasledne naozaj tehotna.
Mam 12 DPO , uz asi 4 dni mam priznaky ako pred ms plus potenie , zimnica , busenie srdca , zravka, smad a caste cikanie.
Menzes ocakavam tuto stredu/stvrtok.
Myslite , ze sa mohlo zadarit?

krisbar
22. mar 2021

A bol sex?

aktak22
autor
22. mar 2021

@krisbar nie nebol 🙂

oknibukaj
22. mar 2021

@aktak22 Ja mávam takéto pocity DOSLOVA každý mesiac už 3 roky, napínanie na vracanie, bolesti pŕs a podbruška, točenie hlavy, neuveriteľná citlivosť na pachy...a vždy sa dostaví MS :-/ Pravdupovediac, už som zúfalá z tých pocitov, pred prvým tehotenstvom som nič také nepoznala.. Ale nechcem Ti brať nádej, možno sa Vám zadarilo.

malinoismum
22. mar 2021

Prepáč za to čo ti teraz napíšem a hneď píšem aj to, že to nemyslim zle. Podľa mna si len ublizujes týmto prílišným sledovaním sa, chápem že chces veľmi aby sa zadarilo ale toto ti cestu naozaj neurýchli- keď to príde možno si to paradoxne ani nevsimnes ♥️ Držím ti palce a pre seba, prosím, nesleduj sa takto, lebo sa len budeš zbytočne každý mesiac trápiť... Drzkaj sa 🍀 a nehnevaj sa na mna prosím naozaj to nemyslim zle ♥️♥️♥️💋

oknibukaj
22. mar 2021

@malinoismum Ak to bolo pre mňa, tak nie som vôbec urazená 🙂 Práve, že sa ani zúfalo nesnažím otehotnieť, nechávam tomu skôr voľný priebeh. Už som si dokonca aj zvykla na tie pocity, len stále rozmýšľam, že prečo sa každý mesiac cítim až tak blbo... 🙂

sankysa1
22. mar 2021

Ahoj tak mojim úplne prvým príznakom bolo búšenie srdce také že som sa na to zobudila mala som dva dni pred MS ale keďže sme sa dlho snažili mavla som nad tým rukou že určite nie som tehotná na druhý deň som pila ako o dušu stále som bola smadna muž vstal po nočnej že som určite tehotná lebo sa mu to snívalo (má také snyy ktoré sa reálne plnia) zasmiala som sa ze určite ale išla som si teda pre test a bol pozitívny 😊 čiže môžu to byť príznaky ale aj nemusia viem čo dokáže psychika urobiť a aké všemožne príznaky vytvoriť

aktak22
autor
22. mar 2021

@oknibukaj jasne ,clovek sa pozoruje asi a si to nejak podvedome privola aj ked to nie je realita . No uvidim 🙂

aktak22
autor
22. mar 2021

@malinoismum ďakujem pekne , praveze ja sa nesledujem netlacim na pilu, nestresujem . Preto ma to teraz prekvapilo 🙂

konikkon
22. mar 2021

@aktak22 sú to klasické príznaky PMS. Veľa žien to máva každý mesiac. 12DPO si však môžeš už urobiť test, už by zrejme niečo ukázal. Ak nedostaneš MS, druhý test si urob v piatok. Všetko ostatné sú len dohady a predstavivosť.

malinoismum
22. mar 2021

@aktak22 Každopádne ti, Vám 🙂 držím palce ♥️💋🍀

sofiapp
22. mar 2021

@aktak22 bola som na Tom rovnako, menzes aj meškal. Nakoniec prišiel a tehotenstvo nič 🙂 .. uvidíš, ale sú ženy ktoré to cítia skoro a tehotenstvo to je

radena10
22. mar 2021

@oknibukaj presne aj ja, akurát že mne sa to zhoršilo po 2. pôrode. Tiež som z toho na nervy, lebo každý mesiac stresujem a zmierujem sa že som zas tehotná 🙈🙃 ale vždy príde mrcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre