Skoré tehotenstvo

wabi
15. okt 2021

Ahojte, dnes som bola u doktora. Podľa MS 5tt + 4, avšak na utz nič nevidel (sonda). Povedal len, že sliznica maternice 16mm. V Piatok 4+5 som mala HCG 54. Mám nepravidelný cyklus, je dosť možné že ovulácia bola neskôr a tým pádom dnes ako som bola u doktora to je +- 19/20DPO. Samozrejme, že mi bral opäť krv, výsledky až v Pondelok. Teho testy som mala včera ráno, už skoro rovnakú čiarku ako kontrolnú. Doktor ma vydesil, že môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo, dosť som sa zľakla, teraz do vyšetrenia v Utorok môžem tŕpnuť. Nič ma extra nebolí (iba ako také menštruačné bolesti), nešpiním, nekrvácam (zatiaľ, dúfam teda, že ani nebudem)
Pre istotu mi dal papier do nemocnice na urgent ak by mi cez víkend niečo bolo + fotku sona zvýšenej sliznice.
Mali ste nejaké podobné skúsenosti a dopadlo to fajn?

mikasz
15. okt 2021

@wabi preco si bola tak skoro? Mas nejake zdravotne problemy?
Na uzv je nieco vidno ked je hcg nad 1000, co este asi nemas, zbytocne stresy

wabi
autor
15. okt 2021

@mikasz mám za sebou potrat pár mesiacov dozadu, sama som sa vyčistila chválabohu (mesiac som krvácala), 2 biochemické medzitým to som vôbec neriešila. Ja som volala so sestričkou ako mám teraz postupovať, oni si ma zavolali.

mikasz
15. okt 2021

@wabi jasne, tak to chapem. Kazdopadne na nejake strasenie ze sa jedna o mimomaternicove je fakt este skoro. Uvidis ako stupne hcg, zatialby som sa nad tym vobec nestresovala. Ked este sama vravis, ze mavas nepravidelny cyklus.
Ked si mala pred tyzdnom hcg 54, tak moj odhad, ak stupa obden 2-nasobne, tak cez 1000 budes niekedy po vikende, takze v utorok by uz mohlo byt nieco vidno na sone
Drzim palce nech to dobre dopadne 😉✊

kiki68
15. okt 2021

Daj tomu volny priebeh, uvidis co bude na dalsom sone. To HCG nie je uplne naj orientacne znamenie. To z vlastnej skusenosti. Ale mozem Ta potesit, ja som po par neuspechoch donosila zdrave babo. Takze hlavu hore a nabuduce uz urcite uvidite viac

wabi
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuska1991
15. okt 2021

@wabi podla mna nic nie je stratene. Hcg sa moze zvysit...aj ja som bola v 5+3a vobec nic v maternici nevidel. A ked som uz isla v 8tyzdni bolo tam babo aj s akciou srdiecka. Tak hore hlavu. Drzim velmi palce 🙏🙏🙏

kkk12345678
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre