Skúsenosti tehotenskými testami

nikola599
15. jún 2015

Ahoj baby dnes som si robila 3 testy tehotenske prvý bol clearnblue tak niak sa volal na ocikanie ukazal mi slabucku druhu modru ciarku , pepino tiež uple slabú druhu , mamatest tiež slabucku druhu ake máte skúsenosť stymito testami neduchuju alebo som naozaj tehotna a mam nizke hcg

safranca15
15. jún 2015

Ja mam skusenost s mamatestom a tiez mi ukazal 2x ducha ale to preto lebo som mala nizke hcg a tehu som bola

maria117
16. jún 2015

@nikola599 ja som si robila clearblue na 38den tusim (ale ja mam dlhe cykly) a bolo to takmer hned a dost silne.... kolky den si robila test? Skus z ranneho mocu. Pripadne vydrzat este aspon dva dni a test zopakovat 😉 Ale pravdepodobne si tehu, blahozelam 😉

evittam
16. jún 2015

@nikola599 Nerob si xy testov a neviem koľkokrát. Kúp si digitálny test a hneď budeš vedieť na čom si. A nie - prepáčte za výraz - furt "čučať" či je druhá čiarka alebo nie, či silnie alebo nie... 😉 🙂 😀

lilimoni
16. jún 2015

@evittam digi je 25-kovy 😀 tazke @nikola599 v sobotu rano zopakuj testy a to by mal byt uz vidiet pekne 🙂

evittam
16. jún 2015

@lilimoni Vieš,priznám sa, že neviem vôbec čo to znamená - 25-kový. Ale mne krásne ukázal +2-3 týždne. 😉 Mňa by teda vôbec nenapadlo a ani nebavilo kupovať hromadu testov a furt ich ocikávať... 😀 😀

lilimoni
16. jún 2015

@evittam urcite ano. No ono ukaze test namacaci skor ako digi 🙂 ale ked testujes 2 tyzdne po vynechani mrchy, tak je to jedno 😀

evittam
16. jún 2015

@lilimoni Jááj, už viem. Ale určite pri všetkých testoch platí:
Takže - ak si chcete byť úplne isté a nechcete prežiť sklamanie z prípadného pozitívneho testu a následného nástupu menštruácie, test by ste si mali urobiť najlepšie až 2 týždne od začiatku meškania menštruácie.

evittam
16. jún 2015

@lilimoni No, veď si počkám.....Ja som si napríklad najskôr robila ten namáčací a ten mi ukázal len veeeľmi slabunkú čiarku - skoro ju nebolo vidno - taký duch - no a o hodinu som si spravila digi a bolo to jasné. 😀 Takže na čo sa stresovať a podobne.

nikola599
autor
16. jún 2015

@maria117 na 5 deň a dnes som skusala mamatest a zosilnela druhá palicka o niečo skusim ďalší o 3 alebo dva dni a kúpim si ten co som mala clearblue tak je stala druhá čiarka modra slabucka niesom dlho tehotna si myslím keď sú slabé a pomaly slneju

nikola599
autor
16. jún 2015

Môj test co som si robila včera je tam slabá druhá čiarka na foto vidno slabšie na Teste zo zadu tiež vidno druhu ciarku co si myslite clearblue test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre