Slabá čiarka na tehotenskom teste

4. dec 2023

Ahojte, prosím vás čo si o tom myslíte ? S priateľom sa snažíme o bábätko. Dnes ráno som si robila tehotenský test a takto to dopadlo. Čo si o tom myslite ? Môžem byť tehotná ?

janai1
4. dec 2023

nemáš fotku.
Ale ak sú tam 2 čiarky tak si tehotná

autor
4. dec 2023
janai1
4. dec 2023

No tak toto je podla mňa sivé ako kanáliky.
Urob iný test ako pepino

autor
4. dec 2023

@janai1 aký test odporúčaš ? 😊 clearblue mi ukázal negatívny výsledok ale keď som rozoberala test tak mi ukázalo 2 čiarky. O tom že mám rozobrať test som sa dočitala na tejto stránke. Vysvetlenie bolo že to môže byť príliš skoro preto to na display neukáže len to zachytia pásiky, ktoré sa nachádzajú vo vnútri. Dnes som si robila pepino test ráno je to 8mi deň. A clearblue som si robila večer o 17:30. ❤️

janai1
4. dec 2023

clearblue, livsane, teraz veľa baby odporúčajú aj slunicko

autor
4. dec 2023

@janai1 aký test odporúčaš ? 😊 clearblue mi ukázal negatívny výsledok ale keď som rozoberala test tak mi ukázalo 2 čiarky. O tom že mám rozobrať test som sa dočitala na tejto stránke. Vysvetlenie bolo že to môže byť príliš skoro preto to na display neukáže len to zachytia pásiky, ktoré sa nachádzajú vo vnútri. Dnes som si robila pepino test ráno je to 8mi deň. A clearblue som si robila večer o 17:30. ❤️

ninka99865
4. dec 2023

Digitálny test sa nemá rozoberať, vždy tam sú dve čiarky

autor
4. dec 2023

@ninka99865 prosím ťa a čo si myslíš o tejto fotke ? Testy som si robila aj predtým ale nikdy mi takto druhu čiarku neukázalo naživo je ružovkastá slabučká

janai1
4. dec 2023

Bože môj digitálny test sa nerozobera 🤦‍♀️ Tam sú vždy dve čiarky a žiaden nezmysel, že displej nezachytil 🤣
A navyše 8 dpo je dosť skoro na testovanie. Prečo testuješ tak skoro?

autor
4. dec 2023

@janai1 lebo mám zdravotné problémy a mám strach, že nebudem mať môcť deti. A je to dosť stresujúce tak asi preto …

janai1
4. dec 2023

Tak 8dpo je veľmi malá pravdepodobnosť ze test niečo zachytí a už vôbec nie digitálny ktorý má 25 citlivosť
Testuj až keď ti bude meškať MS

ninka99865
4. dec 2023

Že skús určite inú značku ako pepino alebo mamastest.. ideálne livsane alebo dr max. 🍀

autor
4. dec 2023

@ninka99865 ďakujem veľmi pekne ❤️

autor
4. dec 2023

@janai1 ďakujem veľmi pekne ❤️

zanzilady
5. dec 2023

Toto bol môj pepino tiež veľa dievčat hovorilo že môže byt falošný 🙂 ale u mna to boo teda pozitívny. A tiež mi nikdy nespravil ducha takze som verila že ani toto nie je duch

lenicka999
5. dec 2023

ja si myslim že sú pozitívne 🙂

autor
5. dec 2023

Test dnes ráno. Čiarka je slabo ružová

autor
5. dec 2023

Čo si o tom myslite ?

biibiana
5. dec 2023

Pozit. Podla mna. Testovala som sa uz desiatky krat.. 😀

zanzilady
5. dec 2023

Tiež si myslím že je pozitívny 🙂 kedy máš mat ms ?

autor
5. dec 2023

@zanzilady 15.12.mam mat dostať

maryetta
5. dec 2023

15.12. Mas dostat ms a takyto test? Aky mas cyklus? Toto mi nejako nesedi…
Kazdopadne test vyzera byt pozitiv. Inac by tam nebolo vidiet absolutne nic.
Skus iny. Mozno rapiclear.

autor
5. dec 2023

@maryetta ja nemám pravidelný cyklus pretože mám polycysticke vaječníky. Test mi posledné 2 dni mi ukazuje pozitív test

sense
5. dec 2023

Keďže ta čiarka nestmavla tak by som ho za pozitívny nebrala počkaj ďalšie dva dni a skus znova. Kedy si mala ovuláciu?
Okrem toho 8dpo je skoro vajíčko sa uhniezduje 7-10dni.

koralx
5. dec 2023

@maryetta Tiež mám dostať menštruáciu 15.12 a na teste úplne slabý duch skoro ho nevidno

autor
5. dec 2023

@sense prečo by som bo mala brat ako negatívny hneď ? Dnes je už 8mi deň …

autor
5. dec 2023

@koralx máš fotku prosím ťa ? Ja som pred dvoma dňami robila a bol oveľa svetlejšia ako je teraz

autor
5. dec 2023

Dokonca to je už 9ti deň

koralx
5. dec 2023

Nie nemám fotku lebo to skoro nebolo nič vidieť ale z blízka bolo vidieť skúsim si spraviť v nedeľu 🥰

sense
5. dec 2023

Hcg stúpa obden čiže čiarka by bola výraznejšia ale podľa foto je rovnaká počkaj aspoň na 12 dpo ideálne do termínu ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre