Slabá čiarka na teste a menzes

nasivinka273
26. nov 2012

ahojte robila som si tehotensky test a ukazalo mi jednu ciarku silnu a jednu slabu a teraz som po tyzdni dostala menzes a mam ho normal ... co si o tom myslite ??? budem tehotna ?

katka_mis
26. nov 2012

moja švagriná si robila pri meškaní MS test, výsledok negatívny, potom jej normálna 7-dňová MS prišla... po nej prišli nevoľnosti, znova negatívny test a keď išla k doktorovi, potvrdil jej 2.mesiac tehotenstva. Čiže možné je čokoľvek. Každá žena je iná. Teraz má jej zdravá dcérka 1 a pol roka!

piacere
26. nov 2012

niektoré ženské ste tu fakt "šialené" a necítite sa. Ak máte niečo proti sebe osobné, tak si to riešte cez IP a nie takéto žabomyšie, nezmyselné a primítvne útoky na jeden obyčajný príspevok....

Áno, je tu možnosť, že aj pri krvácaní môže ísť o tehotenstvo, ale tu dá odpoveď skutočne len lekár... ja osobne by som sa ani na test nespoliehala.... Mám za sebou 5 mikropotratov, pri prvom som mala pred očakávanou mrchou hcg v krvi len 22, pritom test bol slabo pozitívny aj po ukončení menštruácie....

Držím palce, aby to bolo tehotenstvo.... ak nie, veľa šťastia do budúceho snaženia.

bets
27. nov 2012

najpravdepodobnejsie vysvetlenie dala @anjelicek26 aj ked mozno pouzila tvrdsi vyraz ako mikropotrat.
cize miernejsie povedane, pravdepodobne sa nepodarilo oplodnenemu vajicku zahniezdit v maternici.
clovek ked chce vediet, co sa s nim je, a zada konkretnu otazku, je predpoklad, ze naozaj chce vediet co sa s nim deje. falosne nadeje aspon pre cloveka zmyslajuceho ako som ja je to najhorsie co moze byt. cize neustalym chlacholenim a falosnym zaujmom a nadejami mozete cloveku, ktory normalne racionalne zmysla, skor emocionalne viac ublizit ako pomoct.

@nasivinka273 sprav si test hned a budes vediet na com si, nemusis cakat na koniec menstruacie.

denaalubos
27. nov 2012

@anjelicek26 coze?! Dobre citan,ze si jej tu vydedukovala potrat ?!! 😕 PreBoha ved to si moze dovolit iba lekar,toto je uz naozaj chore co si nielto dovoli ja ziiram 😕
@nasivinka273 v pohode ja som v 8tt brutalne krvacala a VOBEC som nepotratila. Nechapem ako si moze niekto dovolit ti napisat ze to bol potrat?! WTF??? A PS mam krasnu 8mesacnu dcerku.

gubcikova
27. nov 2012

baby vy ste už ozaj . zakladateľka sa pýtala na názor čo si o tom myslíte.aj ja by som napísala potrat.prečo tu odsudzujete @anjelicek26?vy tu každá píšete tiež že je to ok aj vy ste krvácali čo ak u nej to tak nieje.vy tiež môžte určiť diagnózu?

denaalubos
27. nov 2012

PS zakladatelka musela ratat so vsetkymi typmi odpovedi,a tiez kazdy moze poradit max.tak so svojej skusenosti. Nikto tu nemoze robit ale zavery,to moze jedine DOKTOR !

zuzi0911
27. nov 2012

Kazda sme ina. pre jednu je krvacanie v poriadku no pre druhu je zo problem. musis ist k lekarovi.len tak sa dozvies do ktorej skupiny patris ty. ja osobne s tym nemam skusenost. tehot. dom zistila ze my ms neprisla ani spinenie nic. drzim palce aby to dopadlo dobre.

traktor
27. nov 2012

vseobecna tema tu, tak kuk https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/ 😉 .konkretne k tomu tu..môzes byt tehotna a nemusis..tiez som mala normalne menstruaciu do 4 mesiaca, ..nebudem ti vsak davat nadej a ani ti ju brat..pockala by som, kym prestanes krvacat a isla by som k lekarke / ak budes krvacat vela a nie tak ako bezne zvyknes, tak aj hned/..drz sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre