Slabá čiarka na teste a potom menzes

miska7754
23. máj 2021

Ahojtr chcem sa spytat meskali mi kramy 5 dni urobila som si test a slabucka ciarka bola.. O 2 dni som. Si urobila znova a uz bol negativny... A dneska zomna vypwdla taka guca hustej krvi a spustili sa mi kramy co to moze byt? Myslite ze sq neudrzalo vsak?

littlebubble
23. máj 2021

Biochemické asi.

miska7754
autor
23. máj 2021

@littlebubble a to je ake

littlebubble
23. máj 2021

@miska7754 Že si tehotná bola, ale len chvíľu.Embryo sa neudržalo, možno malo genetickú chybu.Kamarátka tak bola tehotná.Prišla k lekárke, že test je pozitívny, ale čiarka bola slabšia.Lekárka nevidela absolútne nič.Ešte v ten deň jej prišla MS a vypadla z nej nejaká tvrdá hmota.

sekerka18
23. máj 2021

@miska7754 mala som to viackrát. Biochemické tehotenstvo. Plod sa neudržal a telo si stým poradilo samo.

miska7754
autor
23. máj 2021

@sekerka18 aha a nemuseli ste ist k doktorke hej vycistilo sa to samo ano?

sekerka18
23. máj 2021

@miska7754 nie nie. Ak sa ti skončí menzes tak choď na kontrolu 😊 ja som bola stále radšej skontrolovať či všetko vyšlo.

miska7754
autor
23. máj 2021

@sekerka18 hej? Aha dobre a 3 krat sa ti to stalo? A neni to tak ze napr mozno ze dirvca a neudrzim dievca? Tak preto sa to stalo?

kkovacovak
23. máj 2021

@miska7754 neudržíte dievča? to by asi ľudstvo veľmi rýchlo vymrelo. Biochemické sa stáva pomerne často a ani o tom nemusíte vedieť. Mohla byť zlá spermia alebo nejaká vada kvôli ktorej sa vajíčko ďalej nevyvijalo a príroda sa s tým vysporiada takto. Môžete ísť k dr na kontrolu a snažiť sa naďalej

milka1988
23. máj 2021

@kkovacovak ja len tak mimo temu lebo som si vsimla aj v inych temach, na konovi si mame tykat 🙂

kkovacovak
23. máj 2021

@milka1988 tak ja to beriem automaticky zo slušnosti 😄 niekedy tykam a niekedy vykam. Niektorí ľudia sú na tykanie citliví aj tu. Už aj to som zažila 🤷‍♀️

mikasz
23. máj 2021

@miska7754
Ano, je to zial bezne, ako pisu baby vyssie, keby si netestovala ani nevies, ze sa nieco deje.
30% tehotenstiev odide s menstruaciou, alebo s par dnovym meskanim a dalsich 30% konci ako biochemicke tehotenstvo este pred potvrdenim aktivity srdiecka (do 5-6tt), proste priroda a ked je embryo slabe alebo sa zle zahniezdi, tak odide...

milka1988
23. máj 2021

@kkovacovak nemaju byt na co citlivy je to podmienka na Konikovi 🙂 tym padom by sa mali odhlasit a zrusit registraciu :D https://www.modrykonik.sk/ine/kodex-spravania-sa-na-stranke/

noemi2611
23. máj 2021

Baby mne sa to ties stalo prvykrat pred dvoma dnami, pekna ciarka na teste a dnes tes negativny a dosla ms. Po ms treba nastivit gyn? A povedat mu co sa stalo?

kkovacovak
23. máj 2021

@noemi2611 ako píše @mikasz ženám ktoré sa netestujú sa to môže stať tiež a ani o tom nevedia že boli na chvíľku tehotné. Berú to len ako meškanie ms. Ja osobne by som k dr nešla a čakala by som čo bude. Ale pre dobrý pocit sa kľudne ozvi dr. Ono je aj možnosť že tehotenstvo stále prebieha lebo poznám ženy čo mali ms aj tri mesiace v tehotenstve. Ak už ale čiarka nie je tak tehotenstvo už pravdepodobne neprebieha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre