Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

simosi
16. nov 2011

@gabriellka tak to aj ja dufam, aby to silnelo.. Velmi tuzime po babatku. Tiez mi to je blbe byt. Tak neskoro objednana, ale o tyzden si to zopakujem a budem tam volat. Tiez sa obavam aby to nebolo nieco ine, lebo stale ma boli v lavej casti, vraj je to tym, ze sa tam tvoria hormony ale nezda sa mi to ☹ to cakanie je strasne ..

simosi
16. nov 2011

@monika2712 pockam este tyzden a uvidim. Volala som jej dnes a hovorila, ze je este skoro, vraj s ho mam urobit o tyzden. Len neviem ci je normalne aby som mala bolesti ako pred ocakavanou ms.

ludka77
16. nov 2011

@simosi ja som si robila test v piatok to som bola len 27DC a to dokonca večer a ukázal mi druhú čiarku veľmi slabú (ale ružovú, nie bielu - lebo bielu vidno po namočení na teste, niekedy to ale neznamená pozitivny) v sobotu a nedeľu bol negatívny a pondelok (30DC) ráno zas slabo pozitívny a utorok už celkom pekne bolo čiarky vidno (ale to som kúpila inú značku testu 🙂 tak v pohode môžeš byť tehu 🙂)

ludka77
16. nov 2011

@simosi ja som mala tiež bolesti ako pred mrchou ale čudné mi bolo že to bolo 5 dní pred očakávanou mrchou a to som nikdy nemala

simosi
16. nov 2011

@ludka77 no, ja som uz. 36 DC a tiez mi najprv ukazala slaba ruzova druha //, a potom dalsi test (iny) negativny. Ale cim dalej viac a viac citim napatie v lavom vajecniku, tak tomu ja nerozumiem.. Tak to ti gratulujem, nech vsetko dopadne dobre 🙂

ludka77
16. nov 2011

@simosi hmmm tak to je veru čudné :/

simosi
16. nov 2011

@ludka77 skusim si kupit ine testy a uvidim 🙂 dufam, ze Nam to uz tentokrat vyjde 🙂

ludka77
16. nov 2011

@simosi držím päste

kikusik88
17. nov 2011

baby kupim test aj v DM ?

nejra
17. nov 2011

@adka12 pozri si moje ciarky v albume, je to viac ako pravdepodobne 🙂

cerkris
17. nov 2011

u nás majú aj v dm ku testy a pre potešenie ja pri druhom synovi som si tiež robila test a ani nie skoro asi po 3 týždňoch kedže mi nedošla menštruácia , ktorá mi inak chodí ako hodinky a test mi vyšiel negatívny už som si nerobila daľší počkala som ešte týždeň a potom hor sa na gynku a čuduj sa svete bola som v 5 týždni

nejra
17. nov 2011

zareagovala som na trosku starsi prispevok...

soni1
17. nov 2011

Ahojte, ja som dnes 36DC a mrcha nikde. Mávam cykly 28-30 dňové, takto dlho mi ešte nemeškala. Stále však pociťujem bolesti v podbrušku ako na menzes. Dnes ráno som si robila test - Barbara s citlivosťou 25, ale bol negatívny. Len tento jediný mali v lekárni, preto som bola nútená kúpiť si ho, máte s ním skúsenosť? Myslíte si, že by som ešte mohla byť tehu, alebo by mi to už aj test s citlivosťou 25 mal ukázať? Ďakujem

soni1
17. nov 2011

@ludka77 ahoj, píšeš, že si mala bolesti ako pred mrchou a iné príznaky? Ja mám tiež stále pocit, ako by som mala dostať mrchu, ale nič iné. A test si si robila s akou citlivosťou?

simosi
21. nov 2011

@monika2712 no, uz som v nemocnici :(((( mam mimomaternicove tehotenstvo ..strasne sa bojim :( uz dnes alebo zajtra budem operovana. Tak predsa to boli zle priznaky.

monika2712
21. nov 2011

@simosi ☹ boze to ma mrzi... drzim ti palce nech operacia dobre dopadne.. drz sa!

simosi
23. nov 2011

Zeny, dnes uz idem domocv 🙂))) uz mi je lepsie, najhorsie bolo ked som sa zobudilo po operacii, tie bolesti, dnes uz chodim, je mi celkom fajn. Doktor povedal, ze otehnotniet hned by bolo najlepsie, vraj sa takto aj rychlo hoja rany. To co sposobilo mimomatermicove, bola endometrioza. Takze, pokial budete tehotne a budete mat bolesti (ja som mala pichavu bolest v lavej casti podbruska) neodkladat, treba sa dat hned vysetrit. Drzim palce, nech ste vs. zdravucke a tehotne ;)

lenkaks
27. nov 2011

Ahojte dievcata,moze byt slabunko pozitivny tehu test uz na 24DC ked som mala ovulaciu na 14DC ?? Mali ste niekto uz tak zavcasu takto pozit. tets ?? A to mrcha ma prist /neprist az o tyzden.....

mandragora22
27. nov 2011

@lenkaks ahoj, v tych dnoch cyklu sa nevyznam, tiez som to mala hala-bala, ale jedno viem isto. ak tam mas druhu ciarku, hoci len slabunku, si tehotna 🙂 ja som mala taku slabunku, ze som si ju takmer ani nevsimla, asi o 3 dni som si urobila opat test a bola vyrazne silnejsia 🙂
a jedna znama mi povedala, ze ma aj u seba, aj z okolia skusenosti, ze ked mas iba jednu ciarku, nie si zrejme tehotna, ale mozes byt tehotna.
ale ked mas ciarky dve, tak si na sto percent tehotna! no a mala pravdu. u mna 😀

dugyna
27. nov 2011

@lenkaks vyzera to naozaj na pozit test...ona zavisi od dlzky cyklu ovulacie uhniezdenia atd..od zvysovania sa hcg v tele..kedy vyjde tehu test pozit. skus dalsi o dva dni mala by byt silnejsia...ale si kup ten digitalny tehotensky test , stoji ale cez 9 eur

lenkaks
27. nov 2011

@dugyna
@mandragora22 Dakujem dievcata 🙂) Teraz mi neostava nic ine,len testovat 🙂 ...kedze som veelmi netrpezliva,nebudem mat na to testovat obden 😀
Inak dugyna,toto je 10tkovy test a co viem,tak cleurblue digi je az 20tkovy,ci 25tkovy....ci sa mylim?

lenkaks
27. nov 2011

@dugyna a blahozelam k tehotenstvu 🙂

strihalka
27. nov 2011

@lenkaks takeho ducha jsme mela aj ja na 10DPO 🙂
gratulace

anjelicek26
28. nov 2011

@lenkaks - jo jo jo, tehulka 😵

lenkaks
28. nov 2011

@anjelicek26
@strihalka Dakujem mamicky 🙂 Tiez ste mali taky pocit,ze kazducku chvilku uz pride mrcha ? A boli ste uz v tom?

prettybaby
28. nov 2011

@lenkaks ahoj .-) ja som mala na 25 DC pozitivny a dost .-) takze gratulujem .-))

lenkaks
28. nov 2011

@prettybaby Daakujeem 🙂 Tusim tomu zacnem aj verit 😀 Som si robila aj dneska rano a tiez tam bola aj druha 🙂

prettybaby
28. nov 2011

@lenkaks no tak? .)))))super .-)))opatruj sa a to poriadne .-)

lenkaks
28. nov 2011

@prettybaby Dakujem,budem 🙂 Inak mas krasnych chlapcekov 🙂 Ani mne by druhe nevadil chlapcek ,aj ked sme snivali o dievcatku 🙂

prettybaby
28. nov 2011

@lenkaks dakujem, su obaja to naj co ma mohlo stretnut.-)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre