Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

graceful9
15. júl 2012

@helka193 no ja neviem ozaj,,,,ale kamoška mala 3 testy negatívne, 2 pozitívne a tehu nebola,,,, 😒

ivkakivka
16. júl 2012

My sme sa s manželom začali pokúšať pred dvoma mesiacmi. prvýkrát to nevyšlo, lebo býval v práci akurát ked som mala ovu, ale minulý mesiac sme mali šťastie. potom som len dúfala, že menzes nedostanem. Dostávam ho zvyčajne 35.deň a keď ten deň nastal, normálne som bola nervózna. Ale nič, na druhý deň zase nič, potom som si kúpila 3 rôzne testy - rapidclear, mamatest a ešte nejaký dr.max, či aký mi to dali. na všetkým mi vyšli krásne 2 čiarky 🙂 pekné výrazné čiaročky 🙂 normálne som tomu neverila a stále neverím. A strašne sa tešíme s manželom 🙂 zajtra idem k doktorke, tak som zvedavá, ako to bude prebiehať 🙂 juchuuu 🙂

lenu_lienka
16. júl 2012

Ahojte babulky,
aj ja riešim dilemu s testami, nakolko som si ich robila uz 4 ks, boli tam síce // ale jedna slabulilinka ružová. Menzes mi mešká 2 dni. Tak neviem, začínam byť z toho trošičku nervozna 😒 a neviem čo si mám o tom myslieť. Kamoška mi však povedala, aby som sa netešila veľmi, lebo ona mala hneď dve silné ružové.

lenu_lienka
16. júl 2012

@ivkakivka gratulujem 🙂
dúfam, že čoskoro sa aj my budeme takto tešiť. Kiežby....

ivkakivka
16. júl 2012

@lenu_lienka neboj. ja si myslím, že keď už tam máš nejaké čiaročky - aj keď slabé, je to dobré znamenie. Aj na tých testoch sa píše, že nezáleží od intenzity tej čiaročky. Tak dúfam, že to nie je len planý poplach a čoskoro sa to potvrdí 🙂

lenu_lienka
16. júl 2012

@ivkakivka, ďakujem za povzbudenie 😉
Skúsim ešte počať dva-tri dni a urobím si testík znovu... Nechcem si nič nahovárať, ale mám taký vnútorný pocit, že som tehu 😝 Každopádne budem informovať o nových zisteniach 🙂
Zajtra sa u doktora držkaj, nechje všetko v poriadku.

ivkakivka
16. júl 2012

@lenu_lienka ja som tiež mala taký nejaký pocit vnútorný 🙂 navyše ma týždeň pred tým, každý deň, bolelo chvíľku bruško, ako pred menzesom, ale v menšej intenzite. nikdy som to takto nemala, tak som začala dúfať. ale počkala som až po, aby som sa otestovala 🙂 uvidím, čo zajtra povie doktorka. celkom sa teším 🙂 a určite informuj, ako dopadne další testík 🙂

lenu_lienka
16. júl 2012

@ivkakivka aj mna pobolieva bruško uz cca 4 dni, aj prsia ma bolia (viac ako obvykle), pocitujem aj iné možné píznaky (no možno si niektoré len domýšlam 😝 ) ale vnútorný pocit tam je, tak uvidíme 🙂 čakáš prvé bábätko?

ivkakivka
16. júl 2012

@lenu_lienka jeee, tak to je ako u mňa. mňa tiež prsia začali boleť, ale to som pripisovala blížiacej sa mrche, lebo to nebolo nejaké bolestivejšie ani nič. ale v kombinácii s tým bruškom a tak, sa to nakoniec potvrdilo 🙂 ano, ano. čakáme prvé. som celá nervózna z toho a šťastná. najradšej by som to vytrúbila do sveta, ale zatiaľ to nevie nikto - ani rodičia :D čakáme na potvrdenie od doktora a keď bude celá rodinka pokope 🙂 a ty?

lenu_lienka
16. júl 2012

@ ivkakivka ak som tehu (v čo dúfam 🙂 ), tak je to naše prvé 🙂 Tiež by som to najradšej povedla každému koho stretnem, takže vim ako sa cítiš 😉 tiež počkáme, na potvrdenie od doktora - budúci pondelok - ak mrcha nepríde...

lenu_lienka
16. júl 2012

@ivkakivka ak som tehu (v čo dúfam ), tak je to naše prvé Tiež by som to najradšej povedla každému koho stretnem, takže vim ako sa cítiš tiež počkáme, na potvrdenie od doktora - budúci pondelok - ak mrcha nepríde...

ivkakivka
16. júl 2012

@lenu_lienka tak silno držím palčeky, aby to bolo naozaj tak 🙂 zajtra ti napíšem, ako som pochodila 🙂

ivkakivka
16. júl 2012

@lenu_lienka a aj si to už oznámila polovičke? či zatiaľ ešte čakáš na silnejšie dve čiaročky?

iwa7
16. júl 2012

kočky, podľa mňa sa môžte tešiť aj zo slabulilinkej ružovej druhej čiarky- ja som ju tiež mala... asi máš ešte slabý hcg hormón v moči /teda slabú hladinu tohto hormónu/

strihalka
16. júl 2012

@lenu_lienka mrkni ke men do albumu, jake slabe carky jsme mela ja na teste🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strihalka/al...

ivkakivka
16. júl 2012

@strihalka jee, tak to je ozaj slabulinké 🙂 ale hlavné, že je 🙂 ja som mala našťastie hneď poriadnu čiaročku. na každom teste. ešte si zo mňa robila teta v lekárni srandu, že či neverím, keď kupujem tri rôzne :D a radšej som si testíky robila hneď ráno z ranného moču (keďže je tam najväčšia koncentrácia toho hormónu) 🙂

melanka21
16. júl 2012

ahojte baby, robila som si asi 5 testov od minulej stredy a na kazdom teste je vidiet druhu ciarocku ale uplne slabulinku. V sobotu vecer som zacala silnejsie krvacat da sa povedat, ze to je menstruacia. Nezvyknem mavat menstruaciu az vecer, preto sa mi to nejako nepozdava, vzdy som dostala bud rano alebo este niekedy v noci. Som po 3 potratoch a velmi tuzime po druhom babetku, len akosi sa nam nedari. Robila som si preto test aj dnes, pocas krvacanie tak mi radili a stale tam ta slabulinka ciarocka je. lekar mi povedal, ze mam cakat mozno je to tehotenstvo len sa mi upravuje cyklus. Nema niektora z vas s niecim takym podobnu skusenost???? 😅

strihalka
16. júl 2012

@ivkakivka lol, melo to patrit @lenu_lienka mrkni vyse na odkaz a bud si jista ze aj slaba carka je ta nejelpsi cesta

ivkakivka
16. júl 2012

@strihalka ja viem. len som bola zvedavá :p lebo keď aj slabulinká čiaročka bola znakom toho, že si tehotná, tak mám akurát väčšiu istotu, že som aj ja. Lebo už som čítala, že koľké mali pozitívne testy a nakoniec nič. Tak dúfam, že to nie je môj prípad 🙂 dúfam, že sa nehneváš.

strihalka
16. júl 2012

@ivkakivka jinak ani zadne priznaky jsem nemela ..😀 kdybych nemela pozitivni test, tak ani nevim ze jsem tehotna😀

lenu_lienka
17. júl 2012

@strihalka, tá čiaročka bola fakt slabulilinka 🙂
sama som zvedava či to je aj moj pripad... testnem sa o cca 2 dni a uvidime 😵

lenu_lienka
17. júl 2012

@ivkakivka polovička to vie, preziva to so mnou. On je trosku mensi optimista v tych ciarockach (nechce aby som bola sklamana - psychika robi svoje 😵 "Utesuje ma", ze je to nas prvy pokus... no viem, ze by bol stastny keby sa to podarilo, citim to a vidim to na nom ....
A co ty? tvoja polka to uz vie??

ivkakivka
17. júl 2012

@lenu_lienka ano, ano. ja som mu to povedala, keď som si spravila tri testy a všetky vyšli. Vlastne skôr ukázala. Večer som mu ukázala jeden test a najprv hovorí, že: čo to je??? :D a potom, že uuuuž? 🙂 a potom sa tešil. Ja som mu radšej nič nehovorila, pokiaľ to nebolo isté. Ani že mi mešká a tak. Radšej som si počkala.
A ozik, dnes som bola u tety doktorky a potvrdila tooo 🙂 som v 6+2 🙂 už som videla aj malinké kinderko 🙂 jupiiii 🙂 plánovaný pôrod: 10.3.2013 🙂 tak strašne sa teším 🙂 najradšej by som to dala vyhlásiť miestnym rozhlasom :D

lenu_lienka
18. júl 2012

@ivkakivka waaaaaa, az mi zimomriavky nabehli ako som to citala 🙂 uz si videla malicke 🙂 musi to byt uzasny pocit!!!
Aj ja mam malicku novinku, vcera som si robila 2 testy a ciarky boli silno ruzove 😵 k Dr. som objenana az 2.8.2012 - nema volne terminy pred tym - to by som mala byt (podla mojich vypoctov 🙂 ) tiez v 6tt+3 😵 teraz mi to vychadza na 4tt+3. Dufam, ze bude vsetko ok...

ivkakivka
18. júl 2012

@lenu_lienka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 tak nech je len zdravé a nech pekne rastie v brušku 🙂 a potom keď pôjdeš k doktorke, tak uvidíš tú malú fazulku.
Ja som už objednaná na ďalšie vyšetrenie 17.8. pred ôsmou - že mi zoberú všetky odbery. To už by som mala byť v 10 týždni, takže už keď sa pozrieme na kinderko, tak budem vidieť hádam aj srdiečkooo 🙂 jaaaj, ja sa tak teším 🙂 Včera hovorím manželovi, že som malinké už aj videla. A on sa ma pýta: Aspoň sa na mňa podobá? :D :D :D

lenu_lienka
19. júl 2012

@ivkakivka 😀 typickí chlapi 😀
a ako sa inak cítiš? nemáš nevoľnosti, bolesti.... ?
Mna ešte minulý týždeň trošku pobolievalo podbruško, teraz je to uz v pohodke... no mám nevoľnosti stále, žalúdok ako na vode, ani jest mi nechutí, no premáham sa.... a prsia ma bolia na nevydržanie, každý deň väčšie a väčšie 😝
Veru, len nech sú naše fazulky zdravučké a pekne rasú 😵

ivkakivka
19. júl 2012

@lenu_lienka presne tak, typickí chlapi :D
inak sa cítim úplne v pohode. Už ani bolesti v podbrušku nemávam. Možno sem tam na jednu sekundu a to tak, že to skoro vôbec nevnímam. Prsia na začiatku neboleli vôbec a teraz postupne začínajú viac a viac. Už keď idem po schodoch, tak si ich normálne musím držať :D a dokonca už keď som ležala na bruchu, tak som ich cítila. Ale zatiaľ to nie je až také hrozné. A čo sa týka nevoľností - tak tie vôbec nepociťujem. Fakt, ani náznak. Možno to ešte príde. Ale dúfam, že nie. Jedenkrát, keď som sa ráno zobudila, tak som niečo zacítila a prišlo mi z toho ťažko - ešte som si hovorila, že to asi začína, ale nakoniec nič :D tak dúfam, že to tak aj zostane. Tak tak, nech len pekne rastú. Inak, myslíš, že keď pôjdem nabudúce k lekárke, môžem si mobilom odfotiť obrazovku s mojim malinkým kinderkom? Ja ani neviem, či oni dávajú tie fotky, alebo to musím o ne požiadať. Nevieš? 🙂

veva123
19. júl 2012

baby... tento mesiac sme sa pokusili prvykrat o babo. Dnes som testovala - cca 10. DPO /ak nejake oplodnenie bolo 😵 / a na teste iba taky tien... neviem ci je to len kanalik ciarky alebo ozajstna ciarka 😀 ale bol tam cca po minute. ale pred 3 dnami, ked som testovala, tak tam nebol ani ten tien... asi musim cakat dalsie tri dni 😠 som nedockava a zvedava...

strihalka
19. júl 2012

@veva123 asi ti muzu gratulovat🙂

veva123
19. júl 2012

@strihalka myslis? ja neviem... nechcem sa tesit, aj manzel mi hovori, ze to je urcite len kanalik na tu ciarku - neviem ci tam nejake kanaliky existuju 😀 nechce aby som sa zbytocne tesila, lebo vie, ze by som bola potom sklamana...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre