• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

7. decembra 2017 
Trosku sa Vam tu votriem :slight_smile: mne test neukazal na 3.a 4.den po menzese veru nic. Ale ja citim, ze som tehotna :slight_smile:. Trosku neviem ci sa tesit, uz je nas dost....ale urcite ho s laskou prijmeme.
17. feb 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to bude asi len tymi liekmi hmm:( ..no newadii budem sa testowat dalej,ja mam 25 rokov este ziadne diatatko..uz by sa nejake zislo je mi smutno :slight_smile: snad coskoro..aj ked som xcela babo este v roku 2012 ale to uz nestiiham....takze rok 2013 asi radsej nie tak potom az rok 2014 ..lebo asi som powerciwa..alebo myslite ze je to jedno?? :slight_smile:
17. feb 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute rada by som vedela dnes som si robila tehu test a vysiel najprv negativny no po chvylke som nan pozrela znovu a druha ciarka bola biela no vydela som ju nechapem co si o tom mam mysliet
28. feb 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri testovani je dobra pockat zopar minut na výsledok, nie vsak prilis dlho. ja som sa takto testovala dva dni po sebe a vzdy vysla slabulilinka ciarka, manzel vsak tvrdil ze ju nevidi:slight_smile: treti den krvne testy potvrdili tehotenstvo (hcg 300). Napriek tomu ze testy garantuju vysoku citlivost,myslim ze nie vzdy sa da na ne spolahnut. drzim palceky:slight_smile:
4. mar 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Ja tak isto mala som dve take slabučke to bolo včera ale dneska ten isty test ukazal jednu čiaru len.... :frowning2: a zajtra mam dostat tak čo vy mislite?prosim dakto zvas napise.d :frowning2: akujem
15. mar 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozsa zopakuj test-mamatest mohlo ist o falošny vysledok..mne to tiež ukazalo // a od va dni neskor negativne...tie testy nie su až tak spolahlive.. :unamused:
15. mar 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ty Natalia si zlatá...
15. mar 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozsa Ja moc neverim na falosne pozitivne testy. Ak tam druha ciarka raz bola, tak test musel nejake to hcg zachytit, inak sa nema z coho sfarbit testovacia ciarka. (Iba ak cysta ked tak). Skor sa priklanam k nazoru, ze pri pozitivnom a vzapati negativnom teste islo o biochemicke tehotenstvo. Takze bud sa Ti tam ta ciarka objavi silnejsia alebo dostanes menzes..mozno trochu bude meskat.
16. mar 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka8786 ako nedalo mi nezareagovat . . . urcite nebud poverciva , ako co by sa mohlo stat podla teba? teraz by nikto asi nemal rodit roku 2013 :frowning2: . Nebud poverciva, lebo si zbytocne vsugerujes negativne veci a si ich len zbytocne privolas. Ja som mala termin v oktobri a nevyslo, takze mi nic ine nezostava len ten rok 2013, sa pridaj, nebudem sama :wink:
16. mar 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte som tu nová ...teraz ked to tu čítam si ani ja nie som istá :unamused: včera ráno som si robila test a vyšla mi slabucka druha ciarka najskôr som si ju ani nevsimla,dnes som test zopakovala a znova vyšla slabucka ciarka ale zda sa mi že je trosku sytajsia ako včera ..krámy mám dostať až v utorok ale neodolala som :astonished: doma uz mám 2 ročného synceka a strašne by sme chceli dievčatko pri prvom mi test pred očakávanou ms vysiel negatívne a ked mi meškaní 5 dni boli úplne jasne tie ciarky .... Tak neviem asi sa teším zbytočne skoro ... Ale je mi aj nevolno boli má v podbrusku a som rozcitlivena....
24. mar 2012 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez robila skoro tt a mala som slabu ciarku ale nezalezi od sytosti ked je tam tak si tehotna
24. mar 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt myslíš? Tak by som chcela to čakanie je na nervy uz len čakať či príde ms :dizzy_face:
24. mar 2012 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! menzes mi mešká 14 dní u dr.vyšiel tehu test pozitívny so slabou druhou čiarkou foto mám v albume.Test čo robil dr.bol rapid clear zelenej krabičky.Doma som si robila test kúpený tu na MK lacný za ,40 centov a ten vyšiel negatívny .Máte skúsenosti s tými lacnými testami ? teraz neviem čo si mám myslieť.Viem že by bolo najrozumnejšie kúpiť riadny test v lekárni a zopakovať znovu no do zajtra je ďaleko.....
1. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som mala na teste slabulinku druhu ciarku a to az tyzden po meskani mrchy :slight_smile: dovtedy testy negativne vsetky do jedneho... my sme sa snazili dlhsiu dobu a ked mi aj meskali nikdy som nemala druhu ciarku ci uz silnu alebo slabu ... takze ja testom celkom verim :slight_smile:
1. apr 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som robila testy a na obidvoch bola ta ciarka taka priesvitna nie ruzova:::.poradte::: :unamused:
9. máj 2012 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka30 jedna bola riadna a druhá priesvitná? aj ja som tak mala a mám Nelly :slight_smile:
9. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@graceful9 ano jedna je fialova a druha taka priesvitna ale vidim ju...ale na niektorych mi neukazalo len na dvoch....a mam aj menzes ale slaby a len tri dni ....aj v decembri som tak bola ze som dostala ale bola som...no ale to sa dalo lepsie vidiest..no darmo potom mi to odislo same,,,,,co ty nato? :frowning2:
9. máj 2012 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka30 ja neviem, asi musíš ešte vydržať,,,,je dosť pravdepodobné, že si tehu, ale chce to ešte čas,,,,a u doktora si bola?
9. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@graceful9 dala som tam fotky....no ale tam neviem ci uvidis....doktor vravel pred tyzdnom ze tam nic nevidi idem v pondelok
9. máj 2012 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka30 mne meškal menzes 2 týždne a čakala ma operácia, tak som šla na sone a človiečik mal 5mm :slight_smile:
9. máj 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@graceful9 aha tak to bolo teda prekvapenie,,,mne pri kazdom meskalo ale potom som po tyzdni dostala a bola som aj tak tehotna cize 2 krat ale som aj spontanne potratila,...tak teraz neviem....vies.....a kukla si v mojom albume tie testy co som tam dala?::
9. máj 2012 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka30 neboj, vieš ako sa vraví že do tretice všetko dobré :slight_smile: hej kukala, aj som ti tam koment hodila :slight_smile:
9. máj 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme sa s priatelom snažili akurat tento mesiac,.. zvacsa mi kramy chodia 27max29.den.. dnes je 31 a nic :slight_smile: .. pred vcerom som si robila test, jeden rano ( a boli tam dve ciarky- len ta jedna slaba) a potom po obede a bola este slabsia... a dnes rano som si robila opat a bola znova slaba... ale bola :slight_smile: buduci týžden idem doktorke, ale verdikt je zrejme jasny po troch testoch :slight_smile:
4. júl 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marustom
@graceful9
@kacicka30
@lusinda1989 baby prosim vas brali ste siofor 500 a pri menzese ste mali silne bolesti...lebo ja mam pocitze umieram strasna boelst....a ako ste to uzivali diky
7. júl 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella881 ja som ho nebrala takze neviem. . .
7. júl 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ten test mala taký istý, zopakovala som to o tri dni a znovu to isté. Začala som krvácať prestala som o tri dni a znovu to isté. Tak som navštívila svojho gynek. a už moja slabá druhá čiarka má 22 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella881 fu...moja neviem to som nebrala a ani neberiem,,mne dal len duphaston,,a minule estrofem::::tak bezk zenskemu ked mas az take bolesti....
7. júl 2012 o 16:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka30 ved je sobota... :cry: uvidim snad sa zlepsi ...
7. júl 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella881 ja som nebrala, ani neviem, čo to je :unamused:
7. júl 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@graceful9 no pekne mne vyšiel tri krat test najprv jedna sýto ružova, druha že ledva som ju videla,ale bola tam, to som bola nedočkava a išla som na pohotovosť kde mi robili HcG z krvi ( hcg : 0,1 ), samozrejme tehu nepotvrdene, tak ma aj gynekolog vyšetril a nič, ale vravel že tehotenstvo nevylučuje kedže som mala ovu od 5.-12.7. a od vtedy stále na plno, na pohotovosť som došla 9.7. preto mi to asi doktor povedal že za tie tri dni je to priskoro aj s krvi zistit,preto mi povedal že to tehu zatial nevylučuje aj ked teraz momentálne tam nič nevidel a teraz sa v ten den nepotvrdilo, nasledne po vyšetreni na pohotovosti behom týždna som si robila dalšie dva testy a takto vyšli : no a to som takto mala pri dvoch testoch a pri tretom som mala jednu rúžovu a druhá čiarka tam som mala len obrisy pasikov bez farby tak ja už neviem, čo si mám o tom myslieť.
15. júl 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok