Slabučká krv a hlienovitý výtok. Som tehotná?

polovnicka92
4. mar 2018

Ahojte poslednu menstruaciu som mala 24 januara to ze mi meska som nejak neriesila pretoze mi pravidelne cca tyzden dva. No teraz v piatok vecer som na papieri mala slabucku krv myslela som ze sa spusta ale vcera tieZ hnedy hlienovity vytok a dneska tiez stale len na intimku. Bolesti pri menzese mavam velke no teraz ma brucho neboli akurat dneska sem tam ale len trocha chvilkovo.test som si nerobila. Dakujem za Vase skusenosti 🙂

bona_dea
4. mar 2018

A co ako potrebujes vediet?
Ci si tehotna? Si sprav test

polovnicka92
autor
4. mar 2018

Dakujem za radu

ellaafi
4. mar 2018

Skús test, a keď ten nepotvrdí tehotenstvo môže to byť nejaký zápal, prechladnutie....

polovnicka92
autor
4. mar 2018

@ellaafi dakujem 🙂

polovnicka92
autor
4. mar 2018

@ellaafi test negativny teraz som ho urobila ale uz ani vytok nic 🙂

ellaafi
4. mar 2018

@polovnicka92 tak jedno si vylúčila , ale ak by sa výtok zopakoval skúsila by som lekára či to nie je nejaký zápal 😉

marianna_peskova
5. mar 2018

Je podozrivé, že sa ti zrazu zmenili príznaky. Skúsila by som test zopakovať o pár dní a keď bude stále ukazovať jednu čiarku, navštív gynekológa.

polovnicka92
autor
5. mar 2018

@marianna_peskova skusim zajtra rano 🙂 uvidime ak nic tak podla mna tehu mozme vylucit a len zblbli hormony.. dneska som mala riadne steklenie v spodku brucha este som to nezazila ani nejak necitala nic na internete o tom 🙂 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre