Snáď nie som tehotná

kikinkabb
15. jan 2014

Ahojte dámy, mám takú otázku že či by som mohla byť tehotná. S priateľom sme mali naposledy sex na nový rok (chodí na školu do iného mesta nie že by som bola frigidná alebo tak :D) Nespravil sa do mňa a mali sme aj kondóm aj keď nie stále ale bol. Tak isto to bolo aj pár dní pred tým že na začiatku bez kondómu potom s ním. A ja mám teraz stále akési obavy že či sa nám náhodou ,,nepošťastilo" 😒 ☹ Bábo by som raz chcela ale nie ešte teraz..Nemám žiadny príznaky ako napr. nechuť do jedla alebo zvláštne chúťky ani ma nebolia prsia alebo tak.. aj menštruácia mi prišla na čas jediné čo ma trápi je to že nebola ako obvykle že od začiatku krv 1-4 deň a potom len také špinenie.. teraz bola od začiatku krv s niečim tmavým hnedým (dočítala som sa že to môže byť stará krv ktorá stmavne) potom normálna červená asi dva dni a zase hnedočervená. Nemôže to niečo znamenať? :O Viem že to znie zrejme blbo ako keby som mala 15 ale fakt som v strese už od minulého mesiaca celý čas.. a ku gynekológovi sa bojím ísť teda skôr hanbím ja som až príliš hanblivá pred cudzími napr. aj pri priateľovi mám po roku problém si dať dolu tričko a byť úplne nahá pri sexe :( ďakujem za rady 🙂 😨

bosoriak
15. jan 2014

@kikinkabb sprav si test. na 99% ale tehotna nie si.

achojka
15. jan 2014

@kikinkabb Neboj sa, urcite niesi tehotna 🙂. A menzes sa meni, pokial nemas ine problemy (bolesti, krvacanie medzi cyklami a tak....) Tak si pravdepodobne OK.

misaelka
15. jan 2014

paneboze na gynekologa si hanbliva a na sex nie? celkom nepochopim ludi co sem opisuju svoju menstruacnu krv a vsetky sex praktiky ktore robili,,, neni vam to divne? urob si test, navstiv lekara, pripadne ak sa hanbis stiahni si appku do mobilu :D

dejnas
15. jan 2014

ja by som sa skôr hanbila verejne opisovať takéto intímnosti a detaily z krvácania pod., než zbehnúť ku gynekológovi na úplne NORMÁLNE a bežné vyšetrenie, ktoré by mali ženy absolvovať aspoň raz ročne v rámci prevencie... 😝

zuzuzv
15. jan 2014

urob si test, ja som takto krvacala pri mimomaternicovom..

hviezdicka111
16. jan 2014

no podla mna to bolo uplne normalne menstruacne krvacanie 🙂 nemas sa teda coho bat....nie vzdy musi mat ms rovnaky priebeh, nemusi byt stale rovnako silna atd....
a navyse, nespravil sa do teba a este aj kondom, takze sanca ozaj miziva, ze by si takto mohla otehotniet.. 🙂
a este taka mala rada - ak mas nejake pochybnosti, kup test, nestoji to tolko vela, ze by si na to nemala 🙂

nikus20
16. jan 2014

neviem preco ale dojde mi zle ked niekto napise,,mali sme aj kondom ani sa do mna nespravil,,ale sa bojim ze som tehotna ?:-O kde ste nechali rozum och! to je priam nemozne aby si bola tehotna to je snad logicke ci Vás to neucili? ked nie tak treba sa pozriet na nete ako sa to robi ,,myslím dieta,, 🙂 asi tolko🙂!

evelynm
16. jan 2014

@kikinkabb , robis si srandu, vsak?

nikus20
16. jan 2014

@evelynm podla mna nie to je dnesna mladez ked citam tak najde sa kopu take xo tu teraz citam a zastavy sa.mi ztoho rozum.ze to sa vazne sa pyta ?:O...;D

eugenie11
16. jan 2014

@kikinkabb chod na to zdravym sedliackym rozumom...

zuzkaanicka
16. jan 2014

Nie su na Slovensku nejake prazdniny? 😅

tilly
16. jan 2014

@zuzkaanicka nie 😀 asi je v skole nejaky nezazivny predmet...

zuzkaanicka
16. jan 2014

@tilly myslis, ze maju matiku? 😅

nikus20
16. jan 2014

@zuzkaanicka :DDD
@tilly baby minule som nasla aj taku ze mam 15 a som tehotna?:D no a co tam popisala :D ze ani sex nemali len ju spravil a ze ci je tehotna?:D ako na tomto sa nesmejte?:D ach...

zuzkaanicka
16. jan 2014

@nikus20 no, rastie nam zaujimava generacia 😝

nikus20
16. jan 2014

@zuzkaanicka ale je to dost smutne si myslim🙂 clovek si zamysli ze to myslia vazne?:D proste je to smutne ale mna osobne taketo veci ma nikdy nenapadli sa spytat mne to povedali ako to je :D vcas a chapala som XD ale ocividne niektore deti alebo nebodaj je dospela tak uz po tom fakt!:D

fomarik
16. jan 2014

máš 28 rokov ( ak vobec je to pravda) a hanbíš sa isť ku gynekologovi? ved si urob test, nie? a budeš mať 99% istotu.

nikus20
16. jan 2014

@fomarik ale ked by rozmyslala je ist eze neni tehotna MS dostala nepustil to do nu tak ja neviem co vobec riesi🙂 ale skor si myslim ze je to nejaka mlada baba 🙂 alebo dievcatko🙂

zuzkaanicka
16. jan 2014

@fomarik dost pochybujem, ze je to jej vek, ale ak je, tak je to ovela horsie 😝

fomarik
16. jan 2014

@zuzkaanicka jasné, že nemá 28. ved aj 17 ročná by si z vreckového dokázala kupiť tehu test a nepýtať sa tu somariny.

nikus20
16. jan 2014
tilly
16. jan 2014

@zuzkaanicka zaujimava (de)generacia 😀 noo, ale matika je pre niekoho velmi zaujimava 😉

tilly
16. jan 2014

@fomarik ked som mala 28, uz som mala dve deti 😀

zuzkaanicka
16. jan 2014

@tilly no, ale to asi nebude zakladatelkin pripad, matika totiz rozvija myslenie 😝 😅

tilly
16. jan 2014

@zuzkaanicka zakladatelkin pripad to urcite nebude... 😵

zita19
16. jan 2014

@kikinkabb chod do obchodu so sklom a kup si krystalovu gulu. Potom ju pekne vylesti a opytaj se jej. Je to jedina moznost ako sa dostat k odpovedi na tvoju otazku, teda normalna zena by sla na gyndu, ale tam ty nechces ist, takze len ta gula...

1234lubka
16. jan 2014

@kikinkabb no prepac ale pripada mi to strasne trapne. sme v 21.storoci idem do potravin a kupim si test a viem..boze jaka veda

sedmokravka
16. jan 2014

@kikinkabb keby na otehotnenie stacilo to, co pises, tak neexistuje modrykonik

lenadka
16. jan 2014

@kikinkabb hm to že bolia prsia nemusí byť príznak tehotenstva - takže čo bolia alebo nebolia tým by som sa neriadila, mna bolia pravidelne pred ms. A teraz mi ms začala tak ako tebe, cítila som že už už príde, a tiež len špinenie 2 dni a až potom normálne.... čo by sme boli za nudné, keď to môžeme mať zakaždým inak? 😉 😀

nikus20
17. jan 2014

@tilly
@zuzkaanicka
@fomarik uz tam.ma ze 20 rocna ako hanbim sa za nu po tom sama mam 20 a pol a teda by ma nikdy nieco take nenapadlosa spytat :D ani ako 20 rocna ani ako 15:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre