Snažili sme sa hneď po menštruácii. Môžem byť tehotná?

26. feb 2021

Ahojte, s manželom sme sa začali snažiť o bábätko začali sme tetaz hneď po mojej poslednej menštruácii, ktorú som mala od 12-16.2..Podstate sa snažíme každý deň, ale podľa appky som nemala ešte ovulaciu ta ma prísť za dva dni. No mne je celkom ťažko na žalúdku a často ma bolieva hlava. To my začalo asi hneď po druhom nechranenom sexe, dokonca teraz sa už trošku pridali aj také jemne kŕče do podbruška. Myslíte si že by som mohla byť tehotná? Alebo si iba namyslam kvôli tomu ze bábätko by som veľmi chcela? :D ďakujem za vaše rady a skúsenosti 🙂

babovka2321
26. feb 2021

Tu je presne ukazka toho, ze zeny ked sa zacnu snazit, hned na sebe pozoruju vsetky "priznaky tehotenstva" 😂 nesmejem sa ti, aj ja som mala priznaky tehotenstva skor nez som otehotnela. Ako ovulaciu si mat uz mohla, vobec ju nemusis mat podla appky, ale na priznaky by bolo i tak prilis skoro, ak by sa uz aj zadarilo 🙂 ale drzim palce

zojanka
26. feb 2021

Si 14 deň cyklu. Na 100000% to nemôžu byť príznaky tehotenstva, len si to namýšlaš a sleduješ sa. A aplikácia nemá z kade vedieť kedy máš ovuláciu, tá je len orientačná. Odporúčam naštudovať si niečo o cykle ženy, kedy prebieha ovulácia, že oplodnenému vajíčku (embryu) po ovulácií trvá 5-6 dní kým sa len dostane do maternice a až potom v pribehu pár dní začína produkovať hcg ktoré až keď je v určitej výške môže začať spôsobovať príznaky.
Držím palce nech sa to čo najskôr podarí.

dominikahlada
26. feb 2021

Môžeš ale aj nemusíš ja som tiež po nechránenom pohlavnom styku pár dní potom začala mať menšie kŕče v pod brušku ale boli to už iné kŕče ako pri menštruácii alebo pred ňou... A keď som si spravila test bum 2 čiarky 🙂

amelie2017
26. feb 2021

Ked sme sa snazili o 1. dcerku, mavala som ovu uz 3-4 dni po ms, ale mala som aj kratsi cyklus. 26 dni. Ale priznaky bolo vzdy az tak 21-22 den cyklu. (Tehotna som bola 3 krat). Teraz druhe tehotenstvo som uz ani nestihla odpozorovat ovu, priznaky 9 dni pred ms.

zanetakovacsova
26. feb 2021

My sme vedeli že sa niečo deje keď no.. Nevytieklo čo sa dnuka pustilo 😃

ajush5
26. feb 2021

Idem skúsiť naštartovať vešteckú guľu a dám vedieť.

buducamama
26. feb 2021

@amelie2017 a ake si mala priznaky prosim?

evaachesa
26. feb 2021

@babovka2321 presne ako ja 😂 vyše roka som mala každý mesiac príznaky 🤦😅

amelie2017
26. feb 2021

@buducamama pri vsetkych 4 mi prestala chutit kava a neskutocna bolest prs
Pri prvych 2 som este fajcila, tak ma rano naplo z cigarery, nemohla som ani len citit ich smrad. Nechutili mi oblubene jedla, taka klasika. A pri terajsom to bola ta kava a na druhy den sa pridala aj zaha. Zahu som mala len tehotna. Ja som kazde tehotenstvo vedela tyzden pred ms, aj tie, co skoncili len ako biochemicke.

veronikaszabova
26. feb 2021

Na milion % nie si tehotna. Nesleduj sa tak

sense
26. feb 2021

Ak máš 28dnovy cyklus tak ešte ovulácia nebola... A príznaky môžeš mať až keď sa vajíčko uhniezdit a to par dni trvá... Ale je jasne ak tuzis po dieťati tak sa príliš pozoruje a všetko pripisuje tomu.... Počkaj na ďalšiu ms a keď nepríde sprav si test...
A aplikácia ti nepovie presne kedy máš ovulaciu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. feb 2021

Ďakujem vám všetkým 🙂 aj som sa pobavila na niektorých komentároch 😂ale áno naozaj to bdue tým len ze ekd moc túžim po bábätku tak všetko pripisujem tomu 😀ja si aj hovorím ze to není možné no predsa len niekde v kútiku dúfam 😀😀budem čakať a uvidíme ci prídu alebo neprídu 🙂

any_soj
28. feb 2021

Nespoliehaj sa na apku. Sleduj príznaky ovulácie... To do budúcnosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre