Som 51 dní od styku. Ukáže mi už test dve čiarky?

5. feb 2022

Ahojte neviem ako to mám počítat máme od styku nechráneneho 51 dní , niekto vraví že mám odrátať mínus 14 to že kým sa oplodni , A zas niekto mi vraví že spermie vydržia dlhšie a že otčitat 14 dni není presne že to môže byť aj dlhší tak ja už neviem 🤷som úplne dopletena ale poviem vam takto menzes som mala a po menzes dva týždne a 3dni som robila test a negatívny alebo ak to mám počítat takzvané keď som odratala od 51nechraneny styk-14 dni takzvané možné oplodnenie tak to vychádza že som si robila test37den ,,,,myslíte že ešte môže ukázať //čiarky??..

janai1
5. feb 2022

To nemôžeš myslieť vážne toto 🤦‍♀️ Nie si tehotná aj keď budeš odratavať koľko dni len chceš 🤦‍♀️

veronikaszabova
5. feb 2022

To myslis vazne toto?
Nie, tehotna na 100% nie si

sona96
5. feb 2022

Nie, nie si tehotná. Na 100%

vierkainka
5. feb 2022

Nie si tehotná.

andreakg
5. feb 2022

Asi keď si mala menzes,tak načo si ešte test robíš.To fakt? Samozrejme,že tehotenstvo neprichádza do úvahy

autor
5. feb 2022

@veronikaszabova ale niekomu aj keď mešká dva týždne ževraj neukáže 🤷🤷

mamina0078
5. feb 2022

Nie, nemôže.

veronikaszabova
5. feb 2022

Mala si menzes, co riesis???
Po 51 dnoch od styku (ak aj bola vtedy ovulacia), by si mala na teste uz take kolajnice, zeby ai nemusela hladat na teste Caspera.
Nie, tehotna nie si.

ladycat2021
5. feb 2022

Ze to je troll ?? .. toto snad ani nemoze byt pravda 🤦‍♀️ .. naozaj takato otazka ?? 🙄 ... nie .. nie si tehotna

veronikaszabova
5. feb 2022

@ladycat2021 Skorej bude moc mlada a chyta sa kazdej slamky.

ladycat2021
5. feb 2022

@veronikaszabova asi chybala v skole, ked preberali ucivo o rozmnozovani ci ?

veronikaszabova
5. feb 2022

@ladycat2021 Pravdepodobne hej.
Uz dlho sa ukazuje, ze v skole chyba sexualna vychova a tiez financna gramotnost. Hlavne, ze maju vytvarnu vychovu 2x do tyzdna 🤦

andreakg
5. feb 2022

Ale veď tebe nič nemeškalo

ladycat2021
5. feb 2022

@veronikaszabova vytvarna .. nikdy som tento predmet nemala rada ... ano bohuzial chyba a potom to tak aj vyzera ako vyzera ... ale na nete je plno clankov o tom .. je aj vela knih, tak moze studovat

petamich
5. feb 2022

nie naozaj nie si tehotna 🤷‍♀️ naozaj naozaj na 1000%
a ked uz tak 14 dni sa odpocitava od poslednej menstruacie - kedze 1. den poslednej menstruacie = 1. den tehotenstva (kedze ovulacia byva az 14 dni po v idealnom pripade...)

a prva indikacia je na 99.9% meskajuca menstruacia, je pravda ze na modrom koniku je zahadna koncentracia zien, ktorym menstruacia nemeskala a aj tak boli tehotne ale toto nie je standard - tebe menstruacia nemeskala, test je negativny, pocitaj to ako chces tehotna proste nie si

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nominimum
5. feb 2022

Prosím vás ženy buďte ľudia..
Tehotná nebudeš dráha ❤️ test si si robila s dostatočným časovým odstupom od styku a tiež po menzese, tehotenstvo je tým pádom vylúčené.

luccija
5. feb 2022

Kedy si mala posledný menzes?

autor
5. feb 2022

@luccija 15.1.zacal20.1.2022 skončil menzes

ladycat2021
5. feb 2022

Nemozes byt tehotna ak si mala sex 51 dni dozadu ... 🤦‍♀️ to by ti test uz davno ukazal pozitivitu ...

sense
5. feb 2022

Nie nebudeš tehotná, mala si ms, test je negatívny... A ak tomu neveríš a si presvedčena ze si tehotná chod k lekárovi, keďže od styku máš 51 dní a v tom období si aj ovulovala tak to by si bola cca 8-9 týždni a to by videl ak srdiečko už lekar

emalka
5. feb 2022
ladycat2021
5. feb 2022

@emalka to uz taka tema tu bola ? naco zaklada potom dalsiu ? 🤦‍♀️

autor
5. feb 2022

@emalka to som ja není ale čítala som to 🙅

matkahelka
5. feb 2022

urcite tehotna nie si, nie na 100, ale na 101%. a ku gynekologovi urcite nechod, vyrobis si hanbu na 10 rokov. mimochodom, odporucam dostudovat prirodovedu 4roc. ZS - dozvies sa tam, to co zjavne nevies.

gabika0825
5. feb 2022

@veronikaszabova ale niektoré ženy majú normálnu menštruáciu aj keď sú už tehotné čiže toto čo tvrdíte je z cesty…ja poznám hned 3 ženy čo mali ms ešte prvé 2 mesiace….

nominimum
5. feb 2022

@gabika0825 áno máš pravdu, aj ja poznám.. ale v tom prípade by jej vyšiel už pozitívny test 🙂

ummimaryam
5. feb 2022

Nabuduce urcite vyjde, moja. 🌷 Bud pozitivna!

veronikaszabova
5. feb 2022

@gabika0825 ale ved ona ma test neg, tak ako moze byt tehotna?????

petra8786
5. feb 2022

V tvojom prípade,je to tá výnimočná situácia,kedy žene neukáže test dve čiarky ,ale urob si test o cca 8 a pol mesiaca,keď budeš zase menstruovat,ukáže Tí 9 čiarok na teste a to sa pobal do pôrodnice,už budeš rodiť 🙂 veľa stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre