Som 7 dní po ovuláci a test je negatívny

srdiecko99
5. máj 2022

Ahoj baby prosom vás ja viem ze mi ppviete ze to este neni šanca ale dnes som 7dpo a negat tsst women secret........ Mala ste niektora už na 7dpo aspon ducha

barus26
5. máj 2022

@srdiecko99 áno je to veľmi skoro… V tomto čase sa vajíčko ešte len uhniezďuje. Takze sa nestresuj a počkaj ešte aspoň 3 dni a sprav další test.. Ideálne počkať aspoň do 12DPO

srdiecko99
autor
5. máj 2022

@barus26 dakujem veľmi pekne este sa chcem opytat ze su spravne v tomto case take pocity ze take pichanie bolesti pod bruška a v prsnikoch take skor palenie stipanie a bradavky mam velmy citlive na dotyk

nevenka
5. máj 2022

@srdiecko99 ja som mala 9-10 dpo uplne negativny test a az 11-ty den po ovulacii jemna ciarka. A to som presne vedela, kedy mam ovulaciu.

ailiba
5. máj 2022

@srdiecko99 pravdaze je to skoro... 10dpo by uz mala byt aspon slaba ciarka, skus vydrzat. Tie pocity co mas mozu naznacovat cokolvek, na to sa nespoliehaj. Radsej sa este velmi nesleduj. Drzim palce.

barus26
5. máj 2022

@srdiecko99 tie pocity môžu znamenať aj PMS, aj že sa zadarilo. Ťažko hodnotiť

srdiecko99
autor
5. máj 2022

@barus26 dakujem pekne pockam

srdiecko99
autor
6. máj 2022

@srdiecko99 ahojte dievcata tal dnes som vstala rano a išla som na wc a nasla som si tak asi 2 kvapocky krvi na toaletmom papieri a trocha hnedeho vytok myslite ze to je uhniezdenie ci? Dnes 8 dpo

anonym00000
10. máj 2022

@srdiecko99 skúšala si ešte testovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre