Som, či nie som tehotná?

angela11111
26. okt 2021

Chcela by som sa na niečo opýtať lebo som si nebo istá periem antikoncepciu len som 4 dni neuzila tapletky lebo neboli dostupné tak sme mali nechránenú pohlavny styk z priateľom lebo sme si myslel že sa nič nestane lebo som mala ešte 1 týždeň do menzesu len že mi prišli hneď na druhý deň ráno takze sa trosku bojím lebo som nemala tabletky priateľ sa spravil a na druhí sme som dostala takze neviem čo mám robit

janai1
26. okt 2021

No dostala si ich preto ze si nebrala HAK... A aj jeden deň vynechania je riziko, že otehotnieš, je to aj v letáku 😉

angela11111
autor
26. okt 2021

@janai1 ja som nemala tabletu 4 dni je tak veľké riziko ?

nevenka
26. okt 2021

@angela11111 ci si tehotna, zistis cca po 10-14 dnoch od styku...co ine Ti povedat. Treba si precitat pribalovy letak a ked mas takuto situaciu, spolahnut sa radsej na kondom a nie na priatela, ktory si "mysli", ze sa nic nemoze stat...🤔

mamina161920
26. okt 2021

@angela11111 samozrejme ja som brala tabletky a aj tak som ostala tehotna teraz to riesim vsetko dalsie babo uz nechceme a nevieme co mame urobit :(

ailiba
26. okt 2021

@angela11111 začala si krvácať kvôli poklesu hormónov (počas bránia antikoncepcie nie je normálna ms, ale ide o spadové krvácanie z poklesu hormónov), preto sa tak stalo. Podľa mňa je riziko tehotenstva nízke, keďže si začala krvácať. Ale druhýkrát by som to asi neriskoval, lebo môže sa stať... Najma keď berieš antikoncepciu a prestaneš, tak môže prísť ovulka hocikedy.

lucia147852
26. okt 2021

@mamina161920 chápem, že je to sok, ale možno to bábätko k vam proste malo prísť, keď sa stalo napriek tabletkám. Možno z neho bude za hmmm 45 rokov konečne schopný/a premier/ka 😁

No nabudúce treba čítať príbalový leták, mozes, nemusíš byt tehotná. Už len čakať…

janai1
26. okt 2021

@angela11111 áno, v podstate si nebola nijako chranena... O 2 týždne si sprav test

angela11111
autor
26. okt 2021

Dobre dakujem za vaše odpovede

zuzi0911
26. okt 2021

Ja by som aj počas antiky ešte skombinovala s prerušovanou napr ak fakt nechcem dieťa. Keďže lieky sú není 100%.a nie zé si nedám vôbec a idem naplno...
Uz len treba čakať co z toho bude....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre