Som podľa tých testov tehotná?

yrin
17. okt 2013

Dneska ráno som si po 8dňoch meškania menštruácie spravila dva testy ,o dve hodiny som išla na wecko a na nohavičkách som mala ružovú krv ,ako keb bola
zriedená ,neskor ale už som mala normálnu krv na vložke ale nie veľa .. chcem sa spýtať či tie testy ukazujú duchov ,ale čo potom tá krv ,ďakujem za rady
na fotkách to je slabo vidieť ale naživo je to lepšie ,aj kamarátka suseda mi povedala ,že ich vidí,prosím poraďte mi

ivvaa
24. nov 2013

@fidela86 Odporúčam GS Mamatest, su v nom 2 ks a krasne ukaze....🙂

fidela86
24. nov 2013

@ivvaa vdaka za tip...urcite si ho kupim na dalsi tyzden, ak by mi do piatka MS nedosla...a este sa chcem opytat, od ktoreho dna zvykne pekne ukazat, resp. teda aspon ukazat?

bajana
24. nov 2013

@fidela86 test by mal ukazat tehotenstvo v den meskajucej MS, resp. cca 14 dni od ovulky, preto je to velmi individualne....mne ukazal silne kolajnice uz 28DC, co bolo asi 18 dni po ovulke....

ivvaa
24. nov 2013

@fidela86 Inak a budeme drzať palce!!! Nech to vyjde!!! 🙂

fidela86
24. nov 2013

@ivvaa dakujeeeem, kiezby to vyslo,..dakujem este raz, budem to potrebovat..A ty sa drz ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre