Som podľa vás tehotná?

kralovamici
30. dec 2013

Ahojte vsetci 🙂 mam na vas otazku.vsade uz vsetko studujem ale neviem prist na to,si sa mi podarilo otehotniet...poslednu mas som mala 5.12...pocas ovu sme sa milovali s priatelom a snazili sme sa o babatko.od vtedy mam bolesti v podbrusku,som nafuknuta,prsia ma bolia a aj krize...krcok mam nizko,uzavrety a tvrdy.castejsie sa mi toci hlava no testy mam stale negativne.ms by som mala dostat 2.1...podla vas by som mohla byt tehotna?prosim poradte mi niekto lebo som uz fakt bezradna :/ dakujem 🙂

kralovamici
autor
30. dec 2013

a uz tyzden mam husty biley ( zlty) hlien a mam ho vela...obcas citim,ako keby som bola pocikana...

elen2
30. dec 2013

Mozes aj nemusis...pockaj do 2.1 a sprav si tehu test....

kralovamici
autor
30. dec 2013

test sa bojim skor robit,tak aj preto som ho este neskusala...dufam,ze mrcha nepride a ze sa nam zadari 🙂 len keby to cakanie nebolo take dlhe :/

viki1077
30. dec 2013

no podľa toho čo tu píšeš podľa mna určite budeš 🙂 a ten hlien čo si písala to kludne môže byť aj ten tehotenský hlien je známe ze v tehotenstve sa ho tvori vela, s toho si nič nerob pokým ta nic neboli neštipe nesvrbý vsetko by malo byť ok ;) držim palce ;)

marika39
30. dec 2013

byť tebou idem k doktorke, presne takto bola teraz kamoška čo sa tiež pokúšajú o dieťatko, mrcha jej meškala mesiac, testy negatívne, a až u doktorky jej robili krvné testy a potvrdili že žiaľ nie a dali vyvolávačku. Držím palce aby to u vás bolo naopak 🙂

kralovamici
autor
30. dec 2013

no k doktorovi sa chystam buduci tyzden ked nedodje zatial mrcha...teraz ma chyta chripka ale dufam,ze sa nam zadarilo...a dakujem za palceky :*

viki1077
30. dec 2013

@kralovamici tak buduci tyzned myslim na vas nech vsetko bude ako si zelate a nech mate krasne babatko zdravucke hlavne sa nestresujte 🙂

kralovamici
autor
30. dec 2013

dakujem vam krasne 🙂 potom poinformujem ze akos a zadarilo ;)

awalancha3
30. dec 2013

vies co... zajtra su este lekarne otvorene, kup mamatest...... a s busiacim srdcom si ho urob...... ak si tehu, tak by tam mal byt uz slabunky druhy pasik..a ked nebude, este stale mas nadej, ze si testovala skoro........

kralovamici
autor
30. dec 2013

tak mozno zbehnem do lekarne a kupim...len sa bojim toho sklamania,ze tam bude len jedna ciarka :/

viki1077
30. dec 2013

@kralovamici Cakam skvele spravy ;)

kralovamici
autor
30. dec 2013

🙂 🙂

awalancha3
30. dec 2013

@kralovamici ..len chod........ aj tak by si bola nervozna z toho, ze nevies na com si...a fakt, kope dievcat sa druhy pasik ukazal az pomerne neskoro,takze nic nebude stratene....... a daj nam vediet..... 😉

ask
30. dec 2013

@kralovamici Mne test ukazal az 5 dni po cakanej menstruacii a aj ked som nepocitovala vobec ziadne priznaky, tehotenstvo to bolo. Drzim palce aj vam🙂

kralovamici
autor
30. dec 2013

dakujeme vam krasne baby...ste poklad :* ...pevne verime ze aj ked zajtra nebudu dve pasiky ale mrcha nedojde a doktor nam potvrdi tehotensvo 🙂

dasenka1203
30. dec 2013

mne test ukazal pozitivne zakazdym uz par dni pred meskajucou ms, a to som mala len ten obycajny za 2e 🙂 drzim palceky 🙂

evelinq
30. dec 2013

Mne test ukázal už po 2 týždňoch od styku teda ja by som si hneď kúpila test takú zvedavosť by som nevydržala 🙂

kralovamici
autor
30. dec 2013

no uvidime zajtra rano ci to bude radost ci skor sklamanie :/ 🙂

majka_3
31. dec 2013

@kralovamici no co ako si dopadla s dnesnim testom? dufam ze // 😉

kralovamici
autor
31. dec 2013

ahojte baby...no spravila som si test rapid clear 10ku a mam na nej strasne ale strasne slabulilililililnkeho ducha 🙂 dufam,ze mrcha nedorazi a druha ciarka bude len silniet 🙂

majka_3
31. dec 2013

@kralovamici daj fotecku 😉

viki1077
31. dec 2013

@kralovamici jeeeej no tak to drzime ti vsetci palce pridaj fotecku... 😉

kralovamici
autor
31. dec 2013

no ja neviem,ci sa to na tejto foto da vidiet ale nazivo to vidno z jedneho uhla....dufam,ze zajtra alebo napozajtra ked si spravim druhy uz to bude aj na foto vidno 🙂

nely459
31. dec 2013

@kralovamici rozobraty na franforce :D ale vyzera fajn, skus dalsi den 🙂

kralovamici
autor
31. dec 2013

:D uz len aby bola stale silnejsia ciarka a budem spokojna 🙂

awalancha3
31. dec 2013

ohohooo...... toto nie je duch....... toto je regulerna druha ciarka......gratulujem 🙂

kralovamici
autor
31. dec 2013

dakujem 🙂 som nesmierne stastna ;)

melanka21
31. dec 2013

kolky DPO si dnes???

kralovamici
autor
31. dec 2013

dnes som 12 DPO...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre