Som tehotná?

vaneska221
17. sep 2019
marinecka95
17. sep 2019

@vaneska221 áno, gratulujem. Dúfam, že aj my tento cyklus nájdeme // 🙂

migifie
17. sep 2019

Áno,môžeš sa objednať na kontrolu,kvôli uchyteniu ;)

vaneska221
autor
17. sep 2019

ďakujem vam babi po 2 rokoch 😏mala som slabe hormóni a trz ani sme ne dúfali prájem aj vám taky dar

migifie
17. sep 2019

@vaneska221 tak to blahoželám a držím palce,nech to cele dobre dopadne,čaká ta dlhé obdobie s rôznymi príznakmi,ale stoji to za to...ja mam teraz 6 dni do pôrodu dvojičiek...uz sa neviem dočkať...takže vela sil ;)

ola101
17. sep 2019

Jop myslím si, že je to tam, čiarka je dosť tmavá, takže to už ani nie je žiadny duch ale regulérna čara. Gratulujem

vaneska221
autor
17. sep 2019

@ola101 no dúfajme ze som,, po 2 rokoch a trz no spravím si ráno ešte jeden a uvidím

monca0021
17. sep 2019

Áno si držím palce a gratulujem 😊

rumba01
17. sep 2019

jeej gratulujem, krasny test ti vyssiel. a prajem, aby vsetko dobre dopadlo, kedze este len si na zaciatku cesty 🙂

bronik89
17. sep 2019

@vaneska221 test je pozitivny, gratulujem, mozes sa tesit.

veronikaszabova
17. sep 2019

Gratulujem 🙂
Prajem krasne tehulkovanie a aby si to dotiahla do uspesneho konca ❤
@vaneska221

zlatica99
17. sep 2019

Je to tam v plnej kráse! Gratulujem z celého ❤

sllawita
18. sep 2019

Pekny večer prajem, vedrli by ste mi poradit ohladom výsledku testu? Snazime sa o baby už 3 roky a pred tyznom sme si povedali že to ideme tiesit odborne a zrazu mi začala meškať ms a moj lekar ma dovolrnku, mam bolesti ako pred ms. Dakujem za rady.

modrykoniicek
1. okt 2019

Ahojte 🙂 Nebudem zakladať novú tému.Len chcem vedieť či je ten test na 100% negatívny.Ďakujem.

vaneska221
autor
1. okt 2019

ďakujem za gratulácie som 1 mesiac aj 2 týždne tehotná
💓💓👄👄

lusyc
1. okt 2019

@modrykoniicek Nie. Ja tam vidím slabú druhú čiarku. O dva dni by som test ráno zopakovala.

modrykoniicek
1. okt 2019

@lusyc Mne totiž MS nemešká a ani nemôže 🙂.Vlastne mávam len krvácanie zo spádu hormònov.Len sa mi stalo, že som tabletku užila neskôr.Pred týždňom som zbadala, že hustý výtok sa zmenil na deň na veľmi teplý vo veľkom množstve a mal slizkú naťahovaciu konzistenciu.Na druhý deň zomňa vyšla voda.Od vtedy počas dňa výtoky skoro nemám.Teraz druhý deň som ledva zaspala.Pichalo ma vo vaječníkoch a aj v krčku.Tak som si urobila test s podozrením skôr na cystu... kedže lekár ajtak potrebuje vylúčiť tehotenstvo.Aj ja som tam videla čiarku reálne voľne okom viditeľnú ale foťák nemám tak kvalitný.Zvyčajne mi test vyjde úplne biely.

modrykoniicek
1. okt 2019

@lusyc Ja tam ani nehľadám // skôr tú / kedže mi je jasné, že užívam HAk.Ale istota je istota.Ešte sa mi to pri HAK nestalo ani pri teste.A asi som aj prechadla... nič ma nebolí ani neštípe ale hneď po toalete mám pocit, že my treba zas.

kristina141190
1. okt 2019

@migifie Ahoj ak sa smiem spýtať aké si mala tehotenstvo z dvojičkami?pôrod budeš mať cisárskym?

migifie
6. okt 2019

@kristina141190 Ahoj, hm, tak nebolo to take zle ako som myslela, ale uz teraz po porode je to horsie, neviem si zatial rady...vo strvrtom mesiaci som zacala spinit, tak ma vypisali na PN do konca tehotenstva...tak som sa len setrila a setrila, príznaky, co ine spominali v 6-7 mesiaci, tak ja som mala v piatom, bolesti panvy a take...a samozrejme aj to brucho bolo vacsie a teraz mi postupne klesa...od piateho mesiaca som mala nasadeny Mg a uzivala som aj 2x1 duphaston na posilnenie maternice...vdaka rodine, manzelovi, mozno aj liekom som vydrzala, mozno byt som vydrzala aj dlhsie, ale dali mi planovanu sekciu, nech uz neopucham...opuchy noh zacali az v 9. mesiaci...tak som vydrzala do 38+3...23.9. som rodila...planovanou sekciou...potom ma nutili dojcit, ale mlieko sa mi ako tak spustilo vo stvrty den...skor je to komplikovanejsie teraz...

kristina141190
6. okt 2019

@migifie A čo máš chlapčekov či baby?alebo aj aj? A koľko vážili? A gratulujem a želám veľa trpezlivosti a zdravia hlavne 🍀 mňa zajtra čaká druhá poradňa tak som zvedavá

migifie
6. okt 2019

@kristina141190 Dakujem velmi pekne. Mame chlapcov, Lukasko mal pri narodeni 3370 g a 50 cm a Matusko 2430 g a 46 cm...pribrala som 24 kg, ale ruky, nohy mi zostali ,,povodne", len v 9. mesiaci som mala ten opuch noh...drzim palce, poradne budes mat asi viackrát, ale je to v pohode, lebo vies viac...tehotenstvo trva dlho, ale ked to prejde, tak a su drobci na svete aj zabudnes, ze co bolo...v 15 t uz ukazali, ze to budu chlapi :P takze ty sa hlavne setri, lebo fakt tu hrozi predcasny porod, takze hlavne je setrenie, setrenie...pri stahoch Mg...ale to zistis...treba sa len tesit

kristina141190
6. okt 2019

@migifie Krásne mena si im dala i ja chcem Matuška 😘no uvidíme zajtra a ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre