Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som tehotná?

nsmsns
10. jún 2021

Ahojte baby (idem po radu prosím nekritizujte) potrebujem pomôcť mrcha mi meškala 5 dni dostala som ju na 6 deň skočila asi po 3 dňoch mrchu mám zvyčajne 5 dni mám divne chute jemne má boli v podbrušku už je tomu týždeň po mrche mám zväčšené prsia tvrdé bruško a sem tam cítim akokeby pohyb keď ležím na boku sex som mala minuly mesiac test som si nerobila keďže nemám ho ani kde kúpiť na gynekologiu idem o dva týždne ďakujem za každú radu 😊

roztlieskavacka
10. jún 2021

To ako myslíš ze nemáš kde kupit tehotenský test ? :D :D

nsmsns
autor
10. jún 2021

@roztlieskavacka nebyvam na Slovensku a nemám ani čas pobehavať po obchodoch keďže som sa pred týždňom sťahovala a ešte to tu nepoznám

martinaju
10. jún 2021

@nsmsns cítiš akokeby pohyb? No to určite nebude z tehotenstva tak skoro by si určite nič necítila. Ms môže byť kratšia/dlhšia ono niektoreym ženam stačí stres alebo zmena počasia. A nie v každom cykle musí byť zásadne 5dnova ms kludne sa môže stať že bude trvať 2,3,4,5,6,7 dni.
Test si vieš objednať aj z netu keď si myslíš že si tehotná. A určite v každých potravinách, lekárni test zoženieš 🙂

c_est_la_vie
10. jún 2021

@nsmsns ono je lepšie ísť do drogérie ( nič v zlom ale dať si google mapy a nájsť najbližšiu drogériu/ lekáreň je oveľa jednoduchšie než ísť lekarovi). Ak by to robili všetky premotivovane ženy tak by gynekológovia ani nejedli, nespali.

A prepáč ale podľa mňa si namyslas. Niektoré veci by som ti ako tak verila, môže byt, ale cítiť pohyby pár týždňov od oplodnenia je riadna hlúposť.

taskataska
10. jún 2021

@nsmsns to je dost pekny progres, ze styri dni vozom z ulanbataru maju taky dobry internet uz...

to fakt nemas nikde okolo drogerku/lekaren? neverim...

littlebubble
10. jún 2021

Noa? Ja som mala odrazu MS bez zrazenín úplne inú, 100% šanca otehotnieť, cítim stále pms aj keď už nemenštruujem, ale stále špiním aj na 9 deň.Brucho mám tak zduté, že môžem konkurovať tehotnej, prsia napnuté.Ja tehotná nie som, ale ty cítiš pohyby.Nenamýšľaj si hlúposti.

Zaujímavé :D
Inak testy v zahraničí majú aj v drogerke.Tam kde som bola ja dokonca majú aj digi test.

momi1_1
10. jún 2021

nie si tehotná, pohyby by si necítila ešte a ms nemusí vždy trvať 5 dní 🙂

ibajaanikiny
10. jún 2021

@nsmsns prosim,prestan pouzivat slovo “mrcha” a prosim,nepytaj sa uz take hluposti a chod si kupit test, aj v zahranici sa daju kupit,lebo menzes si mala a tu nema nikto vestecku gulu,aby vedel,preco bol menzes iny a ci mas v tele hcg…

bambulienka25
10. jún 2021

@ibajaanikiny neviem v ktorej krajine si ale DM, Bipa a iné drogérie a aj lekárne majú test 😅

kitycat
10. jún 2021

Pohyby by si citila iba ak ti rastie v bruchu Alien..

bambulienka25
10. jún 2021

@kitycat ako z filmu " species " 😅😂

ibajaanikiny
10. jún 2021

@bambulienka25 vdaka za info,ale asi to malo patrit zakladatelke temy a nie mne😋🙃

bambulienka25
10. jún 2021

@ibajaanikiny tebe nie jej 😅

ibajaanikiny
10. jún 2021

@bambulienka25 tak to uz nechapem vobec,preco mne,ale nech bude😄

kulumulu123
10. jún 2021

@nsmsns moja veštec ka guľa hovorí áno si tehotná budú to trojcata to preto cítiš už pohyby tak skoro bežné je to okolo 5mes.tehotenstva.... Ale počkať!!!!! Karty vravia ze nie si tehotná.. Vraj tie pohyby sú iba zablusene vetry.... Tak ja teda neviem nikdy si guľa s kartami takto strašne neprotirecili 😱😱😱...

aurorastone
10. jún 2021

@ibajaanikiny no a takto to dopadne, keď ľudia nepoužívajú čiarky, 😂 podľa mna myslela, že tebe to nepatrilo, ale autorke 😁

bambulienka25
11. jún 2021

@kitycat tak ty si písala ako alien, a preto ma napadol ten film. Nepoznáš? Blond baba alienka hladala chlapala len aby sa s ním mohla dostať do postele a raz jedného dostala, počas sexu otehotnela a o pár hodín na to uz aj porodila 😅

bubinka1234
11. jún 2021

kramy sem tam meskaju, nikdy nebudu cely zivot pravidelne do bodky. a prsia mozes mat aj z menstruacie svacsene