Som tehotná?

24. okt 2022

Ahojte dievčatá … digitálny test dr max mi vyšiel pozitívne .. a digitálny clearblue test ukazal - … hcg tiež vyšlo z krvi pozitívne máte nejakú skúsenosť?

noami12
24. okt 2022

Tak pokiaľ hcg vyslo z krvi pozitívne tak podľa mňa si, možno je hcg ešte nižšie než dokáže clearblue zachytiť 🙂

autor
24. okt 2022

@noami12 tqk ja už neviem lebo z krvi u lekára vyšiel aj dr max digitálny ukazal tak neviem fakt

martinaju
24. okt 2022

Tak veris krvi alebo testu??? Mozno bol chybny alebo si robila skoro? Kolko bolo hcg z krvi?

autor
24. okt 2022

@martinaju tak u lekára teraz 55 … dr max ukazal a tento nie … 🤦🏼‍♀️a pritom toto každý vyhcvalije

noami12
24. okt 2022

No sak sama si si odpovedala, krv aj test ti vyšiel pozitivny, tak tehotná si, za to že clearblue vyšiel negatívny to nič neznamená ako píšem, možno hcg nemá ešte takú hodnotu alebo co

autor
24. okt 2022

@noami12 no neviem ja som už zúfalá z tých testov ak mám pravdu povedať

lucinka5051
24. okt 2022

Vsak mas nizke hcg este a preto ho zjavne jeden test nezachytil...ale vsak si bola na odber a to je vzdy relevantnejsie nez test ktore byvaju chybne

autor
24. okt 2022

@lucinka5051 dúfam že to fakt bude tak..

liligreg
24. okt 2022

Mne digitálny test nevyšiel pozit, hoci už podľa sona som vedela, že tehotna som

lenkadenisa
24. okt 2022

Veď z krvi ti vyšlo, že si tehotná, tak čo riešiš? 😂

osky
24. okt 2022

Pockaj 2-3 dni a uvidis...
Ked krv je poz.tak neviem,co riesis

autor
24. okt 2022

@liligreg to fakr ? Oh no fufam

lucinka5051
24. okt 2022

Hod sa do kludu ;) bude to ok...

autor
24. okt 2022

@lucinka5051 dúfam 🙂

martinaju
24. okt 2022

Tak moze sa stat ze je chybny mne vzdy digi test ukazal tak ako to bolo takže ja sa nestažujem ale tak nič nie je neomylne a z tych xy kusov je normalne aj su niektore chybne s tym sa rata a aj v pribalovom legalu odporucaju opakovat ak vyjde negativny. Hcg stupa a teda ked si testovala mohlo byt este nizsie ako 25 a ten test je 25tkovy. A az na krvi si mala 55. Keby si ho robila teraz alebo v case ked brali krv uz by ti ukazal. Tak sa netreba bat vsetko bude ok. Drzim palce

autor
24. okt 2022

@martinaju krv mi robili minuly pondleok .. q tento clearblue dnes mic neukázal ale jas iné dva testy mi dnes ukázali tak neviem

martinaju
24. okt 2022

No tak je ešte možnosť biochemického tehotenstva a teda hcg klesa. Ale tak nevriˇmze test bol len chybny a bude vsetko ok

janka_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
18. jan 2023

Tak ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre