Som tehotná?

dyzerka
20. nov 2022

Ahojte,
zasa ja 😃 dnes som si robila další test a áno je pozitívny ja sa chcem len opýtať že pred pár dňami som brala antibiotika 3-dňové a moja otázka je či nemohli tie nejak ovplyniť výsledok testu 🙂
Diky holky ❤️

koniarova
20. nov 2022

Nie.

barus26
20. nov 2022

@dyzerka ako by asi mohli ovplyvniť výsledok testu? test reaguje na HCG hormón a ten predpokladám v antibiotikách nebol 🤷‍♀️

cypkoo
20. nov 2022

@dyzerka gratulujem, čítala som aj predošlý príspevok a bola som zvedavá na výsledok, lebo mam takmer idemticky problém. Ovulácia 30. približne, bolesti v podbrušku ako keď som bola tehotná a testy negatívne. Mešká mi to týždeň. Robila som si v priebehu týždňa 5 testov, tých obyčajných pepino, ale ani náznak. Vôbec nerozumiem, čo sa deje.

dyzerka
autor
20. nov 2022

@cypkoo ďakujem
vieš čo ja som robila len prvé 2 dni a potom že nejdem stále sa stresovať a dnes ráno som sa tak dobre zobudila a meškanie mám 7 dni tak že spravím a vyšiel 😁 držím palce

stellarstar
20. nov 2022

@dyzerka tehotenský test reaguje na hormón HCG a nie na účinné látky ATB 🤌 prosím toto už pochopte konečne 🙏

domculis
20. nov 2022

@dyzerka ahojky prepnem sa ak nevadí. Vidíte tam niečo. Pezinok robený ráno a bany test terz .

stellarstar
20. nov 2022

@domculis Pezinok? 🤣🤣 super autocorrect 👍

domculis
20. nov 2022

@stellarstar preklep pepino 🙂

kikinka123456
21. nov 2022

@dyzerka Ahooj, ja mám toto iste.. dnes mi mešká 5den.. robila som test len orvy deň a druhý deň meškania potom som už nerobila .. tebe tiež prvé dva dni vyšiel negatívny ? Kedy sk mala prvýkrát pozit?

dyzerka
autor
22. nov 2022

@kikinka123456 ahoj, áno prvé dva som mala negatívne a to som prvý robila v deň meškania a druhý na tretí deň meškania a boli negatívne, pozitívny mi vyšiel až na 6 deň a stále tomu nejak nemôžem uveriť 😄 ale menštruáciu som nedostala takze už len nejak si to v hlave nastaviť, držím palce a keď spravíš další daj vedieť ☺️

kikinka123456
22. nov 2022

@dyzerka jasne len sa neviem odvazit urobiť, spravím asi zajtra ráno 🙂 a dám vediet

ankare
22. nov 2022

@dyzerka gratulujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre