Som tehotná?

sifin666
23. máj 2023

Ahojte chcela som sa opitat mislite že som tehotná 22.mája to už je mesiac ešte som si nerobil test zatiaľ iba tentok .. 22 apríla sme spali spolu z mužom a teraz neviem či som alebo nie lebo 22 teraz som dostala menštruáciu ale taku slabú … hneď po 2 týždňoch od toho dňa som si robila testy hoci jake aj ružové aj modré a zelene a ukázali sa mi slabé čiarku úplne .. a potom tak po 3 týždňoch som urobila a ukázal mi takto

elenka.k
23. máj 2023
koniarova
23. máj 2023

To by si už mala mať koľajnice jak Brno.

obleckodogymu
23. máj 2023

Prepáč ale mne to pripadá ako jasná jedna čiarka, takže skôr nie🙁

vanilkovazmrzka
23. máj 2023

Sprav si este jeden, kebyze vidim len toto, tak aj zvazujem, ci sa tam nahodou uz necrta ta druha ciarka, ale vzhladom na to, co si napisala (aj ked nie vsetkemu rozumiem popravde :D) je to nepravdepodobne.

katuskacicuska
23. máj 2023

Mne je tak smutno keď vidím ako dospelá žena nevie gramatiku a ani poriadne sformulovať normálnu jednoduchú vetu…
No a k téme…, áno, vidím tam “ ducha “..

elenka.k
23. máj 2023

@katuskacicuska 🤭 jasom si text ani nečítala ... Iba kukla na foto.
Ty asi budeš učiteľka, alebo si ňou mala byť....

katuskacicuska
23. máj 2023

@elenka.k 🤦‍♀️

majamat
23. máj 2023

ak si od 22.4. s muzom nespala, tak tehu nie si. takehoto ducha by si musela mat uz pred 2 tyzdnami. teraz by mali byt riadne kolajnice

elenka.k
23. máj 2023

@katuskacicuska veď srandujem ... Bože

nevenka
24. máj 2023

@majamat presne, ja som mala 13 dni po styku takuto ciarku, teda 11 dni po ovulacii a o 2 dni mi uz oci sla vybit. A navyse, toto je pepino test, ten je nespolahlivy a taketo ciarky robi v kuse.

kitycat
24. máj 2023

@katuskacicuska aj mne je z tej gramatiky smutno

petruska173
24. máj 2023

Aj ružové aj zelené aj modré 😂😂😂 ešte skús fialové prosím prosím 😆

floki1994
24. máj 2023

@sifin666 ak bol sex len toho 22 aprila tak nie si...to uz by si mala take jasne ciarky ze by si nezavahala ani na minutku ...

sifin666
autor
13. jún 2023

@elenka.k .. som taká mimo všetkého ,z toho, že keď som richlo písala , tak som neriešila gramatiku snáď je tatok stránka o tom ? Alebo o riešení a písaní o inich veciach a áno viem ze test sa nedrží za ocikani test , no nemám čas fotit tie testy … nechápem vás ženy naozaj , človek vás prosí o niečo s čím niektorí nemajú skúsenosť ,tak píšete a urážate , než aby ste niekomu pomohli .

sifin666
autor
13. jún 2023

@floki1994 no mala som sex asi tak z toho dňa až do teraz tak 8 krat 10 ..

sifin666
autor
13. jún 2023

@majamat koľajnice sú prsia ? Či ? Prepáč ale nevyznám sa takimtok slovám 😃🫣

majamat
13. jún 2023

@sifin666 prsia? och...
ved si predstav klasicke kovove kolajnice. co ti to pripomina?
nie nahodou 2 ciarky napr na teste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre