Som tehotná?

motylik02
9. jan 2024

Dobrý deň, s priateľom sme mali 5.1 nechránený p.s. Od 7. Chodím casto na wc , a dnes dokonca na papieri našla trosku ružovej krvy. Môže to byt uhniezdenie po takej krátkej chvíli? (Menstuacia mi skončila 4.1)
Je možné že som aj prechladena pri cikani má to stipe.ale nie vždy. Čítala som že pri uhniezdeni je možnosť že to môže štipat tým že vylieva folikulova tekutina…
Ďakujem za rady 🙂

veronikaszabova
9. jan 2024

@motylik02 nie, nejde o uhniezdenie vajicka.
Skorej ovulacia alebo iny problem

stellarstar
9. jan 2024

@motylik02 bud taka láskavá otvor si Google a naštuduj si ako a koľko dní trvá stretnutie spermie s vajíčkom, jej oplodnenie, putovanie do maternice, jej uhnkezdenie a následne tvorenie hcg a prvé príznaky.
V tvojom prípade to nebude tt ale ovu, nejaký zápal alebo iné

cookie29
9. jan 2024

ty brdo... prosim Ta, kolko mas rokov?

veronikaszabova
9. jan 2024

@cookie29 vela asi nie 🙂

motylik02
autor
9. jan 2024

No nie nemám vela rokov, ale to nieje dôvod dávať arogantné odpovede. Nie každý je taký vševed ako ľudia na modrom konikovi 😅. Prajem pekný večer.

vierkainka
9. jan 2024

@motylik02 nie su to arogantne odpovede.Ide len o to,ze dievča ktoré sexuje a vie ze mohlo otehotnieť,by malo vedieť aj celý ten proces ako to funguje.Lebo tehotenstvo nie je hračka.Tehotenstvo a následne pôrod he závažná záležitosť.Kazdym nechraenym stykom môže vzniknúť nový život.Urcite vsak nie po takej dobe ako ty píšeš.Vies co je ovulácia? Plodné dni,uhniezdenie?Vies ako funguje menštruačný cyklus a jeho fázy?Co je PSM? Treba si to ozaj trošku pozrieť a naštudovať,lebo potom si tu fakt len za blbku a s tym bohužiaľ treba rátať ked polozis otázku aku si položila.
Čudo,ze si sa nespytala,ci uz máš tehotenské príznaky 🤦😁
Ta ale dosť poucovania no.
Nie,po tajej krátkej chvíli sa uhniezdenie neprejavuje tym, čo píšeš vo svojom príspevku.A odporúčam nabudúce použiť kondóm ( natiahnuť ho treba na penis,nie na palec nohy)

motylik02
autor
9. jan 2024

Áno viem čo je čo. A neviem preco mi týkate keď netušíte koľko mám rokov. Svet sa meni a s nim aj ludske telo. Môže byt vedecky preukázané, že uhniezdenie nastáva vtedy a vtedy ale nemusí to platiť u každej ženy. Všetky sme rozdielne a bohužiaľ aj v správaní. O čom sa ja podľa vás mám “priučiť” , podľa mna vy by ste mali si precitat motivačnú knihu ako sa správať k ludom s úctou a rešpektom. Lebo nieje vždy odpoved na všetko v googli. Ak vy nemáte skúsenosti s mojim problém tak netusim preco to vôbec komentujete a dávate si tu námahu. Svet by bol lepši bez takýchto premudrelych žien ako ste vy. A ten kondom odporúčam natiahnuť vám na hlavu, aby sa nemnožili vaše premúdrelé reči ďalej do sveta.
🤦🏻‍♀️
A raz keď sa bude pýtať takú otázku vaša dcéra, syn dufam že svoju odpoved 4x zvážite.

vierkainka
9. jan 2024

Vsak aj ostatné ti tu tykaju,preco ti mam vykať práve ja?Ja som ti neodporucila aby si si to pozrela na Google ty motýlik.Ak je to teda vedecky preukázané,tak co sa tu potom pýtaš nás nevedeckych obyčajných žien?A takto moja zlatá,moha dcéra,alebo syn sa urvite takúto otázku pýtať nebudú, pretože budú ovládať základy biológie,v ktorej ty máš medzery.Netreba sa hneď urážať.A al vies co je čo,naco tu zakladas takúto tému.Ak by si to skutočne vedela a ovládala,tak by si vedela ze je to ovulacia ( ovulacne spinenie) alebo nejaky zapal, - tak ako to tu uz písali ine baby predo mnou.Moze to byt aj niečo iné,co ti zistia z gynekologickeho vyšetrenia.A ty vedecka kapacita,ten kondóm treba natiahnuť partnerovi na penis ak nechceš byť tehotná.Nie sebe na palec,to len pre upresnenie.V lepšom prípade antikoncepcia.A ak chces bábätko a plánujete,tak si test urob az ked ti bude meškať.Menzes,nie vlak.🙂👍

denkac
13. jan 2024

Ahojte kočky, môžem byť tehotná..... už 7 deň mi meška menzes ale testy sú negatívne:( mam ešte počkať a spraviť si test o pár dní..... určite budem volať svojej gynekologičke .... tosku sa bojím lebo takto pred rokom sa nám podarilo po 2 rokoch snaženia sa ale žiaľ v marci 2023 sme on prišli v 10 týždni zamlcany potrat ..... mam také zvláštne pocíti v brusku aj trosku sem tam ale to je minimum ma pobolieva lava strana niečo ako pred menzesom ..... netuším ale strašne sa toho bojím

stellarstar
13. jan 2024

@denkac keď ti 7 d mešká už by ti test ukázal. Meškať ti bude z iného dôvodu

denkac
13. jan 2024

@stellarstar kiežby som vedela aký dôvod to môže byť v pondelok volám svojej doktorke och :(

stellarstar
13. jan 2024

@denkac choroba, prechladnutie, zápal, myom, stres, chudnutie, pribratie, zblbnuté hormóny, perimenopauza, lieky...

denkac
13. jan 2024

@stellarstar no nič uvidíme čo mi povie doktorka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre