Som tehotná?

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte. Vzhľadom na to, že dnes sme uzamkli 797 stranovú diskusiu, do ktorej ste vkladali Vaše otázky ohľadom možného tehotenstva, tak zakladáme novú. Čiže všetky dohady ohľadom možného tehu, tehotenské testy ...............sem 🙂

radunka38
3. apr 2021

Ahojte, som týždeň po et. Myslite že to je áno alebo radšej ešte počkať? Ms mám dostať zajtra

babullka1
3. apr 2021

@radunka38 to je áno , gratulujem 😍

dbs2014
3. apr 2021

@nikolsos jeeej vidím dušikov na oboch a na to že pepino má máličko farbiva vyzerá to nádejne držím palce 🥰

nikolsos
3. apr 2021

@dbs2014 Nedalo mi to tak som si povedala, že 10€ ma z biedy nevytrhne hlavne nech viem na čom som a našla som si toto po dlhom snažení a už ani nedúfaní. 😊 Ďakujem krásne za rady a skúsenosti.

dbs2014
4. apr 2021

@nikolsos kraaasa 😍😍😍 zo srdca gratulujem a prajem veľa veľa zdravíčka nech to dotiahnete do úspešného konca 🥰🥰🥰🤰

luckalukas_1
4. apr 2021

ja takto po ET 🤗

dbs2014
4. apr 2021

@luckalukas_1 gratulujeeem 🥰

luckalukas_1
4. apr 2021

@dbs2014 dakujem ❤️❤️❤️🍀🙏

vladika11
9. apr 2021

Ahojte, prosím máte niektorá skúsenosť? Že vám dlhšie meškala MS a boli ste tehotné aj napriek negativnemu testu?

taaveronika
21. apr 2021

Ahojte chcem sa Vás opýtať že či je možné že by som bola tehotná aj napriek tomu že som akurát dnes ráno začala krvácať? MS som dostala o týždeň skôr ako som mala a ani ma nič nebolí ako to býva u mňa zvykom ,že vždy prvé dva dni sú také že len ležím na tabletkách ,dokonca si musím masírovať brucho čo má tak boli a teraz vôbec nič. S priateľom sa snažíme o bábätko
síce len druhý mesiac .Začalii sme presne po poslednej menštruácie a odvtedy som nafúknutá ako balón ,mám citlivé prsia aj také žilky mám ale väčšinou sú najviac viditeľné večer, som aj často unavená a dokonca v práci sa mi stalo neraz že som zacítila vôňu jedla( napr.vyorazanu slaninu😆 a to bolo ráno a ja pracujem v banke) a pri tom som to len ja cítila nik iný a v tom začali chodiť otázky kolegov že či som tehu lebo že aj brucho mám väčšie do toho tie vône a ešte aby som nezabudla boli má celkom dlho pod bruchom a aj kríže že som ani sedieť ani ležať nevedela dlho a to som predtým nemavala volala som aj doktorke len tým že som dostala menzes tak ma prehodila na iný termín a vôbec sa nevyjadrila k tomu čo som jej povedala (myslím tie príznaky aj skorá menštruácia)Tak čo myslíte?

dbs2014
22. apr 2021

@taaveronika robila si test ked nie urob si ho ... ten ti dá jasnú odpoveď

gladiola28
22. apr 2021

@taaveronika môže to byť posunutá ovulácia, zahniezdenie vajíčka alebo normálna ms bez testu ťažko povedať 🤷🏻‍♀️

taaveronika
22. apr 2021

Test ešte nie lebo neviem či to nie je skoro..nakoľko ovulaciu som mala 12.4. lebo cyklus mám 29 dní tak som vypočítala a aj test ovulacny urobila a vyšiel mi na 12.4. aj počas ovulácie sme s priateľom skúsili a dokonca potom ešte dvakrát o dva dni . A potom na ďalší týždeň čo je vlastne včera som dostala MS. Veľmi tuzime po bábätku a strašne by som bola rada keby to vyšlo ..ale rátam 50/50 ako to je vždy..

gladiola28
22. apr 2021

@taaveronika a máš ju normálnu alebo slabšiu? Ono to môže byť aj uhniezdovanie vajíčka co by zhruba aj sedelo podľa ovulácie počkaj si do termínu ms a urob si test nič iné neostáva môžeš si kuknúť na nete uhniezdenie vajíčka možno ti to napovie viac 😉 a držím palce

taaveronika
22. apr 2021

Keď som ju dostala tak úplne bez bolesti a nebola silná pri čom ja vždy mávam strašne kŕče keď mám MS ..teraz druhý deň mám trošku silnejšiu ale áno uvidím a.pockam do termínu MS a urobim test .. veľmi pekne ďakujem 😊

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2021

@nikolsos negat negat negat

nikolsos
23. apr 2021

@cucoriedkacucoriedka nebol negatívny. Bola som tehotná, žienky dobre písali. Len som bohužiaľ v 7 tt potratila.

cucoriedkacucoriedka
23. apr 2021

@nikolsos to mi je luto.

katarinakata301
30. júl 2021

Môžem otehotnieť keď som mala nechránený sex cez 3.4.5.deň menštruácie ?(mávam 5 dní, lenže potom som už moc nekrvacala...a na siedmy deň som trochu začala)neviem na 100% či sa do mňa partner urobil alebo nie...
ďakujem za odpoveď...

cucoriedkacucoriedka
31. júl 2021

@katarinakata301 ak mas kratky cyklus a ovulaciu napr 9 den...a spermie su kvalitne a pockaju aj 5 dni...mozes.
Ale je potrebne sa chranit...resp merat baxalnu teplotu

cucoriedkacucoriedka
31. júl 2021

@katarinakata301 a este som zabudla napisat ze je samozrejme pitrebna ovulacia...par krat do roka sa moze stat ze cyklus je anovulacny

mamina87
30. dec 2021

@nikolsos nápodobne 😭 prajem veľa síl

mamina87
30. dec 2021

Krásny večer 😊 je tu niekto kto čaká na menštruáciu? 😁

karolonakarol
24. jan 2022

@mamina87 @cucoriedkacucoriedka @katarinakata301 @nikolsos @taaveronika @gladiola28 @dbs2014 @vladika11 @luckalukas_1 @babullka1 @radunka38 ahojte baby, prepáčte že vás tu po takom čase označujem ale vidím že to tu už skoro mesiac neni aktívne a chcem vedieť vaše skusenosti. (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Ďakujem

gladiola28
25. jan 2022

@karolonakarol máš tam zaznacenu približnú ovulaciu, a okolo nej teda veľa ❤️ nieje, takže skuste približne v polovičke cyklu každý alebo každý druhý deň a kľudne si kúp ovulacne testy, pôjdeš tak na istotu. Keby si vedela kedy presne bola ovulácia vedela by si na com si, aj keď jeden nikdy nevie ale ak ti budu meskat, tak si zbehni na gyndu

karolonakarol
25. jan 2022

@gladiola28 ovu testy mám doma, len muž chodí pracovne mimo sk a snažíme sa len keď je doma takze ovu testy mi momentálne nepomôžu. No však dnes to je už 7 deň a čítala som tu všeliake fóra tak počkám ešte týždeň a objednam sa. Ďakujem za odpoved

dbs2014
28. jan 2022

@karolonakarol Ahojky no tak skús vydržať a testnúť keď ti bude MS meškať aspoň 1-2dni mne ukázal pri prvom tehu slabá druhá čiarka keď mi MS meškala 4dni ale tak odvtedy keď mi aj MS meškala a test bol negatívny aj po 4dňoch meškania nikdy s toho tehotenstvo nebolo .... držím palce a prajem aby sa vám čo najskôr zadarilo 🍀❤

karolonakarol
28. jan 2022

@dbs2014 ahoj keď som písala tento príspevok mi meškala 6dni dnes mi meška asi 10 😌 ďakujem 🥰

zuzka1090
1. feb 2022

@gabikamicka čo myslíš, šibe mi alebo sa tam niečo črta? Tento test som robila poobede včera, už 8dpo. Asi tam niečo vidím, lebo to vidieť chcem

tulipanicek
1. feb 2022

@zuzka1090 No keď si to priblížiš, tak to má akoby tmavé okraje a v strede je to biele. Za mna teda kanalik. Prepáč. Ale možno to niekto uvidí inak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre