Som tehotná?

taylor255
7. jan 2019

Ahojte🙂 s priateľom sme mali 29.12. pomer a po týždňi ma začali hrozne bolieť bradavky a prsia od pazuch.. Menštruáciu som mala 23.12... Mam sa tešiť alebo plany poplach?

lucinika
7. jan 2019

@taylor255 a test?

taylor255
autor
7. jan 2019

@lucinika ukázal jednu čiarku 😕

beky1813
7. jan 2019

Rste je skoro na test, cakaj do casu menstruacie

labutienka333
7. jan 2019

Mne test ukázal dosť skoro po 6 dňoch 😊

dzulli1980
7. jan 2019

Nič v zlom, ale týždeň po nechránenom sexe riešiť tehotenstvo mi príde no ... dosť skoro. Skôr si myslím, podľa tých príznakov, že máš ovuláciu.
@taylor255

taylor255
autor
7. jan 2019

@dzulli1980 to áno ale nikdy ma neboleli bradavky.

dzulli1980
7. jan 2019

Mňa raz pri ovulke bolia prsia, inokedy chrbát, potom zas podbruško ... kľudne to môže byť aj začinajúce tehu, len sa mi zdá ešte zavčasu na "závery" 🙂
@taylor255

alaguema
7. jan 2019

@taylor255 ak si počas toho "pomeru" (nedá mi pousmiať sa) otehotnela, tak po tieto dni sa oplodnené vajíčko zahniezďuje a tvoje telo začína produkovať HCG. Domáce testy, ktoré ocikáš, reagujú na HCG v moči, kde je ho podstatne menej ako v krvi, lebo močom sa vlastne iba vylučuje to, čo je navyše. Ako časom stúpa jeho hladina v krvi, stúpa aj v moči a okolo druhého týždňa po pomere, už reaguje (niekedy aj skôr, je to individuálne, lebo aj tie hladiny sú individuálne). V každom prípade, ak nie si tehotná, ale ovuluješ, tak ďalšie a ďalšie pomery a bábo sa podarí. Držím palce 😉

pelian
7. jan 2019

Môže to byť aj tehotenstvo ale ešte by som sa netešila, keď test ukazoval len jednu čiarku. Treba počkať ešte do ďalšej menštruácie a keď bude meškať, tak znovu test opakovať a potom zájsť k doktorovi

ukulela
7. jan 2019

@taylor255 na test prilis skoro. okrem toho ak si mala ms 23, sledujes si ovulaciu? lebo idealne byva v strede cyklu, teda urcite nie na 6 den cyklu. iba ak y si mavala posunutu ovulaciu.
testovat az po vynechani ms. zbytocne skor.

sofia02
9. jan 2019

Ahojte ja sa chcem opýtať či môžem byť tehotná? Menzes som mala 16.12. A pomer sme mali na den ovulácie 1.1. Myslíte sa že sa to podarilo? Kedy test? Alebo dá sa to už zistiť z krvi?

erzi23
9. jan 2019

Test robený 5 dni pred menštruáciou ... ja lenže, je možné skúsiť test aj kým začne meškať menstruacia 😊

labutienka333
9. jan 2019

@erzi23 anooo ja tam vidím čiarku 💋😇😇

erzi23
11. jan 2019

@labutienka333 ďakujeeem 😊 no a dnes (3 dni pred príchodom) uz takto 🙂 tak v stredu pôjdem pánovi doktorovi, nech mi to potvrdí 🙂

labutienka333
11. jan 2019

@erzi23 jeej to máš už jasné 😇😇krásne tehulkovanie 💋💋

erzi23
11. jan 2019

@labutienka333 ďakujem krásne 😍😍❤️

havia
21. jan 2019

No ako ste dopadli madam?plodbe su teoreticky 12-16den od zac menštruácie pri 28d cykle. Pri 31dnovom 15-19 hadiky-spermie mozu prežiť 4dni v zene, tak nic nie je nemozne.

taylor255
autor
10. feb 2020

Ahojte, už je to rok čo som sem nepísala. ja len že nakoniec som bola tehu a teraz mam krásneho skoro 5 mesačného synčeka😍❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre