Som tehotná ?

zoginka
31. mar 2019

Baby menštruáciu som mala naposledy 22.2, presne 10.3 som začala slabo krvácať po sexe. Mohlo dôjsť k oplodneniu ? Mohla to byt ovulacia ? Máte s tým niektorá skúsenosť ? Menštruáciu som ešte nedostala. Zajtra budem mať výsledky krv.testov, ale vlečie sa mi to, neskutočne. Budem rada za každú vašu skúsenosť. Ďakujem pekný večer

lienka737
31. mar 2019

Ano, mohla. Test si si nerobila?

zoginka
autor
31. mar 2019

@lienka737 robila som si ho v stredu, ale neukázalo mi nič. Tak som išla na istotu a dala krv. Gynekológ mi spravil aj ultrazvuk, tak povedal, že žiadne cisty nemám, chcel si byt istý, že som Ok tak mi nakoniec vzal krv. Už len vydržať do zajtrajška. Môže byt ovulacia sprevádzaná aj krvou ?

catherinah
31. mar 2019

@zoginka ano, moze. Tak do zajtra uz vydrzis 🙂

zoginka
autor
31. mar 2019

@catherinah ďakujem. 😊 A Drz prsty 😉

miska_kal
31. mar 2019

tazko ti povedat. ako asi nemozme nic len ti drzat palce aj ked ti verim, ze to nie je lahke cakanie, ale neboj das to a drzkam palce aby ti to vyslo

zoginka
autor
1. apr 2019

@miska_kal miska ďakujem za povzbudenie 💋

mojemenojekika
1. apr 2019

Napíš ako si dopadla

zoginka
autor
1. apr 2019

@mojemenojekika tak nie som tehu 😪, idem na vyvolávačku v stredu 😔

petra7481
1. apr 2019

@zoginka vyvolavacku?

zoginka
autor
3. apr 2019

@petra7481 no lekar mi povedal, že dnes mi ude čosi pichnúť. Neviem čo konkrétne. Ale mám už riadne nervy, prečo nejdú a nejdú tie kramy

petra7481
3. apr 2019

@zoginka jaj na spustenie menwtruacie

diaalex
14. apr 2019

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať či možem byť tehotná. Mešká mi 3 dni. Sem tam mám bolesti v podbrušku ako keby som mala dostať mrchu. Dnes ráno som si urobila test a vidím tam slabučkú druhú čiarku. Vidíte ju aj vy alebo mám halucinácie už? :(

diana20
14. apr 2019

@diaalex 100% pozitívny test, krásna druhá čiarka ☺️ gratulujem

diaalex
14. apr 2019

@diana20 ďakujem 😊😊 a to nevadí, že mám pocit v podbrušku ako keby som mala dostať?

diana20
14. apr 2019

@diaalex nie, to je normálne 😉 aj ja som to mala

diaalex
14. apr 2019

@diana20 veľmi pekne ďakujem 🙂

petra7481
14. apr 2019

@diaalex si tehotná 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre