Som tehotná, ak je test negatívny?

jasminetea
1. dec 2012

ahojte zienky mam otazocku na vas- Takze, s mojim priatelom sme pred 16 dnami (15.11) mali nechraneny styk,a dva dni pred tym tiez. Pravdepodobne to boli moje plodne dni kedze cyklus mam vacsinou pravidelny(28dni) a menzes som mala 1.11. no potom som dalsiu dostala o 4 dni skor (24.11) a bola uplne ina ! (normalne mam neskutocne bolesti a velmi silne krvacanie hlavne prve 2-3 dni) no teraz to bolo len jemne krvacanie + spinenie a trvalo to len 3-4 dni a ziadne velke bolesti. Dnes ubehlo teda 16 dni a robila som si druhy test (jeden dnes a ten druhy v pondelok) = oba boli negativne , ale bola som aj vo velkom strese-moze to byt aj tym?. No to ako sa citim je zvlastne , lebo je mi uz tyzden a pol nevolno od zaludka (budim sa na to aj v noci) nechuti mi jest, vela veci mi nevonia a boli ma hlava,som unavena a v podbrusku citim obcas cudne pichnutie alebo taku jemnu bolest , prsia ma sice nebolia ale stale ich mam take naliate ako pred menzesom, ale nie velmi . Poradte mi ak ste mali niekto podobnu skusenost. Mimku by sme sa potesili preto ma to velmi trapi, hlavne ten negativny test (ale nepatril k tym kvalitnejsim len za 2 ecka :( za kazdu odpoved veeeelmi dakujem

marduliena
1. dec 2012

Najlepšie ked pôjdeš gynekologovi môžeš byt tehotna aj ja som mala menzes a začala som citit zmeny na sebe mala som prsia take nalieate bývalo my zle od žaludka a spravila som si test a druha čiarka bola velmi slaba išla som k doktorke a potvrdila tehotenstvo.Ale ak ti mam poradit tak nekupuj test ale choj doktorke.l

soldi
1. dec 2012

@jasminetea na 99% tehotna nie si. aj ten najhorsi test by Ti tak dlhu dobu po oplodneni tehotenstvo ukazal.
ina ms- to sa obcas stane, nehladaj za tym nic viac a priznaky si nahovaras, moc sa pozorujes 😉

prepac za uprimnost, ale je to lepsie, nez sa upinat na nieco, co nie je pravda.

kveta
1. dec 2012

Mala som tehu priznaky, menzes prisiel nacas, ale slabsi a 17. den po styku som mala negativny test. Dnes mi tu beha babo, co som vtedy cakala.

malinkaaninka
1. dec 2012

ak ti napíšem že si tehotná,budeš tehotná?
čo takto radšej skočiť na vyšetrenie..

carmella
1. dec 2012

ci si tehotna ti na 100% povie len doktor po vysetreni ..Kazda z Nas ti tu napise len ze mozes alebo nemusis bit tehu ..podla vlastnej skusenosti.. a este chcem na pisat ze aj psychika spravi svoje ( ci Nas nieco boli atd.. ) drzim palce a potom Nam napis 🙂

nesa12
1. dec 2012

Všetko je možne,ale radsej zajdi ku gynekologovi...mne vysli 3 testy negativne a predsa sa tesime uz pomaly 5 mesacnej dcerke 🙂

monika1308
1. dec 2012

Môžeš byť tehotná a test to nemusí zachytiť, lebo on zachytáva hodnoty Hcg v moči, pokiaľ ti stúpa veľmi pomaly tak ti test neukáže tak skoro tehotenstvo. A to že más pravidelný cyklus neznamená že máš presne v strede cyklu ovuláciu. Ja som tiež vždy mala pravidelný cyklus a ovuláciu som mala hneď po menzese čo je nejaký 8-10 deň cyklu, pričom podľa normálnych meradiel by som mala mať v strede cyklu, t.j. 15sty deň cyklu keďže som mala vždy 30- dnový. Čiže by som ti poradila počkať, kúpiť si vysoko senzitívny test a spraviť si ho. A pokiaľ testu neveríš, lepšie je zájsť ku gynekológovi a ten ti vezme krv a tam sa už ukáže, či si naozaj tehu alebo máš len falošné príznaky . 🙂
Držím palce 😉

martini
1. dec 2012

skor nie ako áno, ale všetko je možné, sú aj také prípady. Chod ku gynekologovi a povedz nech ti zoberie krv a urobí test na HCG (urobí to labák a nie gynekolog, pravdaže). Alebo ešte trošu vydrž a kup si ešte test, nalepšie s citlivosťou 10 jednotiek, ten reaguje aj na nižšie množstvo HCG v tele. Teoreticky je tu možnosť, že to celé v tvojom tele trvalo dlhšie (spermie si dali načas a plávali pomaly, hihi + embrio sa vyvíjalo pomalšie kým dospelo do štádia hatchujúcej blastocysty tak mu to trvalo dlhšie ako obvyklých 5-6 dní a až vtedy sa začne uhniezdovanie a vtedy telo začne vylučovať HCG hormon a to potvrdzuje tehotenstvo testom). Takže je aj taká možnosť, ale zatiaľ je to len 50 na 50...aj ked si skor myslím, že nie ako áno, ako som v úvode napísala...ale nik z nás na MK nemá čarovnú gulu, tak ti naše odpovede určite jednoznačnú odpoveď nedajú...

luciaaak
1. dec 2012

mozes aj nemusis byt tehotna. trochu zalezi aj od toho, aky bol menzes. okolo 7. dna od oplodnenia sa zacne vajicko zahniezdovat a zena vtedy moze trochu krvacat, neviem ako velmi si krvacala ty. k oplodneniu moze prist v den styku, ale dokonca aj dva dni po styku su schopne spermie prezit v tele a oplodnit vajicko. takze toto by u teba datumovo sedelo. test si si robila este pred ocakavanym menzesom (teraz myslim podla kalendara, ze si to az cca 28.11 mala dostat) a vtedy ti test nemusi nic ukazat, ten dnesny by ti to uz asi ukazal. tie priznaky co mas, mozu byt aj tehotnestvo, mozes si ich aj nahovarat, moze byt zmena pocasia, prechladla si... skus este chvilu pockat a spravit si test neskor. bohuzial tu na internete ti nikto nevie povedat ako na tom si

natalka1993
11. feb 2013

kočeny ... na test po 9 dňoch od styku je skoro že ?

sofi123456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre