Som tehotná, alebo mám zdravotný problém?

drobec2886
7. aug 2017

Ahojte. Zaciatkom roka som prestala uzivat antikoncepciu. Mala som nepravidelnu menstruaciu po vysadeni. Minuly mesiac mi meskala tyzden a tento uz 15 den. Mozem mat vazny zdravotny problem alebo som tehotna? Minuly tyzden som si robila test a bol negativny. Moze byt ze som si ho robila skoro? Za vsetky odpovede dakujem

radolina
7. aug 2017

No takto pokial sa ti to stalo uz druhy krat odkedy si vysadila antikoncepciu tak si nemyslim, ze by to bolo tehotenstvo a este ked si si aj test robila a bol negativny. Skor by som povedala, ze je este telo trochu mimo z toho, ze si vysadila antikoncepciu. Samozrejme nie som doktor takze ak chces mat istotu, ze je vsetko v poriadku tak chod k doktorovi a uvidis co ti povedia tam 🙂

xxxxxnnnnn
7. aug 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

matilda35
14. aug 2017

Ahojte baby vie mi niekto poradiť. Pred menzesom vždy ma bolela prusia. A teraz necítim žiadne bolesť. Len občas pihanie poď bruško. Mala už
Niektoré skusenost s tím?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre