Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jamimka
12. mar 2019

Áno.

veronikaszabova
12. mar 2019

@ludanis kolko dni si po ovulacii

loliki
12. mar 2019

@ludanis Asi ano, gratulujem. Teste sa. Ved ste manzelia, nie je zakazané ani trestné mať spolu deti. Čo ti máme poradiť? Uz máte deti? ak nie, vsetko sa da vygooglit, kazdy tyzden tehotenstva.

mirkaknm
12. mar 2019

Ja si myslim ze test by to ukazal hned. Skus iny a skus viackrat. Ak ti zrazu nechuti nieco co si mala rada, to moze aj nemusi byt znamenie. Mne ani gynekologicka z krvy nezistika 2 tyzdne po pocati ze som tehotna. Az mesiac po som si spravila test a bol pozitivny ;)

ludanis
autor
12. mar 2019

Toto je 14 deň po ovulacii. Mala som biochemicke pred pol rokom, od vtedy sme mali pauzu snazenia, pretoze sme stavali dom a minuly mesiac sme skusili. Tuzime po babatku, ale nesilime to 🙂 bolia ma aj prsia, ale nieje to nieco neznesitelne. Dakujem ste zlate, nemam sa s kym ani poriadne poradit, pretoze byvam mimo SK

ankaevka
12. mar 2019

Tie priznaky si mozes aj vsugerovat ak velmi tuzis po babu, na tvojom mieste sa ukludnim a cakam na ms ak su tehu testy negat..keby neprisli ani do dvoch tyzdnov a tehu testy vzdy negat, tak smer gynekolog mozno

veronikaszabova
12. mar 2019

@ludanis 14 dni uz je doat. To uz by mal byt aspon duch...

sash37
12. mar 2019

Pokial doslo k oplodneniu pocas ovulacie a teda pred 14 dnami tak by to test uz urcite ukazal, jedine ze si mala posunutu ovulaciu a k oplodneniu prislo az neskor...mne stale po 10 dnoch uz ukazalo aspon ducha

ludanis
autor
12. mar 2019

Asi musim skusit iny test, skusala som Pepino aj to vecer. Mam namahavu pracu, preto sa len troska obavam, aby som si tym len neuskodila, ak by som nahodou bola tehu

michaelakors
12. mar 2019

@ludanis 2 dni je malo. Mne neukazal test ani po 5 dnoch. A zle mi bolo az ovela neskor. Asi 1 mesiac po oplodneni. Ale drzim palce! 🙂

ludanis
autor
12. mar 2019

@michaelakors dakujem krasne 🙏🏼 Asi mi naozaj ostava len pockat 🤷🏼‍♀️

loliki
12. mar 2019

@ludanis 🙂 zena! , pocuvaj- vsimaj si, co ti hovori vlastne telo. Vykasli sa na testy. Mna boleli prsia vzdy ked som počala a vsimla som si to uz na druhy den po styku. A ked ma prestali boliet, znamenalo to samovolny potrat. Tvoje telo uz pracuje v program materstvo.

kittykat22
12. mar 2019

@ludanis ako ťa tak čítam, tak by si sa mohla hodiť do pohody, počkať na pozitívny test, potvrdenie od mudr, že vidí srdiečko a potom sa radosťou môžeš zblázniť. Ak sa takto budeš hrotiť že si tehotná a nedopadne to, tak sa z toho zrútiš.

ohnicekatoast
12. mar 2019

Nakoľko sa snažíš o bábätko si si mohla privolať príznaky. Tak ako mladučké dievčatá ktoré sa boja že sú tehotné. Vydrž ešte týždeň, podľa mňa ti už ukáže či áno či nie <3 Alebo choď ku svojej gynke nech ti vezme krvičku <3 🙂

mamalucy
13. mar 2019

@ludanis pouzi stale ranny moc

mamalucy
13. mar 2019

@ohnicekatoast aj my "stare paky" co uz mame deti sa tak vieme vystresovat,ze si navodime priznaky...:(
🙂

saskia_98
13. mar 2019

@ludanis ja som mala prvu slabu čiarku až 20 alebo 23 dni od ovlacie takže to nesíľ. A test skus rano z prveho ranneho moču.

ludanis
autor
13. mar 2019

Ďakujem za každú spravu, idem skúsiť z ranného moču a uvidím a keď nič tak už budem len čakať 😊
@loliki toto presne sa stalo aj mne. Akonáhle ma prestali bolieť prsia sa mi do dňa po 10 dňoch pustila menštruácia a už som vedela.

miska_kal
13. mar 2019

nic ineho ako cakat ti vlastne teraz este neostava, kedze je to malo casu na to, aby ti podla mna test nieco ukazal

prabinka
13. mar 2019

@ludanis som zvedavá, aký budeš mať výsledok z ranného moču lebo ten býva najpresnejší. Držím palčeky aby už bol pozitívny 🙂

janulka2811
13. mar 2019

Mne ukazal test // den pred MS,boleli ma prsia tak inak a pichalo ma akoby som pruh mala.

ludanis
autor
13. mar 2019

@prabinka negatívny 🤷🏼‍♀️

1natasa1
13. mar 2019

Tak budeš musieť ešte pár dní počkať. Ťažko povedať, čo za meškaním môže byť. či to len tak, či to ozaj teda tehotenstvo alebo nejaký skrytý problém

miimss
13. mar 2019

@ludanis som na tom rovnako tiež mi to mešká 3 deň no ja som si robila test iba v prvý deň meškania a tiež negatívny.... Tak čakám a čakám 🙂

drimonna
13. mar 2019

Tak sa z toho teš 🙂 ....Ale inak menštruácia meškať zvykla...Mne povedzme meškala polroka a minulý týždeň len tak zaklopala na dvere,že je už tu...A teraz cez týždeň som bola v nemocnici kvôli hnačke a bolesti brucha,atď...Teraz je nejaký výrus...

Najlepšie ti povie gynekologička a nie ľudia z internetu,keď to nevieš ty sama,tak skade to máme vedieť my? Je veľa vecí na internete,tak si to prečítaj 😉)))

ludanis
autor
13. mar 2019

@drimonna ja som napisala s malou dusickou a dobrym umyslom ochotnym zenam, ktore by sa so mnou podelili o svoje skusenosti. Nikoho nechcem zatazovat. Pisala som ze som v zahranici a nemam sa s kym poradit, nemam tu ani gynekologa. Tym, ktorych zatazujem sa ospravedlnujem a tie, co mi napisu svoju skusenost dakujem a som vdacna

prabinka
14. mar 2019

@ludanis to mi je ľúto, ale nezúfaj. Raz sa to isto podari! Držím palčeky! 🙂

ludanis
autor
14. mar 2019

@miimss este stale nic neukazalo na teste?

miimss
14. mar 2019

@ludanis nerobila som si ďalšie... Rozhodla som sa čakať do konca týždňa, ak neprídu v nedeľu si spravím a keď bude neg. tak pôjdem k lekárovi 🙂

ludanis
autor
14. mar 2019

@miimss ja presne tak isto 😊 pockam do konca tyzdna, tak budem potom rada, ked das vediet ako to dopadlo 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli