Som tehu? 🤰🏻 Prosím, poradťe 🙏🏼

ludanis
12. mar 2019

Ahojte babulky 🥰
Viem, že určite tu taká téma už je, ale sedím na gauči a hľadám u Vás skúsenú radu. Dnes mám 2 deň omeškania MS, s manželom sme mali nechránený styk počas OV. Od piatka mi je nevoľno celé dni, dnes som nemohla do seba dostať moju obľúbenú rannú kávu, pretože mi bolo z nej na 🤢. Testy mám negatívne a už druhý deň mám silné tlaky ako keby mi mala prísť MS. Keď to mám normálne, hneď viem, že utekám na WC, lebo prišla mrška. A teraz už dva dni nič. Môže byť, že som tehu, len mi to test ešte neukázal?

miimss
14. mar 2019

@ludanis jasne 🙂 dám vedieť ☺️

mondolina
14. mar 2019

Dievčence pripájam sa, tiež mám meškanie a test negativ.

drimonna
14. mar 2019

@ludanis Nikoho nezaťažuješ,iba som napísala 🙂)

ludanis
autor
14. mar 2019

@mondolina a kolko ti meska? 😊 ja tiez este stale nic 🤷🏼‍♀️ Len mi zacina nejak krutit z jedla zaludok, ale ja som taka zaludarka 🤦🏼‍♀️ takze to moc nepripisujem tomu

mondolina
14. mar 2019

@ludanis
Meškalo tri dni, ale už mám špinenie, takže nič, držím palce nech vám to vyjde😉

ludanis
autor
14. mar 2019

@mondolina nezufaj, sestra mala v tehotenstve normalne spinenie este tri mesiace, este nic nieje stratene 😊

llullu37
19. mar 2019

Mne vysiel takto dnes rano

ludanis
autor
20. mar 2019

@llullu37 gratulujeeeem 🥰 my sa snazime dalej, uz mam po mrske tak cez plodne dni sa snad vydari 🙏🏼

mamalucy
20. mar 2019

@ludanis mozno ze by trebalo skusit uz teraz,po mrske,nech kym pride ta ovulacia,tak nech tam uz na to vajicko ta spermia pocka

ludanis
autor
20. mar 2019

@mamalucy myslis, ze nieje skoro? Ja mam ovulku 17 DC 🤷🏼‍♀️

mamalucy
20. mar 2019

A teraz si ktory den? Citala som ze s. Prezije aj 5-7 dni a na zaklade toho som konecne pochopila,ako sme sa dopracovali k nasim detickam

saskia_98
21. mar 2019

@ludanis ja som si vypocitala ovulku a 4 dni pred a 4 dni po sme sa este snazili (do istoty) 😁 a dnes mam drobca tu. ☺

mamalucy
21. mar 2019

mam taku osobnu teoriu,ze vela parov,co sa snazi otehotniet ma problem prave pre to,ze cakaju az na tu ovulaciu (ako to mozeme vidiet aj vo filmoch), ale to proste asi nefunguje celkom tak,pretoze ked sa nad tym logicky zamyslim,tak ak je pravda,ze vajicko je oplodnitelne len cca 24 hodin a ze s. moze putovat aj 2 dni na "miesto urcenia," tak vlastne pokusat sa o to v den ovulacie uz moze byt paradoxne neskoro...Co myslite na moj nazor? Nie som ziadny odbornik na reprodukciu,len uvazujuca matka 2 deti,ktora mala stale zmysel pre biologiu...Suhlas-like,diky

ludanis
autor
9. apr 2019

Babulky dnes som 12DPO, a rano mi vyslo toto, co myslite? 🙏🏼

hennyinnsbruck
9. apr 2019

@ludanis vyzerá to ze je to tam, 👍👍👍len nech pekne silnie

ankaevka
9. apr 2019

@ludanis no aj keď sa tam niečo veľmi slabunko črtá, nie je to podľa mňa ešte také, žeby sa na 100% dalo povedať, že si tehu...skúsila by som o 2-3 dni znova ráno

barborec
9. apr 2019

@ludanis Anooo skus o 2 dni bude silniet 🙂

yanniemnikmon
9. apr 2019

@ludanis ak ti bude meškať 2tyzdne až po 2t si urob test (ranný moc) 🙂

yanniemnikmon
9. apr 2019

@ludanis ja tam vidím 2 paličky 😍😍😍 gratulujem !!!! Nech všetko dobre dopadne ❤️❤️❤️❤️❤️

ludanis
autor
9. apr 2019

Dakujem Vam ❤️💋🥰 MS mam dostat vo stvrtok takze tak potichucky sa len tesim, ale rano to male druhe strasidielko potesilo 😍

ludanis
autor
9. apr 2019

@yanniemnikmon neodolala som a zrobila som si pred chvilkou test ❤️ Aaaa vyzera silnejsia 🥰

hennyinnsbruck
9. apr 2019

@ludanis keď chceš porovnavat intenzitu čiarky tak testuj stále tou istou značkou 😉😉 lebo intenzita farbiva neni v testoch rovnaká... Ale pekná ciarocka len tak ďalej ✊👍

yanniemnikmon
10. apr 2019

@ludanis jeeej bože 😍😍 aj my sme takto začínali každé ráno som musela ocikat test 😂 a každým dnom bola silnejšia a silnejšia. Skús zajtra ráno znovu ráno vždy hcg máš najsilnejšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre