Som v tom?

nikus20
12. nov 2013

Krásni dník všetkým,
Mám takú otázku , že neberiem antikoncepciu druhy mesiac, hneď cca 5 dni po menštruácii sme boli spolu asi tri dni za sebou. Menzes som mala 25.10.2013 , už som raz bola tehotná ale vtedy som príznaky ako začala som veľa jest už v druhom týždni som nemala ale momentálne ja neviem som furt unavená furt jem už teraz minulú noc už aj zle mi bolo o 4 ráno. Možno si namyšlám alebo je to možné že už cca prvom týždni by som bola? a hneď mám príznaky? máte niektorá skúsenosti že hneď prvom týždni mate priznaky? menzes mám dostať až 22.11.2013 bud. týždeň.neviem si radu moje prve dieťa umrelo ale musím od klopať nič som nepociťovala ale teraz niečo hrozne aj prsia ma bolia. Ďakujem ( jaj a zabudla som vela chodim na zachod aj v noci.) 🙂

lenka2902
12. nov 2013

může být, já jsem začala mít příznaky cca týden po ovulaci, tj. zhruba hned po té, co se zahnízdilo vajíčko a začalo produkovat hcg, 🙂 ale test byl pozitivní až za dalších asi 8 dní...tak počkej do toho 22., udělej si test a uvidíš. Držím palce.

nikus20
autor
12. nov 2013

@lenka2902 Ano? tak že je to možné? lebo ja sa cítim hrozne ani neviem ako to nazvať furt unava furt jest na zachod chodit a ta bolest podbrusku nafuknute prsia pri prvom som take nemala vobec :-/ len to chcem cim skor vediet znova porodit mrtve babatko nechcem tak preot uz stresujem🙂 tak že je t omozne?🙂 potesilo ma to zaroven musim pockat este tyzden co je este tak vela 🙂 nevadi uvidime🙂 ja som tiez tyzden a neco uz po 🙂 Dakujem

katkarv
12. nov 2013

@nikus20 Aj ja som tak 8 az 9den po ovulke zacala mat silne palenie zahy a nic mi nepomahalo,aj v predoslom tehu som mala vkuse palenie zahy tak som hned myslela ze som tehu a dnes sa mi to potvrdilo,ms nikde a test pozitivny 🙂

nikus20
autor
12. nov 2013

@katkarv Jeej gratulujem🙂 ano? joj tak zacinam sa viac a viac tesit 🙂 ja som prave ze prvom nemala nič ja som az v druhom tyzdni zacala viac papať ale nejak som to neriesila po tom v 8tyzdni som uz bola ked som isla ku gyn. a ta povedala ze nejsom a o dva tyzdne stale som nedostala menzes a v 10tyz. uz mi potvrdila ze ano som v tom🙂 ale bohuzial dcerka mi umrela tak je to už sko ro rok a teraz to citim ze som na to znova pripravena🙂

katkarv
12. nov 2013

@nikus20 plne ta chapem,aj mne zomrela dcerka,dnes by uz bola velka slecna.Nechcem ti davat falosne nadeje,lebo aj ja som si velakrat namyslala ze som tehu a nebola som ,no teraz som vedela ze je to ine.A az vcera som jedla piate cez deviate,zjedla by som celu chladnicku 😀

kika8561
12. nov 2013

ahojte, maminky,,, som tu tiez nova ,,mohli by ste poradit. poslednu mrchu som mala 2.10. a odvtedy nic ,mala som nechraneny styk cely cas a tiez som mala aj malu cystu ,vten den 2.10 som bola na sone kvoli cyste ,ale vraj zmizla.Som v anglicku a neviem ake su tu dobre testy ,robili som ich XXX a stale su negativne, obcas bol na niektorych len akysi obrys tej druhej.co si myslite otom..prosim poradte ak ste mala niektora taky problem.dakujem

nikus20
autor
12. nov 2013

@kika8561 ked bola tam slaba ciarka vsetko je mozne mne pri prvom tehu len slabo ukazovalo a bola som🙂 no skus rasdsej ist ku gyn.🙂 ti poradi viac_

nikus20
autor
12. nov 2013

@katkarv chapem:( no moja by mala uz pomali 9mes.🙂 už by bola taka mensia slečna🙂 a zaciatkom soms i povedala ze nechcem uz dieta ze este raz keby mi umrelo dieta bych sa asi zakopala niekam ale pohladala osm gyn. aj si pripraltim ale ekd budem znova budem aj vnemonici pod dohladom ale nech je to dieta zdrave a nech zije🙂 hej hej no jasom zatial raz namyslala ale to bolo tym ze som mala menzes hrozne po porode ale teraz dlho nic.. no presne ako ja po tom mi rano bolo zle jedla osm pred spani m okolo 10 vecer a opol11tej som isla stym spat ze som hladna .. len na test je asi skoro kedze menzes mam dostat az o tyzden 🙂 no uvidime bola bych rada🙂

kika8561
12. nov 2013

@nikus20 no som objednana na 20teho..a prosim ta mala si tiez len taky len obrys tej ciarky ..a citim bolest prs

nikus20
autor
12. nov 2013

@kika8561 ano ja som mala take ze ani by som nepvoedal aze to je vidiet ale ja so m to videla spravila som o den na to dalsi a zas bolo slabunke ale tehotenstvo sa potvrdilo🙂 ja este pockam na bud. tyzden a ked nepridu tak pojdem aj ja 🙂

katkarv
12. nov 2013

@nikus20 Veru skoro,ja som zacala testovat od stvrtku ale boli to len duchovia a riadne slaby ze som si myslela ze su falosny,az v nedelu rano bolo na teste nieco viac vidno,vcera som nemala teste a dnes mala prist mrcha a okolo 10tej som si robila test cize nie z ranneho mocu a uz je pekne vidiet aj druha ciarka.

kika8561
12. nov 2013

@nikus20 dakujem,,za radu..prajem ty aby sa ty tehotenstvo potvrdilo 🙂

nikus20
autor
12. nov 2013

@katkarv tak že musím počkať 🙂 ja som taká nedočkavá 🙂 ale ja som tak bola minule som spravila skoro a bola slaba ale mne bola aj neskôr už len ked doktorka povedala ze nie nejsom v tom domas om si spravila test ze vsak mam uz plnu ciaru ale tak asi nebolo este vidiet 🙂 no som zvedava urcite sem napisem ako som dopadla🙂

nikus20
autor
12. nov 2013

@kika8561 Dakujem🙂 po tom sa kludne ozvi ako si dopadla alebo ze co sa deje🙂

nikus20
autor
12. nov 2013

@katkarv už som aj pribrala 1kg kvoli tomu kolko papám:D

katkarv
12. nov 2013

@nikus20 posielam ti moje testy ale v skutocnosti je ciarky lepsie vidno.

lenka2902
12. nov 2013

@katkarv @kika8561 ten úplně dole- přesně takhle vypadaly moje první tři pozitivní 🙂 a potom asi po týdnu čárka zesílila, ale to už jsem to věděla, že se zadařilo- byla jsem mezitím na krvi 🙂

kika8561
12. nov 2013

@nikus20 jasne ozvem sa 🙂

nikus20
autor
12. nov 2013

@katkarv take som mala aj ja 🙂 pred rokom cca uz aj je to viac:P🙂 no uvidime mozno si spravym test zajtra rano alebo nie? ale tak skusit mozem po tom o tyzden znova🙂

nikusa2512
12. nov 2013

Príznaky su take ako pred menstruaciou . Testy sa mozu aj mylit, ja som si spravila 8 testou boli negativne a predsa 🙂 uz mam skoro 1 rocneho syna

nikus20
autor
12. nov 2013

@nikusa2512 🙂 to je zlate.) hej mozu to je jasne no mne ukazali ze som mne doktorka tvrdila ze nie som ze mne este menzes len pride o dva tyzdne na to stale nic potom ze no ano ste hlavne ze mi vypisala antikoncepciu:..ja len dufam ze budem v tom🙂

nikusa2512
12. nov 2013

drzim palce .a neskusala si zmenit doktorku ? odkial si ?

nikus20
autor
12. nov 2013

@nikusa2512 uz som zmenila uz mam doktora sice sukromnik ale aj mam unho rodila moju sestru este pred 10rokmi a mojej mame kazdy len hovoril ze musi dat prec nebude zdrave neprezije kvoli astme a mam zdravu sestru uz 10rokov. tak skusam mu verit🙂 dakujem🙂

adriana1609
12. nov 2013

tak ja som pri prvej dcerke ani netusila, ze uz som tehotna, a bola som skoro v 7.tyzdni, napriek tomu, ze som prvy mesiac tehotenstva este aj menstruovala...ale ked som robila test, vysli okamzite dve palicky..a priznaky som nezbadala ziadne..lenze teraz ked som otehotnela druhy krat, tak prvy priznak sa dostavil uz asi na treti den, ked mi bolo strasne nevolno, este ma aj dobre prehnalo..robila som si test, a vkuse len jedna palicka...lenze moje vnutro citilo, ze nieco sa deje..tak som o par dni dalsi tester kupila, opat jedna palicka..a takmer po troch tyzdnoch treti tester, a na nom zasa len jedna vyrazna palicka....tak som tester vyhodila do kosa, ze asi mi uz sibe, moje pocity ma klamu...ale nedalo mi, po niekolkych minutach som zacala hrabat v kosi, vytiahnem zahodeny tester a co vidim?? pribudnuta druha ledva ledva viditelna palicka..ale bola tam. ono, tehotna mozes byt, len ta druha palicka sa sfarbuje na zaklade tehotenskeho hormonu, ktory mozes mat nizsi a tak ti nemusi zo zaciatku zareagovat na tester, hoci tehotna budes..az casom zosilnie..

nikus20
autor
12. nov 2013

@adriana1609 no ja tiež niečo také citim ze je nieco ine z nutra ale o tyzden mam dostat menzes tak asi bych mala pockat dovtedy robila si testy pred ci po tom ked si mala dostat menzes ci ako? lebo ja citim ez je nieco ine aspon dufam ze si to uz nenahovaram ale neckane som si to vismla ale je to tyzden co tak citim cca.. hej hej no neviem mozno si rano spravym po tom kedneukaze nic tak pockam menzes ked nepridu tak bude to tym asi🙂

adriana1609
12. nov 2013

ak sa budes citit cudne aj nadalej, nieco na tom bude..hoci aj menzes dostanes...vravim ti, ja som menstruovala akoby nic, a zaroven tehotna bola...tester nevyhod hned, ked ocikas..co ak sa po polhodine nieco doobjavi?🙂 moj muz sa mi uz aj smial, ze si vsugerovavam,ale mne to nedalo, zena stratka citi, ze nieco sa deje, nieco ine..a ked aj prsia citis viac napnute...

nikus20
autor
13. nov 2013

@adriana1609 test ukazuje len jednu ciarku ale to bude asi tym ze menzes az o 9dni mam dostat 🙂...no ja som pri prvom vobe cnemenstruovala len spinial aj to jeden den a po tom nic tak uvidime🙂 no ciitms a tak uz tyzden a furt stale na dalej tak uviidime🙂

staankaa1
13. nov 2013

babý chcem sa opytat mam teraz spinenie dostala som ho presne v den ked som mala dostat normalnu menstruaciu spinenie mam uz 3 dni ale pali ma troska aj zaha a na lavej strane pri vajecniku citim take ako keby chvenie mozem byt tehotna? test som si este nerobila.pri prvych dvoch tehotenstvach som taketo priznaky nemala tak neviem dakujem robila som si test a tenn bol negativny tak neviem

alienka000
13. nov 2013

@staankaa1 tak test si si robila alebo nerobila? 🙂
Inak chvenie pri vajecniku nemas co citit, lebo vajko uz ma byt v maternici, ked si tehu 😀

staankaa1
13. nov 2013

@alienka000 robila som si vcera poobede ale stale mam to chvenie aj cikat dost casto chodim a mam stale len take spinenie mozno som len nachladnuta to by bol ten lepsi pripad kedze tretie babo momentalne nechceme a mali sme chraneny styk tak skor si myslim ze tehotna nie som ale potom neviem co to moze byt..uz som si mozno viac aj nahovorila ze som tehu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre