Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spavosť, bolesť pŕs a v podbrušku. Som tehotná?

Snažíme sa o dieťaPríznaky tehotenstvaTehotenský testBolesť v podbrušku počas tehotenstva
alex134
8. júl 2020

Dobrý deň
S priateľom sa snažíme o bábätko. 27. Júna sme sa pokúsili teraz som pár dni pred menstruaciou. Test som si robila pred 4 dňami a bol tam duch. Nechala som to tak ďalšie som si nerobila no už dobre 4 dni mi je veľmi ťažko ani nie tak ráno ale večer mám intenzívnu bolesť prs taku ťahavu bolesť v podbrusku. Poobede len tak zaspim na 2 a pol hodinky čo u mňa nie je zvykom a som tak naladova že už mňa samu to nervuje. Ta bolesť pre je dosť intenzivmna hlavne po bokoch čo sprevadzaju aj také malé žilky na prsnikoch extrémne ma boli hlava a nedá sa so mnou komunikovať niekedy. Nechcem si robiť tehotensky test lebo vraj je to ešte skoro no ja už som zúfalá a mám pocit že som potom v jednej chvili na tmňa príde že nie som. Teda prosím si radu od skúsených mamiek ktoré to už majú za sebou pre mňa je to premiéra.
Ďakujem vopred.

limetka69
8. júl 2020

tak pravdepodobne si, ked tam bol duch, priznaky sedia

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 je možné že tak hneď skoro na začiatku všetko pociťujem??

limetka69
8. júl 2020

@alex134 ano samozrejme, hlavne ta unava, 🙂

limetka69
8. júl 2020

@alex134 neviem ako tazko ti je, ale mne sa na 3 mesiace zastavilo travenie, mala som v zaludku kamen, bola som unavena a taka naladova, ze manzel povedal, ze y druhe tehotenstvo neprezil, hlavne kvoli tym vykyvom, no chudacik, co ti poviem :D urob test, urcite budu kolajnice uz na nom

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 ja som zas alergicka a presne na to mám chuť čo vôbec nemôžem 🤣🤣🤣

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 ja nemám nejak extrémne veľké prsia take akurat ale mám pocit ako by som nosila ešte mamine a susedkyne to je tak intenzívne že ja šalejem

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 a take nutkanie mám na plakanie vidím deti a úplne že slzy včera ma rozplakala pekná čerstvá kapusta v obchode hanbila som sa jak jeden debil

limetka69
8. júl 2020

@alex134 hahahaha, no tehotenstvo je tazke, teda pre mna bolo, raz a nikdy viac :D ale vysledok stoji za to 🙂

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 tak to som veľmi zvedavá čo to bude až to bude Snáď sa nám to potvrdí

limetka69
8. júl 2020

@alex134 tak prajem hladky priebeh, podla mna si v tom

alex134
autor
8. júl 2020

@limetka69 ďakujem krásne som o niečo pokojnejšia zjedla som 4 hrianky 4 párky 🤣🤣🤣 už len čakám kedy zaspim🤣

bambuslienka
8. júl 2020

@alex134 fuu no mas trpezlivost netestovat :D ja ked som videla ducha, co bolo fakt skoro, 10 DPO som neverila, tak som pockala asi 2 dni a potom silnela, u teba ked pozeram tak bol duch eeste skor, ja uz by som dalsi test robila :D

alex134
autor
8. júl 2020

@bambuslienka ja som išla k starým rodičom len aby som si nemala kde kúpiť test lebo tu sa nedá kde a potom idem do práce tak nemáš tiež kde takže mám veľké zaprenie a to vo veľa veciach 🤣🤣🤣 ja sa veľmi bojím sklamania ja to asi urobím v deň omeskanej ms

bambuslienka
8. júl 2020

@alex134 :D no jasne chapem, to sklamanie poznam. tak drzim palce 🙂

alex134
autor
8. júl 2020

@bambuslienka ďakujem krásne

monicka2912
8. júl 2020

Urcite si tehotna, to este len bude ked nastupi nevolnost a zvracanie. Ja som to mala od 6tt po 5 mesiac, bolo to hrozne a k tomu som mala raz aj crevnu vyrozu no strasne. Ale za to vsetko som teraz rada, stoji to za to....

limetka69
8. júl 2020

@monicka2912 no ja som vracala do 6m, 7m bol fajn a od 8m zase katastrofa, zaha, nevyspis sa, ale stalo to za to 🙂

monicka2912
8. júl 2020

@limetka69 presne, ta zaha ma nicila od zaciatku az dokonca. Cele tehotenstvo som bola na pepsi cole, ta ma udrziavala pri zivote. Ako mi vybrali babo, zaha zmyzla, krasny pocit😁

alex134
autor
8. júl 2020

@monicka2912 cítim sa fakt tak že jak by som bola chorá ale stále čakám s tým testom do ms nech nie som sklamaná. Ale ak to je pravda tak asi od šťastia vyskočim na mars

monicka2912
8. júl 2020

@alex134 drzim silno palce, ale podla priznakov urcite si, ja by som to tak dlho asi nevydrzala s tim testovanim😅. Ale na druhej strane, ja som si bola na 100% ista, ze som. Pri prvej som nevedela, nemala som ziadne priznaky, len ma bolelo trocha podbruskom. Myslela som si, ze dostanem menzes, ale pri synovi sa mi to vsetko vynahradilo za oboch. Teraz na to vsetko spominam s usmevom a rada...

alex134
autor
8. júl 2020

@monicka2912 pred pár mesiacmi sme sa snažili a nebolo mi až tak zle nepodarilo sa nám to ale bola som len taká nervózna po tom čo sme sa pokusili. Preto som teraz taká opatrna lebo vtedy mi test ukázal že som a pritom som nebola takže uz len koli sklamaniu to zatial odkladam o 5 dnu ma prísť MS tak uvidíme dovtedy sa snažím byť ako tak v pohode a príjemná 🤣🤣

monicka2912
8. júl 2020

@alex134 najlepsie je nesnazit sa, aj my sme sa najprv snazili a nedopadlo to dobre. Potom sme tomu nechali volny priebeh, bez ocakavani a planov a teraz sedim vonku a v kociku spi nas vysledok...❤😉, ale to je ina tema. Bola by som prekvapena keby zena s tvojimi priznakmi nebola tehotna. Tak ti prajem vela 🍀 a drzim silno✊

alex134
autor
8. júl 2020

@monicka2912 ako tinedzerka som si po ženskej stránke prežila veľmi ťažké chvíle a nikomu neprajem už na mňa bolo aj tlačene tehotenstvo dali mi nato pár mesiacov z dôvodu môjho zdravia ja verím tomu že sa to podarilo snažila som sa nato nemyslieť užiť si to a byť v pohode lebo tiež viem ze ak človek strašne strašne chce tak si to ani neuzije. Už som teraz staršia vyspelejsia mám skvelého partnera a ja verím že to naše vytúžené sa podarilo
Ďakujem krásne za vaše slova až ste ma dojali💖💖💖💖
Tiež v kutiku duse si hovorím že určite sa to podarilo ale ešte vydržím na ten výsledok a verím že vám potom potvrdím že ste mali pravdu 💖💖

monicka2912
8. júl 2020

@alex134 som velmi zvedavy clovek, budem rada, ked sa ozves.

alex134
autor
9. júl 2020

Chcela by som sa ešte opýtať. Mali ste problém zaspať v noci ? Mne sa to vôbec nedarí táto noc bola najhoršia. Nemohla som zaspať boleli ma prsia ja šalejem z toho a celu noc ma bolelo podbruško taká zvláštna bolesť take pichanie alebo by som až povedala ako by som cítila že ma niečo roztahuje do strán. Dosť ma to znepokojilo a od rána som z toho cela nesvoja začína ma chytať panika.

monicka2912
9. júl 2020

@alex134 ja som tiez od zaciatku zle spavala, budila som sa kazde 2 hodiny. Tiez ma to tak bolievalo, velmi som vtedy panikarila, lebo som bola po potrate. Neber to hned zle, vobec ta nechcem strasit.Ked nekrvacas alebo nespinis tak sa ti maternica roztahuje a to boli. Mna bolelo podbrusko cele tehotensvo az dokonca. Kazda mame ine telo a inak to kazda znasa.

alex134
autor
9. júl 2020

@monicka2912 ďakujem fakt upokojili ste ma. Už len pár dni a robím testik tak verím že mi to MS neprekazi.
Ďakujem fakt za každú radu ja ked si to od niekoho tak prečítam da ma to do úplnej pohody

alex134
autor
10. júl 2020

@monicka2912 strašne ťažko je to odfotiť ale reálne tu vidno ducha čo myslíte?

bambuslienka
10. júl 2020

@alex134 vidnooo 🙂

alex134
autor
10. júl 2020

@bambuslienka tak asi zbytočne zajtra ešte raz testovať myslíte že počkať pár dni ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre