Spavosť, bolesť pŕs a v podbrušku. Som tehotná?

alex134
8. júl 2020

Dobrý deň
S priateľom sa snažíme o bábätko. 27. Júna sme sa pokúsili teraz som pár dni pred menstruaciou. Test som si robila pred 4 dňami a bol tam duch. Nechala som to tak ďalšie som si nerobila no už dobre 4 dni mi je veľmi ťažko ani nie tak ráno ale večer mám intenzívnu bolesť prs taku ťahavu bolesť v podbrusku. Poobede len tak zaspim na 2 a pol hodinky čo u mňa nie je zvykom a som tak naladova že už mňa samu to nervuje. Ta bolesť pre je dosť intenzivmna hlavne po bokoch čo sprevadzaju aj také malé žilky na prsnikoch extrémne ma boli hlava a nedá sa so mnou komunikovať niekedy. Nechcem si robiť tehotensky test lebo vraj je to ešte skoro no ja už som zúfalá a mám pocit že som potom v jednej chvili na tmňa príde že nie som. Teda prosím si radu od skúsených mamiek ktoré to už majú za sebou pre mňa je to premiéra.
Ďakujem vopred.

bambuslienka
10. júl 2020

@alex134 jasne, staci tak o 2-3 dni znovu 🙂

monicka2912
10. júl 2020

@alex134 nieco vidim, kolko mas do menzesu?

alex134
autor
10. júl 2020

@monicka2912 zostávajú mi ešte 3 dni

alex134
autor
10. júl 2020

@bambuslienka ďakujem💖

monicka2912
10. júl 2020

@alex134 nechcem zatial gratulovat, je este moc skoro, ale malo by to tam byt😉.

alex134
autor
10. júl 2020

@monicka2912 ja by som sa chcela tak strašne tešiť ale sama neviem čo mám robiť 🤣🤣
Dúfam že MS nepríde 🤩

monicka2912
10. júl 2020

@alex134 s tym ti neporadim😅, je skoro sa tesit. Z mojej zlej skusenosti som sa zacala tesit az ked sa maly narodil, ja som si tehotenstvo vobec neuzila. Nebolo vlastne co uzivat, denne nevolnosti, bolest v bruchu, zaha atd. atd. A strach... ale stoji to vsetko za to... neviem, niektore hovoria o najkrajsom obdobi svojho zivota, ale ja som to tak nebrala, cista katastrofa pre mna. Mozno ty budes jedna z tych stastnych. Ved uvidis, tes sa, ale pre seba... viem, lahko sa hovori, tazko robi.

bambuslienka
10. júl 2020

zle skusenosti veru odradia. mne ukazal test tak ako tebe uz tyzden pred MS a kym som to mala od lekara potvrdene, nejak som sa cely cas podvedome usmievala (az na to potom hned nasi prisli :D ) 🙂

alex134
autor
10. júl 2020

@monicka2912 to vám verím sama počujem rôzne názory. Tiež mi to zatiaľ príde take že ak toto bude 9 mesiacov asi sa zblaznim mne je dosť neuvoľno a ťažko a boli ma fakt celý človek. Takže chápem že nie každý to musí mať tak úžasné a pozitívne nastavené.
Predsa si ešte počkám a uvidíme čo sa bude diať.

alex134
autor
10. júl 2020

@bambuslienka ja mám tiež take chvíle že sa podvedome usmievam a samu seba pristihnem pritom že sa aj chytím za brucho nejako to aj tak cítim že by to mohlo byť naozaj tak.

alex134
autor
12. júl 2020

@bambuslienka Tak asi nie ja som včera mala počas dňa taký hnedý výtok a nedávno krvácanie. Tak už asi len počkať či to je mestruacia alebo je to normálne lebo som sa dočítala že niektoré to mali úplne normálne pár minút krvácanie a potompozitivny test

monicka2912
12. júl 2020

@alex134 skoda, vypadalo to nadejne, je mi to luto. Ale ved uvidis...

bambuslienka
12. júl 2020

@alex134 jasne, moze byt. Este tomu daj par dni. Ja som sice krvacanie nemala, ale mala som spinenie tiez asi 2 dni a vsetko bolo oki

alex134
autor
12. júl 2020

@bambuslienka ja už som taká unavena nervózna a úplne zúfalá že Nech si možno pomyslí o mne kto chce čo chce ale zvažujem že zajtra pôjdem za svojim lekárom lebo ja mám pocit že sa zblaznim.

alex134
autor
12. júl 2020

@bambuslienka mne sa to proste nezda ako MS nikdy mi tak skôr neprišla ešte sa mi to fakt nestalo takže verím v to že to nie je ona. Dokonca mi je aj tak na zvracanie čo ja pri MS takýto problém nemám včera ráno mi bolo na odpadnutie a zvracala som takže ja možno ešte tak malinko najivne verím

monicka2912
12. júl 2020

@alex134 ved, ked si myslis, ze ta to ukludni, tak chod. Nech ta pozrie a uvidis. Budies mozno kludnejsia, ked ti povie co a ako. Ja by som isla tiez.

alex134
autor
12. júl 2020

@monicka2912 uvidíme čo to bude dnes a zajtra a rozhodnem sa. Pre niečo som sa tak zle musela tieto dni cítiť

monicka2912
12. júl 2020

@alex134 moze to byt aj uhniezdovanie, niektore zeny pri tom aj mierne zakrvacaju. Viem je to strach a obava, ale bohuzial sa s tim neda nic robit.

alex134
autor
12. júl 2020

@monicka2912 všetko mi prešlo za tu pol hodinou hlavou. Tak ako vravíte že aj veľa žien to pociťuje ako MS alebo pritom to nie je

limetka69
12. júl 2020

@alex134 podla mna si v tom, ked sa vajicko zavrtava do maternice tak troaku to zakrvaca, kym to z teba vylezie, je to hneda stara krv, trosku... Test mas pozitivny, moze sa este vselico stat, ale ked ticje zle, hcg stupa. Mysli pozitivne. 🙂

alex134
autor
13. júl 2020

@limetka69 je to menstruacia od včera sa to celé sputnilo a je to normálna krv ako pri menzese. Tak bolestivý som ho už dlhšie nemala od včera len ležím... snáď sa nám to na ďalší pokus podarí

limetka69
13. júl 2020

@alex134 to mi je ľúto 🥺

bambuslienka
13. júl 2020

@alex134 to ma mrzi, drzim palce nech sa nabuduce podari

alex134
autor
15. júl 2020

@bambuslienka ak mám pravdu povedať stále rozmýšľam nad tým 2 krámy potom nič tak jeden deň take mierne špinenie ... neviem ... Asi to skúsim ešte jeden test nejako ma ta myšlienka neopustila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre