Špinenie a divný test

naty_10
16. okt 2023

Dobrý deň, mala som dostať menštruáciu 10.10. ale len včera 15.10. som začala mať špinenie,ale len keď sa utriem takú hnedo ružovú krv,alebo čo to je,nerozumiem tomu ešte som to nemala. Vložku mám úplne čistú,nekrvácam ako bežne. A tak som si spravila test,a je tam ako keby niečo vidieť,neviem či aj na fotke,ale nemožno to považovať za plnohodnotnú čiarku,ma niekto a takýmto niečom skúsenosti? Volala som aj doktorovi,povedal aby som pockala do zajtra či sa menzes na plno pustí 🤷‍♀️

jana0215
16. okt 2023

@naty_10 ako povedal dr. Treba počkať, či sa ms spustí alebo nie. Ak nie, skús o 2-3 dni test zopakovať. Ak si tehotná, čiarka bude už pekne viditeľná.

naty_10
autor
16. okt 2023

@jana0215 Ďakujem za radu 🙂

zanzilady
16. okt 2023

Ahoj, niečo sa tam črta 🙂 tiež som mala najskôr slabú čiarku (síce pred termínom ms) ale tiež som spinila 🙂 skús urobiť test aj zajtra, ale niečo sa tam črta 🙂

naty_10
autor
16. okt 2023

@zanzilady ďakujem za povzdudenie a tvoju skúsenosť 🫶

iwanka222
16. okt 2023

Tiez tam vidim slabu druhu ciarku. 🙂

zanzilady
17. okt 2023

@naty_10 ahoj, ideš si urobiť test aj dnes? 🙂

naty_10
autor
17. okt 2023

@zanzilady až zajtra,tuším že HCG stúpa každý druhý deň.

zanzilady
18. okt 2023

@naty_10 áno áno 🙂 tak držím palce, daj vedieť potom

naty_10
autor
18. okt 2023

@zanzilady test je úplne rovnaký ako aj bol 🤷‍♀️ a špinenie je slabšie,skoro žiadne.. ktovie či nejde o mimomaternicové tehotenstvo,nebolo by to prvýkrát u mna 😓 štvrtok alebo piatok by som mala ísť na sono,doktor povedal že mi dá vedieť ešte ktorý deň ma tam vtisne medzi ostatne pacientky

zanzilady
18. okt 2023

@naty_10 mne tiež test asi 2-3 dni nejak netmavol, akože asi hej uuuuuplne sa bolo treba na to sústrediť. A špinim takisto aj ja, aj včera som aj minuly týždeň a už som bola na sone a mimomaternicive to nie je 🙂 to spinenie je normálne kým to nie je krvácanie. Takze len mysli pozitívne a bude dobre uvidis 🥰a robila si si tu istú značku testu ?

naty_10
autor
18. okt 2023

@zanzilady áno tu istú značku aby som to vedela porovnať s tým minulým,a tebe čo zistili na sone ?

zanzilady
18. okt 2023

@naty_10 no ja keď som bola tak tam boo zatiaľ len gestacny vak, ale bolo vidno ako sa v priebehu 3 dni zväčšil 🙂 teraz idem v pondelok k DR a už by malo byt aj srdiečko. Inak mi Dr povedala že je všetko v pohode, brali mi vtedy aj krv kvôli Hcg, keďže som aj spinila. A všetko dobre. Dala mi akurát duphaston, a magnerot a povedala že si mám kúpiť femibion.

naty_10
autor
18. okt 2023

@zanzilady tak Ti veľmi držím palce aby sa všetko podarilo a boli ste zdraví, aj Ty aj malé 🫶🍀

zanzilady
18. okt 2023

@naty_10 Dakujeme a aj tebe držím palce😍 nech máš zajtra / pozajtra čiarku silnejšiu 😍😍😍

naty_10
autor
19. okt 2023

@zanzilady no taký maly “update” včera mi úplne špinenie vymizlo,mám taký priesvitný výtok takže zajtra idem ku gynekológovi 😓🤷‍♀️ bojím sa,aby to nebolo niečo zlé a bojím sa,že budem sklamaná ak to nie je tehotenstvo,aj keď si to tehotenstvo nechcem pripúšťať aby som nemala nádej,ale nejde na to úplne nemyslieť 🤷‍♀️

zanzilady
19. okt 2023

@naty_10 neboooj, ja si myslím že je to bežne výtok a spinenie na striedačku mám aj ja 🙂

naty_10
autor
19. okt 2023

@zanzilady Ďakujem za povzbudenie 🫶 bojím sa preto,že testy neboli pozitívne, respektíve ta čiarka je taká “nijaká”

zanzilady
19. okt 2023

@naty_10 uuuuplne chápem take pochybnosti. A zajtra asi ani Dr ešte nebude vidieť nič extra. Možno len vysokú sliznicu čo značí tehotenstvo. No ideál nech ti zoberie a budeš to mat iste 🥰

naty_10
autor
19. okt 2023

@zanzilady Ďakujem za podporu, dám vedieť ako to dopadlo.

naty_10
autor
19. okt 2023

Neviete prečo ma môže bolieť cela panva ? Bedrá, kríže, podbruško? 😓 nedá sa mi ani spať,som úplne nesvoja

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 kľudne to môže byt príznak tehotenstva. A možno ak si nervózna z DR tak to tomu nepridáva 🙂 o koľkej máš ísť ?

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady tak to môže byt,hrozne som nervózna,až o 12:30

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady ešte som chcela napísať a zabudla som,že výšku sliznice 7 dni (3.10.) pred očakávanou MS som mala 11mm, to je veľa či malo?

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 fuha to vibec neviem povedať ja som mala asi 17mm na prvej kontrole a to som mala asi deň pred Ms. Ak Dr povedala že je vysoká tak fajn 🙂 ale vyššia je aj pred ms. Uvidis čo ti povedia dnes. Držím palce 🥰

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady Na sone nič nevidel,zobrali mi krv na HCG tehotenský hormón a mám volať pondelok o výsledky 🤷‍♀️ uvidíme,keď nie teraz možno nabudúce 🍀

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 jasne jasne to je skoro 🙂 keď na tom teste bola taká slabučká čiarka a dnes si si test nerobila, či je silnejšia ?

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady nie nerobila,už keď som mala ísť k doktorovi tak som nerobila,len v papieroch mám ze sliznica 7mm, a povedal že jemu to príde ako keby som mala nový cyklus a za cca 4 dni mať ovulaciu 🤷‍♀️

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 aha, tak to je zaujímavé a krvácala si ? Či si mala len to spinenie ?

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady mala som aj krv,ale len keď som sa utrela,takú hnedo-bledo ružovú 🤷‍♀️ a test teraz:

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 noooo tu nejak nič nevidím. Asi len počkať. Ale zas keď to vyzerá na ovu… nemala si nejaké stresy ale o niečo že by sa ti to posunula ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre