Špinenie a divný test

naty_10
16. okt 2023

Dobrý deň, mala som dostať menštruáciu 10.10. ale len včera 15.10. som začala mať špinenie,ale len keď sa utriem takú hnedo ružovú krv,alebo čo to je,nerozumiem tomu ešte som to nemala. Vložku mám úplne čistú,nekrvácam ako bežne. A tak som si spravila test,a je tam ako keby niečo vidieť,neviem či aj na fotke,ale nemožno to považovať za plnohodnotnú čiarku,ma niekto a takýmto niečom skúsenosti? Volala som aj doktorovi,povedal aby som pockala do zajtra či sa menzes na plno pustí 🤷‍♀️

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady vôbec preto ma to prekvapuje 😳 ale nevadí,bojujeme ďalej s manželom 🫶 raz sa dočkáme aj my 👍 len mame veľa sklamaní za sebou

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 a ako dlho sa snažíte ? Neboj podarí sa to 🥹ak ste obidvaja zdraví

naty_10
autor
20. okt 2023

@zanzilady 2 roky sú tento mesiac 🤷‍♀️ ale mame plánované IVF kvôli manželovmu spermiogramu,ale užíva vitamíny a posledný mal lepší,že bolo vidno že tie vitamíny pomáhajú,tak som mala takú nádej trosku v tomto 🤷‍♀️ ale nevadí,nemôžem sa tým teraz trápiť,lebo mi to nič nepomôže,príde to keď to bude mat prísť 🍀

zanzilady
20. okt 2023

@naty_10 presne je to tak, kolegyňa mala ísť na umelé oplodnenie a dva dni pred tým sko mala ísť zistila že je prirodzene tehotná. Asi vtedy na to prestali myslieť a podarilo sa 🙂

jana0215
20. okt 2023

@zanzilady nám sa tiež takto zadarilo. Boli sme po druhom odbere vajíčok, tretí neúspešný vklad. Akurát sme si dávali robiť genetiku, hematológiu. Reprodukčnú imunológiu som musela zrušiť, lebo tehotnú by ma už nevyšetrili. 😅

@naty_10 netreba sa vzdávať a ani hanbiť, ak to ivf budete musieť nakoniec podstúpiť. Čo mne napr osobne veľmi, veľmi pomohlo v celom tomto procese bolo to, že sme sa s manželom prihlásili na prípravu na adopciu. Začala som vidieť svetlo na konci tunela, že o nejaké 3-4 roky najneskôr doma bábätko budeme mať. Aj keď som nebola úplne za adopciu, tak tá istota mi veľmi pomáhala. A za mňa, tá príprava je niečo, čím by si mali prísť všetci ľudia, ktorý chcú dieťa, bez ohľadu na to či adoptované, alebo vlastné. Veľa nám to s manželom dalo. 🙂

naty_10
autor
20. okt 2023

@jana0215 ďakujem za tvoj príbeh a skúsenosť 🍀🫶 je to fajn nápad a myšlienka 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre