Špinenie a hlien. Čo to môže byť?

vcielka_majenka
28. nov 2012

ahojte. potrebovala by som pocut vas nazor. s manzelom sa snazime o dietatko uz 11 mesiacov, ale nejak sa nedari. 23.11. som mala dostat mrsku. no namiesto toho som 25.11. mala len take cosi ako spinenie, nebola tam jasna cervena krv, a to spinenie trvalo 1 a pol dna. bolo uplne slabe. Pred spinenim aj pocas neho som mala taky natahovaci hlien, akokeby plodny. neviem, ci to mam pokladat za normalnu mrchu, alebo co. test som si robila, ale vysiel negativny. V tomto cykle mi lekar robil aj folikulometriu v 11. DC, ale povedal, ze dominantny folikul nevidi. Je mozne, ze sa mi ovulacia posunula na neskor a tym padom by ani test este neukazal? bol by to teraz asi 11 den od posledneho styku. ak viete niekto poradit, dakujem vopred. inac beriem duphaston od 15. DC do 24. DC, takze ms mam po nom pravidelnu.

katulka74
28. nov 2012

Prestan riesit plodne a neplodne dni a sledovat sa,my sme sa snazili takto o babo 3 roky a nic,az ked som to vzdala,dobrala duphaston po pol roku a zrazu som do 3 mes otehotnela,ani neviem ako 🙂 Viem ze sa mi lahko teraz hovori,ale tiez som si uzila svoje. 🙂

takyna
28. nov 2012

skus sa popytat v teme grafy, tam su baby co presne maju vysledovane hlieny aj si meraju bazalnu teplotu.
Drzim palce nech vam to vyjde cim skor 🙂

raza
29. nov 2012

poradiť moc neviem, ale ja si myslím, že nič iné ako počkať pár dní a urobiť ďaľší test ti neostáva 😉 držím palce, aby to vyšlo čo najskôr 😉

lauritka
2. dec 2012

moze byt, ze sa ti posunula ovulacia, preto ani 11 dc nic na usg nevidel, lebo to co opisujes nemusela myt MS ale ovulacne spinenie spojene s ovuacnym hlienom. Takze este by som pockala tyzden, ci pride alebo nepride MS ak si dnes teoreticky len cca 7 dpo.
Ak sa nic nebude diat a nevyjde ti ani pozitivny test, skoc k lekarovi.

majulienkadobra
12. dec 2012

Chcem sa spýtať, 11.12 som špinila.- ale nebol to výtok iba čista hnedá krv s močom. Dnes je to už aj vo výtokovej forme, no bez odlupovania ... kramy som mala dostat 13.12...nestava sa mi,zeby som pred kramamy spinila.... moja ms. je taka ze sadnem na wc. a je to krv s odlupovanim,..husta krv... od 3.12 som mavala probl. typu nafuknute brucho,bolest a vsetky priznaky ako pri ms. myslite ze aj napriek krvi ms- mozem byt v tom? ja som kdesi citala,ze ked sa neodlupuje ...tak to moze byt tak,ze zena je tehotna... ja som zatial ziadne odlupovanie nezbadala... ? krv je hnedo-cervena, a vytok je stale iba pri moceni, nemam moc spinavu vlozku... viem-toto su uz detaily..:D ale,..chcem sa s vami poradit...musi byt krv iba hneda? alebo moze byt aj hnedo-cervena-ked ste v tom ..ci ako to je? :/dakujem

lucia2505
12. dec 2012

Urob si tehotenský test a budeš vedieť na čom si.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre